Junior minigolf masters 2016/2017


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Straight list

Rank Name Club Cat.  R1 Average Tot Diff
1 Dominik Novotný ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 34 34,0 34 0
2 Hugo Fuxa ZŠ Mezi Školami - 3. A CHI 36 36,0 36 0
3 Ruben Konečný ZŠ Mládí - 5. C CHI 38 38,0 38 0
4 David Ismailov ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 39 39,0 39 0
Evelína Šindlerová ZŠ Trávníčková - 7. A DII 39 39,0 39 0
6 Martin Černík ZŠ Mládí - 7. B CHII 40 40,0 40 0
7 Martina Nachtigalová ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 41 41,0 41 0
Petr Hrdlička ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 41 41,0 41 0
Michal Alger ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 41 41,0 41 0
10 TomᚠZáruba ZŠ Bronzová - 6. A CHII 42 42,0 42 0
11 Eliška Jančíková ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 44 44,0 44 0
LukᚠBabický ZŠ Mládí - 9. A CHII 44 44,0 44 0
Jan Mráček ZŠ Mládí - 6. B CHII 44 44,0 44 0
14 Nikol Fůrová ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 45 45,0 45 0
Anna Králová ZŠ Mládí - 8. B DII 45 45,0 45 0
Matěj Bradáč ZŠ Mládí - 7. B CHII 45 45,0 45 0
Karel Škába ZŠ Mládí - 9. B CHII 45 45,0 45 0
Michal Redlich ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 45 45,0 45 0
Michal Zimmermann ZŠ Mládí - 9. A CHII 45 45,0 45 0
Natálie Podešvová ZŠ Mládí - 9. A DII 45 45,0 45 0
Valeriia Matveeva ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 45 45,0 45 0
22 Petr Smoler ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 46 46,0 46 0
Martin Kuklík ZŠ Mládí - 8. B CHII 46 46,0 46 0
LukᚠTůma ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 46 46,0 46 0
Kristina Dimitrova ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 46 46,0 46 0
Gabriela Fiedlerová ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 46 46,0 46 0
David Pospíšil ZŠ Mohylová - 5. A CHI 46 46,0 46 0
28 Jaroslav Vilím ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 47 47,0 47 0
Gia Khiem Pham ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 47 47,0 47 0
Jakub Brejcha ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 47 47,0 47 0
Jiří Nedbálek ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 47 47,0 47 0
Lucie Janoušková ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 47 47,0 47 0
Iva Žemličková ZŠ Travníčkova - 7. A DII 47 47,0 47 0
David Machač ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 47 47,0 47 0
David Záveský ZŠ Mezi Školami - 3. A CHI 47 47,0 47 0
Violeta Šumanová ZŠ Mezi Školami - 9. A DII 47 47,0 47 0
Vanesa Borkowská ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 47 47,0 47 0
Kateřina Dusilová ZŠ Bronzová - 9. A DII 47 47,0 47 0
39 Bedřich Beran ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 48 48,0 48 0
TobiᚠVodička ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 48 48,0 48 0
Filip Dušek ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 48 48,0 48 0
Vojtěch Vilímek ZŠ Bronzová - 7. B CHII 48 48,0 48 0
David Bergmann ZŠ Mládí - 9. B CHII 48 48,0 48 0
Tom Kavtičnik ZŠ Mládí - 9. B CHII 48 48,0 48 0
MatyᚠSlavkovský ZŠ Mládí - 9. B CHII 48 48,0 48 0
Pavel Bezstarosta ZŠ Mládí - 9. A CHII 48 48,0 48 0
Dominik Soukup ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 48 48,0 48 0
Adam Matěj Šolta ZŠ Mládí - 9. B CHII 48 48,0 48 0
Edgard Kovbljuk ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 48 48,0 48 0
Jakub Hanuš ZŠ Bronzová . 6. C CHII 48 48,0 48 0
Michal Novotný ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 48 48,0 48 0
David Horáček ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 48 48,0 48 0
Daniela Fedyna ZŠ Mládí - 6. B DII 48 48,0 48 0
Žaneta Janoušková ZŠ Trávníčkova - 5. A DI 48 48,0 48 0
Tereza Vostárková ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 48 48,0 48 0
Šárka Hromková ZŠ Mládí - 6. A DII 48 48,0 48 0
Kamila Vincourová ZŠ Mládí - 6. B DII 48 48,0 48 0
58 Viktorie Hůvarová ZŠ Travníčkova - 7. A DII 49 49,0 49 0
LukᚠHábl ZŠ Bronzová - 7. A CHII 49 49,0 49 0
David Pekař ZŠ Mládí - 8. B CHII 49 49,0 49 0
David Výborný ZŠ Mládí - 9. A CHII 49 49,0 49 0
Pavel Pánek ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 49 49,0 49 0
Marek Pokorný ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 49 49,0 49 0
TomᚠVítek ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 49 49,0 49 0
LukᚠPloch ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 49 49,0 49 0
Hristiano Vencislavov Todorov ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 49 49,0 49 0
Maksym Stepanko ZŠ Mezi Školami - 9. A CHII 49 49,0 49 0
LukᚠMíka ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 49 49,0 49 0
Hung Phu Nguyen ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 49 49,0 49 0
Veronika Shkulenda ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 49 49,0 49 0
Liubov Matveeva ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 49 49,0 49 0
Jakub Jánský ZŠ Bronzová - 4. D CHI 49 49,0 49 0
Jakub Vopálenský ZŠ Bronzová - 3. A CHI 49 49,0 49 0
Alexander Nosák ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 49 49,0 49 0
75 Vitaliy Dubrovskyy ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 50 50,0 50 0
Filip Šícha ZŠ Mládí - 9. A CHII 50 50,0 50 0
Filip Kovbljuk ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 50 50,0 50 0
Ján LukᚠMaok ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 50 50,0 50 0
David Šorm ZŠ Bronzová - 8. B CHII 50 50,0 50 0
MatyᚠHudec ZŠ Bronzová - 8. A CHII 50 50,0 50 0
TomᚠFencl ZŠ Mládí - 6. A CHII 50 50,0 50 0
Renzo Francisco Benzaquen Sanchez ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 50 50,0 50 0
Filip Charvát ZŠ Mládí - 7. B CHII 50 50,0 50 0
Marek Semrád ZŠ Mládí - 2. A CHI 50 50,0 50 0
Adéla Zachová ZŠ Travníčkova - 7. A DII 50 50,0 50 0
Eliška Nevšímalová ZŠ Mládí - 9. A DII 50 50,0 50 0
Ondřej Červený ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 50 50,0 50 0
Eduard Khilyazev ZŠ Bronzová - 4. D CHI 50 50,0 50 0
Nikol Šmídová ZŠ Mohylová - 2. A DI 50 50,0 50 0
Michaela Gajdošová Zš Mezi Školami - 1. D DI 50 50,0 50 0
Terezie Čechová ZŠ Kuncova - 5. C DI 50 50,0 50 0
Alina Skriplenok ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 50 50,0 50 0
Michal Popovič ZŠ Mezi Školami - 9. A CHII 50 50,0 50 0
Matěj Baranec ZŠ Mládí - 9. A CHII 50 50,0 50 0
TadeᚠSimandl ZŠ Mládí - 8. B CHII 50 50,0 50 0
Michael Procházka ZŠ Bronzová - 7. A CHII 50 50,0 50 0
Antonín Budík ZŠ Mládí - 9. B CHII 50 50,0 50 0
98 Anna Šafandová ZŠ Bronzová - 7. B DII 51 51,0 51 0
Veronika Trenklerová ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 51 51,0 51 0
Anna Písaříková ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 51 51,0 51 0
Tereza Tykvová ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 51 51,0 51 0
Richard Bohdaň ZŠ Mládí - 2. C CHI 51 51,0 51 0
Nicolas Piralić ZŠ Mládí - 4. B CHI 51 51,0 51 0
Sebastián Hodboď ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 51 51,0 51 0
Dominik Šebor ZŠ Mohylová - 5. A CHI 51 51,0 51 0
Martin Šmerda ZŠ Bronzová - 3. A CHI 51 51,0 51 0
TomᚠProcházka ZŠ Klausova - 6. A CHII 51 51,0 51 0
Jakub Bohata ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 51 51,0 51 0
Daniel Dan ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 51 51,0 51 0
Daniel Vychytil ZŠ Mládí - 8. A CHII 51 51,0 51 0
Filip Gärtner ZŠ Mládí - 6. B CHII 51 51,0 51 0
Jáchym Fridrich ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 51 51,0 51 0
Artur Kvetsko ZŠ Trávníčkova - 5. A CHI 51 51,0 51 0
Marco Jimenéz ZŠ Mládí - 5. B CHI 51 51,0 51 0
David Mochan ZŠ Mohylová - 4. A CHI 51 51,0 51 0
Eliška Adamková ZŠ Mládí - 5. B DI 51 51,0 51 0
Šimon Podešva ZŠ Mládí - 5. A CHI 51 51,0 51 0
Martin Hřebejk ZŠ Mládí - 5. A CHI 51 51,0 51 0
Jakub Pohl ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 51 51,0 51 0
Jáchym Žilina ZŠ Mezi Školami - 4. C CHI 51 51,0 51 0
Štěpán Kopelent ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 51 51,0 51 0
Ondřej Horálek ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 51 51,0 51 0
Marie Žílová ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 51 51,0 51 0
Veronika Adamová ZŠ Bronzová - 8. B DII 51 51,0 51 0
Kim Kavtičniková ZŠ Mládí - 9. B DII 51 51,0 51 0
126 Adriana Pískatá ZŠ Mezi Školami - 6. A DII 52 52,0 52 0
Patricie Zálešáková ZŠ Mládí - 8. A DII 52 52,0 52 0
Sofie Karleszová ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 52 52,0 52 0
Hynek Pressler ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 52 52,0 52 0
Michal Versluis ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 52 52,0 52 0
Šadi Asad ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 52 52,0 52 0
Petr Jandoš ZŠ Mládí - 6. A CHII 52 52,0 52 0
Max Pavlović ZŠ Mládí - 9. B CHII 52 52,0 52 0
Josef Lindner ZŠ Mládí - 9. B CHII 52 52,0 52 0
Marko Savić ZŠ Mládí - 6. B CHII 52 52,0 52 0
Roman Janošák ZŠ Mládí - 9. B CHII 52 52,0 52 0
Vladimír Ekart ZŠ Mládí - 9. B CHII 52 52,0 52 0
Jakub Prohaska ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 52 52,0 52 0
Gabriel Balan ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 52 52,0 52 0
Radim Drnec ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 52 52,0 52 0
Filip Pavlovič ZŠ Mládí - 3. C CHI 52 52,0 52 0
David Niclas Sionko ZŠ Mládí - 3. B CHI 52 52,0 52 0
Filip Malášek ZŠ Mládí - 5. C CHI 52 52,0 52 0
Thomas Ploch ZŠ Mohylová - 3. A CHI 52 52,0 52 0
Kristýna Slachová ZŠ Mládí - 3. B DI 52 52,0 52 0
Tamara Sekyrová ZŠ Kuncova - 4. C DI 52 52,0 52 0
Klára Sionková ZŠ Mládí - 5. C DI 52 52,0 52 0
Žofie Kalinová ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 52 52,0 52 0
Elizabeth Tomanová ZŠ Mohylová - 3. A DI 52 52,0 52 0
Alžběta Přibylová ZŠ Mohylová - 2. A DI 52 52,0 52 0
Helena Půchová ZŠ Mezi Školami - 4. A DI 52 52,0 52 0
LukᚠNeuberg ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 52 52,0 52 0
Prokop Hlaváč ZŠ Mládí - 3. A CHI 52 52,0 52 0
Jiří Kamas ZŠ Mezi Školami - 3. C CHI 52 52,0 52 0
Maxim Besson ZŠ Mládí - 5. B CHI 52 52,0 52 0
TomᚠJandák ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 52 52,0 52 0
Natálie Olivová ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 52 52,0 52 0
Gabriela Vejvodová ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 52 52,0 52 0
Tereza Pokorná ZŠ Klausova - 6. A DII 52 52,0 52 0
Adéla Bibrlová ZŠ Bronzová - 9. A DII 52 52,0 52 0
Julia Elisabeth Babková ZŠ Mládí - 8. B DII 52 52,0 52 0
162 Dominika Šilerová ZŠ Mládí - 9. A DII 53 53,0 53 0
Barbora Pohanková ZŠ Mládí - 8. A DII 53 53,0 53 0
Klára Ondráčková ZŠ Mládí - 6. A DII 53 53,0 53 0
Tereza Macková ZŠ Mládí - 6. A DII 53 53,0 53 0
Karla Švehlová ZŠ Bronzová - 8. A DII 53 53,0 53 0
Roman Fůra ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 53 53,0 53 0
Filip Dvořák ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 53 53,0 53 0
Michal Kuchta ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 53 53,0 53 0
TomᚠNěmeček ZŠ Bronzová . 6. C CHII 53 53,0 53 0
Jakub Schwarz ZŠ Bronzová . 6. C CHII 53 53,0 53 0
Adam Šejvl ZŠ Mládí - 7. A CHII 53 53,0 53 0
TomᚠDiego Drahovzal ZŠ Mládí - 6. B CHII 53 53,0 53 0
Jakub Kessner ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 53 53,0 53 0
Filip Novák ZŠ Bronzová - 9. A CHII 53 53,0 53 0
Michal Tuna ZŠ Mládí - 8. A CHII 53 53,0 53 0
Zhu Hong Wei ZŠ Mezi Školami - 9. A CHII 53 53,0 53 0
Štěpán Mendlík ZŠ Klausova - 6. A CHII 53 53,0 53 0
Petr Chalupa ZŠ Bronzová - 6. A CHII 53 53,0 53 0
Stanislav Sharuda ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 53 53,0 53 0
Patrik Šmejkal ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 53 53,0 53 0
Angelika Tranová ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 53 53,0 53 0
Sophie Pantoflíčková ZŠ Mládí - 4. B DI 53 53,0 53 0
Tereza Čočková ZŠ Mezi Školami - 4. C DI 53 53,0 53 0
Anokina Liza ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 53 53,0 53 0
Ondřej Koromház ZŠ Trávníčkova - 5. A CHI 53 53,0 53 0
David Wayne Drahovzal ZŠ Mládí - 4. B CHI 53 53,0 53 0
Matěj Weinzettel ZŠ Kuncova - 4. C CHI 53 53,0 53 0
Alan Kmairi ZŠ Mládí - 5. C CHI 53 53,0 53 0
Jakub Rais ZŠ Klausova - 3. A CHI 53 53,0 53 0
Eduard Korol ZŠ Bronzová - 4. D CHI 53 53,0 53 0
Jiří Pospíšil ZŠ Klausova - 3. A CHI 53 53,0 53 0
Albert Fryc ZŠ Mládí - 4. C CHI 53 53,0 53 0
Eliška Vincourová ZŠ Mládí - 6. B DII 53 53,0 53 0
Kateřina Homolová ZŠ Mládí - 6. B DII 53 53,0 53 0
Kateřina Stránská ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 53 53,0 53 0
Andrea Loukotová ZŠ Bronzová - 8. B DII 53 53,0 53 0
Eliška Molatová ZŠ Travníčkova - 7. A DII 53 53,0 53 0
Sandra Procházková ZŠ Travníčkova - 7. A DII 53 53,0 53 0
Kateřina Vejvodová ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 53 53,0 53 0
Nikola Hešíková ZŠ Mládí - 7. B DII 53 53,0 53 0
Mayya Konyaeva ZŠ Mládí - 8. B DII 53 53,0 53 0
203 Věra Babická ZŠ Mládí - 8. A DII 54 54,0 54 0
Kristina Rozkošová ZŠ Bronzová - 8. A DII 54 54,0 54 0
Zuzana Szymanská ZŠ Mládí - 7. B DII 54 54,0 54 0
Michaela Machová ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 54 54,0 54 0
Klára Polánková ZŠ Mládí - 9. A DII 54 54,0 54 0
Sára Skokanová ZŠ Bronzová - 7. A DII 54 54,0 54 0
Dominika Raušerová ZŠ Mládí - 6. A DII 54 54,0 54 0
Tereza Dolejšová ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 54 54,0 54 0
Julie Frantová ZŠ Mládí - 6. B DII 54 54,0 54 0
Leontýna Podroužková ZŠ Bronzová - 8. A DII 54 54,0 54 0
Anna Kotrčová ZŠ Mládí - 7. B DII 54 54,0 54 0
Anastasia Bogdanova ZŠ Bronzová - 8. A DII 54 54,0 54 0
Daniela Balážová ZŠ Bronzová - 6. A DII 54 54,0 54 0
Miriam Culková ZŠ Mládí - 7. B DII 54 54,0 54 0
David Smutný ZŠ Mládí - 7. A CHII 54 54,0 54 0
Stanislav Bejenari ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 54 54,0 54 0
Filip Linhart ZŠ Klausova - 6. A CHII 54 54,0 54 0
Štěpán Turček ZŠ Mládí - 7. A CHII 54 54,0 54 0
Andrej Praženica ZŠ Bronzová - 7. A CHII 54 54,0 54 0
Martin Šíma ZŠ Mládí - 9. A CHII 54 54,0 54 0
Zbyněk Bartoška ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 54 54,0 54 0
LukᚠKalný ZŠ Mládí - 6. A CHII 54 54,0 54 0
Jakub Neuberg ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 54 54,0 54 0
Dominik Todorov ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 54 54,0 54 0
Martin Karlíček ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 54 54,0 54 0
Patrik Valenta ZŠ Mládí - 6. A CHII 54 54,0 54 0
Irene Cantilo ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 54 54,0 54 0
Magdaléna Capoušková ZŠ Bronzová - 5. A DI 54 54,0 54 0
Veronika Svačinová ZŠ Mládí - 5. B DI 54 54,0 54 0
Laura Sofie Lehončáková ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 54 54,0 54 0
Hana Půchová ZŠ Mezi Školami - 2. A DI 54 54,0 54 0
Kristýna Terbrová ZŠ Bronzová - 1. C DI 54 54,0 54 0
Ella Cusanová ZŠ Bronzová - 1. C DI 54 54,0 54 0
Jan Heran ZŠ Mládí - 8. B CHII 54 54,0 54 0
Alexander Vedernikov ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 54 54,0 54 0
MatyᚠBílek ZŠ Mládí - 9. A CHII 54 54,0 54 0
David Svašek ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 54 54,0 54 0
Adam Roedl ZŠ Mládí - 6. B CHII 54 54,0 54 0
Raya Maheen Khurramová ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 54 54,0 54 0
Anna Křepelková ZŠ Mládí - 9. A DII 54 54,0 54 0
Patrik Hampl ZŠ Mládí - 4. C CHI 54 54,0 54 0
Dominik Mukonkole Lubanda ZŠ Mládí - 4. B CHI 54 54,0 54 0
TomᚠPtáček ZŠ Kuncova - 5. C CHI 54 54,0 54 0
Viktor Konečný ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 54 54,0 54 0
David Pazourek ZŠ Bronzová - 5. A CHI 54 54,0 54 0
MatyᚠPříhoda ZŠ Mládí - 4. A CHI 54 54,0 54 0
Adam Dedek ZŠ Mohylová - 4. B CHI 54 54,0 54 0
Robin Štěrba ZŠ Bronzová - 2. B CHI 54 54,0 54 0
Florián Majer ZŠ Mezi Školami - 5. D CHI 54 54,0 54 0
Adam Balíček ZŠ Mládí - 2. C CHI 54 54,0 54 0
Maksym Zhmachenko ZŠ Kuncova - 4. C CHI 54 54,0 54 0
David Jarolímek ZŠ Trávníčkova - 5. A CHI 54 54,0 54 0
Patrik Szklenar ZŠ Bronzová - 3. B CHI 54 54,0 54 0
Pavel Fomin ZŠ Bronzová - 5. A CHI 54 54,0 54 0
257 TomᚠKočovský ZŠ Mohylová - 3. A CHI 55 55,0 55 0
Martin Trnka ZŠ Kuncova - 5. C CHI 55 55,0 55 0
Jakub Reguli ZŠ Mládí - 4. A CHI 55 55,0 55 0
Štěpán Adam ZŠ Bronzová - 3. A CHI 55 55,0 55 0
TobiᚠPánek ZŠ Mládí - 2. C CHI 55 55,0 55 0
Andy Topeczer ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 55 55,0 55 0
Erik Musil ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 55 55,0 55 0
Petr Jedlička ZŠ Mezi Školami - 3. B CHI 55 55,0 55 0
TomᚠŽdánský ZŠ Mládí - 3. B CHI 55 55,0 55 0
MikulᚠKandravý ZŠ Mládí - 5. B CHI 55 55,0 55 0
Vojtěch Braniš ZŠ Mládí - 5. C CHI 55 55,0 55 0
Samuel Banienuba ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 55 55,0 55 0
David Pěkník ZŠ Mládí - 3. B CHI 55 55,0 55 0
Jáchym Dundr ZŠ Mládí - 3. B CHI 55 55,0 55 0
LukᚠCísař ZŠ Mládí - 4. C CHI 55 55,0 55 0
Kevin Havránek ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 55 55,0 55 0
Kateřina Fornůsková ZŠ Bronzová - 8. A DII 55 55,0 55 0
Patricia Manichová ZŠ Mládí - 8. A DII 55 55,0 55 0
Laura Hlisnikovská ZŠ Bronzová - 7. A DII 55 55,0 55 0
Adéla Vycudilíková ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 55 55,0 55 0
Julie Vorlíčková ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 55 55,0 55 0
Denisa Kadlecová ZŠ Mládí - 7. A DII 55 55,0 55 0
Sofie Ocelíková ZŠ Bronzová . 6. C DII 55 55,0 55 0
Anna Selnekovičová ZŠ Mládí - 8. B DII 55 55,0 55 0
Amálie Kalousková ZŠ Bronzová . 6. C DII 55 55,0 55 0
Johana Svobodová ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 55 55,0 55 0
Barbora Nováková ZŠ Klausova - 6. A DII 55 55,0 55 0
Jana Reitmajerová ZŠ Mládí - 8. A DII 55 55,0 55 0
Barbora Polánková ZŠ Mládí - 9. A DII 55 55,0 55 0
Aleksandra Nechaeva ZŠ Bronzová - 8. A DII 55 55,0 55 0
Barbora Šimková ZŠ Mládí - 9. B DII 55 55,0 55 0
Anna Hodíková ZŠ Mládí - 8. A DII 55 55,0 55 0
Klára Popelářová ZŠ Bronzová - 8. A DII 55 55,0 55 0
Barbora Zíková ZŠ Bronzová - 8. B DII 55 55,0 55 0
Lesana Bartáková ZŠ Mládí - 9. A DII 55 55,0 55 0
Jan Boháček ZŠ Mládí - 2. A CHI 55 55,0 55 0
Jiří Křivánek ZŠ Bronzová - 4. C CHI 55 55,0 55 0
Vanja Aleksić ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 55 55,0 55 0
Ondřej Švec ZŠ Mládí - 8. A CHII 55 55,0 55 0
Anna Valášková ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 55 55,0 55 0
Lucie Mošničková ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 55 55,0 55 0
Daniela Dlabačová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 55 55,0 55 0
Alice Kodešová ZŠ Mládí - 5. C DI 55 55,0 55 0
Anastasiya Ulynets ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 55 55,0 55 0
Amálka Raichlová ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 55 55,0 55 0
Jakub Marek ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 55 55,0 55 0
Daniel Kobza ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 55 55,0 55 0
Jan Skřička ZŠ Mládí - 6. A CHII 55 55,0 55 0
Filip Papcún ZŠ Bronzová - 6. A CHII 55 55,0 55 0
Jiří Stibůrek ZŠ Mládí - 9. A CHII 55 55,0 55 0
Martin Veselý ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 55 55,0 55 0
TomᚠSuda ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 55 55,0 55 0
Kryštof Malý ZŠ Bronzová - 8. A CHII 55 55,0 55 0
Antonín Šulc ZŠ Bronzová . 6. C CHII 55 55,0 55 0
Petr Sáblík ZŠ Bronzová - 8. A CHII 55 55,0 55 0
Artur Hurej ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 55 55,0 55 0
Ivan Zagorodnyj ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 55 55,0 55 0
Adam Vrba ZŠ Mládí - 8. A CHII 55 55,0 55 0
David Bárta ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 55 55,0 55 0
Artem Nikolayev ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 55 55,0 55 0
LukᚠKostroun ZŠ Mládí - 9. A CHII 55 55,0 55 0
Martin Varha ZŠ Klausova - 6. A CHII 55 55,0 55 0
David Holub ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 55 55,0 55 0
Jakub Štorek ZŠ Bronzová - 8. B CHII 55 55,0 55 0
Adam Jan Suchý ZŠ Mládí - 9. A CHII 55 55,0 55 0
Štěpán Bek ZŠ Mládí - 6. A CHII 55 55,0 55 0
Hammam Elhangare ZŠ Bronzová - 8. B CHII 55 55,0 55 0
Vadym Tymochko ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 55 55,0 55 0
TomᚠKačer ZŠ Klausova - 6. A CHII 55 55,0 55 0
David Etzl ZŠ Mládí - 6. A CHII 55 55,0 55 0
Milan Mikeš ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 55 55,0 55 0
Jakub Petrák ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 55 55,0 55 0
Pavel Jozíf ZŠ Mládí - 6. A CHII 55 55,0 55 0
330 Tereza Prokopová ZŠ Mezi Školami - 9. A DII 56 56,0 56 0
Andrea Machková ZŠ Travníčkova - 7. A DII 56 56,0 56 0
Sabina Kanisová ZŠ Bronzová - 8. A DII 56 56,0 56 0
Barbora Budinková ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 56 56,0 56 0
Aneta Demeterová ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 56 56,0 56 0
Aneta Matějková ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 56 56,0 56 0
Anna Bartáková ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 56 56,0 56 0
Daniel Tomšíček ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 56 56,0 56 0
Šimon Alexander Stibila ZŠ Mládí - 3. B CHI 56 56,0 56 0
Adam Prokipchyn ZŠ Bronzová - 4. C CHI 56 56,0 56 0
Filip Holada ZŠ Mládí - 3. B CHI 56 56,0 56 0
Matěj Bek ZŠ Mládí - 4. C CHI 56 56,0 56 0
Vilém Turnwald ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 56 56,0 56 0
Vincent Fryc ZŠ Mládí - 3. B CHI 56 56,0 56 0
Štěpán Pejšek ZŠ Mládí - 3. C CHI 56 56,0 56 0
Jakub Černík ZŠ Mládí - 5. C CHI 56 56,0 56 0
Vojtěch Petr ZŠ Bronzová - 5. A CHI 56 56,0 56 0
Rút Muchová ZŠ Mohylová - 3. A DI 56 56,0 56 0
Julie Nejedlá ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 56 56,0 56 0
Kateřina Medková ZŠ Mohylová - 5. B DI 56 56,0 56 0
Jasmin Carmel ZŠ Mládí - 4. A DI 56 56,0 56 0
Frederika Vartanyan ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 56 56,0 56 0
Kristina Heringová ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 56 56,0 56 0
Tereza Kotrbová ZŠ Mládí - 4. A DI 56 56,0 56 0
Eliška Jelínková ZŠ Mohylová - 3. B DI 56 56,0 56 0
Antonie Zacharová ZŠ Bronzová - 2. B DI 56 56,0 56 0
Viktorie Junková ZŠ Mládí - 5. C DI 56 56,0 56 0
Natálie Urbanová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 56 56,0 56 0
Sofia Krenciv ZŠ Bronzová - 2. C DI 56 56,0 56 0
Aneta Jirmanová ZŠ Bronzová - 4. D DI 56 56,0 56 0
Veronika Kuboňová ZŠ Mohylová - 4. A DI 56 56,0 56 0
Tereza Tóthová ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 56 56,0 56 0
Natálie Míková ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 56 56,0 56 0
Jakub Zobal ZŠ Mládí - 4. A CHI 56 56,0 56 0
Vojtěch Večerka ZŠ Bronzová - 3. A CHI 56 56,0 56 0
Kryštof Prokop ZŠ Mohylová - 1. B CHI 56 56,0 56 0
Jan Babický ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 56 56,0 56 0
Nikolas Purgert ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 56 56,0 56 0
Patrik Jindra ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 56 56,0 56 0
Viktor Sgariboldi ZŠ Mládí - 1. C CHI 56 56,0 56 0
Savva Klimov ZŠ Bronzová - 7. B CHII 56 56,0 56 0
Ondřej Stránský ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 56 56,0 56 0
Martin Ditter ZŠ Bronzová - 9. A CHII 56 56,0 56 0
LukᚠRauch ZŠ Mládí - 9. A CHII 56 56,0 56 0
Martin Škrabánek ZŠ Bronzová - 8. B CHII 56 56,0 56 0
Jan Budinka ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 56 56,0 56 0
Daniel Morong ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 56 56,0 56 0
Jan Dlobík ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 56 56,0 56 0
Jiří Nesvačil ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 56 56,0 56 0
Daniel Jermář ZŠ Mládí - 8. B CHII 56 56,0 56 0
Valerij Krymovský ZŠ Bronzová - 7. A CHII 56 56,0 56 0
Patrik Svoboda ZŠ Bronzová . 6. C CHII 56 56,0 56 0
Ondřej Petrovka ZŠ Mládí - 6. A CHII 56 56,0 56 0
Vítězslav Růžička ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 56 56,0 56 0
Vojtěch Novotný ZŠ Mládí - 5. B CHI 56 56,0 56 0
Adam Podrabský ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 56 56,0 56 0
Vlastimil Rác ZŠ Kuncova - 4. C CHI 56 56,0 56 0
Sebastian Timko ZŠ Bronzová - 1. C CHI 56 56,0 56 0
388 Pavel Sýkora ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 57 57,0 57 0
Jan Marhoul ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 57 57,0 57 0
Armin Kenický ZŠ Mládí - 7. B CHII 57 57,0 57 0
Jan Maczko ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 57 57,0 57 0
Vojtěch Hendrych ZŠ Klausova - 6. A CHII 57 57,0 57 0
David Kovács ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 57 57,0 57 0
Marek Plaček ZŠ Bronzová - 7. B CHII 57 57,0 57 0
Kristian Hodovanets ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 57 57,0 57 0
Matěj Rohlík ZŠ Bronzová - 7. B CHII 57 57,0 57 0
Jakub Matějka ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 57 57,0 57 0
Pavel Sedláček ZŠ Bronzová - 8. A CHII 57 57,0 57 0
Jan Bergel ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 57 57,0 57 0
Matěj Král ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 57 57,0 57 0
Daniel Kačur ZŠ Mezi Školami - 9. A CHII 57 57,0 57 0
Duc Minh Nguyen ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 57 57,0 57 0
František Josef Vohník ZŠ Bronzová - 8. A CHII 57 57,0 57 0
Jan Jarolímek ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 57 57,0 57 0
MatyᚠKandravý ZŠ Mládí - 8. A CHII 57 57,0 57 0
Viktor Šmíd ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 57 57,0 57 0
Adam Kovács ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 57 57,0 57 0
Martin Doubek ZŠ Mládí - 7. B CHII 57 57,0 57 0
Radek Žemlička ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 57 57,0 57 0
Petr Čihák ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 57 57,0 57 0
Viačeslav Peršín ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 57 57,0 57 0
Vojtěch Pruner ZŠ Mládí - 3. A CHI 57 57,0 57 0
Eliška Stehnová ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 57 57,0 57 0
Mária-Magdaléna Tunová ZŠ Mládí - 8. A DII 57 57,0 57 0
Sofia Alvi ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 57 57,0 57 0
Nicole Landovská ZŠ Mládí - 6. B DII 57 57,0 57 0
Kateřina Capková ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 57 57,0 57 0
Aneta Sluková ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 57 57,0 57 0
Eva Procházková ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 57 57,0 57 0
Kristýna Rubešová ZŠ Mládí - 7. B DII 57 57,0 57 0
Eliška Setikovská ZŠ Mládí - 8. B DII 57 57,0 57 0
Vendula Jancyková ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 57 57,0 57 0
Lei Sun ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 57 57,0 57 0
Kateřina Kalistová ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 57 57,0 57 0
Breanna Evamarie Lashway ZŠ Bronzová - 6. A DII 57 57,0 57 0
Jessica Mlejnková ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 57 57,0 57 0
Nikoletta Moticsko ZŠ Mezi Školami - 9. A DII 57 57,0 57 0
Tereza Herzánová ZŠ Klausova - 6. A DII 57 57,0 57 0
Anežka Anna Heclová ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 57 57,0 57 0
Dominika Hrušková ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 57 57,0 57 0
Lucie Studničková ZŠ Bronzová - 9. A DII 57 57,0 57 0
Maria Kučerková ZŠ Bronzová - 9. A DII 57 57,0 57 0
Maria Bassarab ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 57 57,0 57 0
Anna Marie Hrdličková ZŠ Mládí - 8. B DII 57 57,0 57 0
Aneta Harvánková ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 57 57,0 57 0
Šimon Fikar ZŠ Mohylová - 4. A CHI 57 57,0 57 0
Jan Šimša ZŠ Mládí - 4. B CHI 57 57,0 57 0
Ondřej Šimek ZŠ Mládí - 4. B CHI 57 57,0 57 0
Vojtěch Petráň ZŠ Mohylová - 4. A CHI 57 57,0 57 0
Laurentiu Strimbanu ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 57 57,0 57 0
Petr Sýkora ZŠ Mohylová - 1. B CHI 57 57,0 57 0
Mikola Korchynskyj ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 57 57,0 57 0
Matěj Šimara ZŠ Mohylová - 5. B CHI 57 57,0 57 0
David Antonín ZŠ Mezi Školami - 1. D CHI 57 57,0 57 0
Michael Juránek ZŠ Mládí - 4. C CHI 57 57,0 57 0
Matěj Novotný ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 57 57,0 57 0
Samuel Větvička ZŠ Mládí - 3. B CHI 57 57,0 57 0
Alan Svítek ZŠ Bronzová - 5. A CHI 57 57,0 57 0
Nikola Žižkovič ZŠ Klausova - 3. A CHI 57 57,0 57 0
Thong Zhu ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 57 57,0 57 0
Jan Pavel Roderic Kruse ZŠ Mládí - 4. B CHI 57 57,0 57 0
Martin Šimša ZŠ Mládí - 4. A CHI 57 57,0 57 0
Gerhard Berka ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 57 57,0 57 0
Vojtěch Nevšímal ZŠ Mohylová - 1. A CHI 57 57,0 57 0
Patrik Mareš ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 57 57,0 57 0
Viktor Šupita ZŠ Mohylová - 4. B CHI 57 57,0 57 0
Daniel Pospíšil ZŠ Mohylová - 1. A CHI 57 57,0 57 0
Luka Marčič ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 57 57,0 57 0
TomᚠŠimek ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 57 57,0 57 0
TobiᚠChudý ZŠ Mohylová - 3. B CHI 57 57,0 57 0
Valerie Zálešáková ZŠ Mohylová - 4. A DI 57 57,0 57 0
Anastasia Bredikhina ZŠ Bronzová - 5. A DI 57 57,0 57 0
Lucie Salačová ZŠ Kuncova - 5. C DI 57 57,0 57 0
Eliška Procházková ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 57 57,0 57 0
Anna Pataši ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 57 57,0 57 0
Eliška Hřebejková ZŠ Mládí - 2. A DI 57 57,0 57 0
Michaela Magurová ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 57 57,0 57 0
Kristýna Kuklová ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 57 57,0 57 0
Veronika Jakubíková ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 57 57,0 57 0
Eliška Černá ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 57 57,0 57 0
Gabriela Stluková ZŠ Mládí - 3. A DI 57 57,0 57 0
Simona Tošnarová ZŠ Mládí - 4. A DI 57 57,0 57 0
Karolína Hnidková ZŠ Mezi Školami - 4. A DI 57 57,0 57 0
Karolína Pánková ZŠ Mládí - 5. A DI 57 57,0 57 0
Karolina Šrámková ZŠ Mládí - 5. C DI 57 57,0 57 0
Kristýna Michalová ZŠ Klausova - 3. A DI 57 57,0 57 0
Kristýna Seidlová ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 57 57,0 57 0
Filipa Budinská ZŠ Mládí - 4. B DI 57 57,0 57 0
Rozálie Tůmová ZŠ Mohylová - 5. A DI 57 57,0 57 0
Sofie Hricková ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 57 57,0 57 0
Sára Najmonová ZŠ Mládí - 5. B DI 57 57,0 57 0
Ema Marušincová ZŠ Mládí - 5. B DI 57 57,0 57 0
Amálie Valentová ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 57 57,0 57 0
Karolína Suchá ZŠ Bronzová - 4. D DI 57 57,0 57 0
Lucie Vypiorová ZŠ Bronzová - 5. A DI 57 57,0 57 0
Nella Hradcová ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 57 57,0 57 0
Jiří Kopka ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 57 57,0 57 0
488 Tereza Wasserbauerová ZŠ Mezi Školami - 4. C DI 58 58,0 58 0
Sofia Konyaeva ZŠ Mládí - 5. A DI 58 58,0 58 0
Natálie Varmužová ZŠ Mládí - 5. C DI 58 58,0 58 0
Klára Kmentová ZŠ Mohylová - 5. B DI 58 58,0 58 0
Valerie Mardirossianová ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 58 58,0 58 0
Anežka Tůmová ZŠ Bronzová - 2. B DI 58 58,0 58 0
Nela Šrinková ZŠ Kuncova - 5. C DI 58 58,0 58 0
Natálie Oberländerová ZŠ Mohylová - 4. A DI 58 58,0 58 0
Julia Heczková ZŠ Mládí - 4. B DI 58 58,0 58 0
Anastasia Kovtun ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 58 58,0 58 0
Kamila Elichanová ZŠ Mládí - 5. B DI 58 58,0 58 0
Lucie Hermanová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 58 58,0 58 0
Ondřej Franc ZŠ Klausova - 3. A CHI 58 58,0 58 0
Kryštof Jakovenko ZŠ Mládí - 3. C CHI 58 58,0 58 0
Jakub Martinásek ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 58 58,0 58 0
MatyᚠSalamon ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 58 58,0 58 0
Miloš Melichar ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 58 58,0 58 0
Jakub Šetka ZŠ Kuncova - 4. C CHI 58 58,0 58 0
Adrian Šura ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 58 58,0 58 0
Ondřej Hloušek ZŠ Mohylová - 5. B CHI 58 58,0 58 0
TomᚠSzitányi ZŠ Mládí - 2. C CHI 58 58,0 58 0
Matěj Skokan ZŠ Bronzová - 2. B CHI 58 58,0 58 0
TomᚠVytřísal ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 58 58,0 58 0
Jakub Néma ZŠ Bronzová - 4. D CHI 58 58,0 58 0
Patrik Musil ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 58 58,0 58 0
Jáchym Míkovec ZŠ Mohylová - 4. B CHI 58 58,0 58 0
Josef Hanák ZŠ Mohylová - 3. B CHI 58 58,0 58 0
David Jelínek ZŠ Kuncova - 5. C CHI 58 58,0 58 0
Peter Toperczer ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 58 58,0 58 0
Anna Smotlachová ZŠ Bronzová - 8. B DII 58 58,0 58 0
Viktorie Elizabet Miropolskaja ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 58 58,0 58 0
Amaleah Kiara Pacewicz ZŠ Bronzová - 7. B DII 58 58,0 58 0
Veronika Kostková ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 58 58,0 58 0
Zuzana Dluhošová ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 58 58,0 58 0
Dominika Káchová ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 58 58,0 58 0
Eliška Ondráčková ZŠ Mládí - 6. A DII 58 58,0 58 0
Veronika Samková ZŠ Mládí - 6. A DII 58 58,0 58 0
Aleksandra Protičová ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 58 58,0 58 0
Nikola Mišutková ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 58 58,0 58 0
Denisa Herclíková ZŠ Mládí - 9. B DII 58 58,0 58 0
Natálie Kryštofová ZŠ Travníčkova - 7. A DII 58 58,0 58 0
Eliška Hůrková ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 58 58,0 58 0
Alisa Dymová ZŠ Bronzová . 6. C DII 58 58,0 58 0
Leila Ryskulová ZŠ Bronzová - 6. A DII 58 58,0 58 0
Eliška Farová ZŠ Bronzová - 8. B DII 58 58,0 58 0
Regina Elizabeta Krotilová ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 58 58,0 58 0
Viktorie Houdková ZŠ Mládí - 9. A DII 58 58,0 58 0
Veronika Buřilová ZŠ Bronzová - 6. A DII 58 58,0 58 0
Karolína Jankovská ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 58 58,0 58 0
Ela Kolomazníková ZŠ Mládí - 7. B DII 58 58,0 58 0
Daniela Rybářová ZŠ Bronzová . 6. C DII 58 58,0 58 0
Yelyzaveta Chayka ZŠ Bronzová - 7. A DII 58 58,0 58 0
Šarlota Zemanová ZŠ Mládí - 6. A DII 58 58,0 58 0
Khrystyna Ostashchuk ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 58 58,0 58 0
Jaroslav Šnobl ZŠ Mezi Školami - 9. B CHII 58 58,0 58 0
Jakub Jareš ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 58 58,0 58 0
Zdeněk Šejvl ZŠ Mládí - 8. A CHII 58 58,0 58 0
TomᚠCirkovský ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 58 58,0 58 0
Václav Duka ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 58 58,0 58 0
Jakub Dokaor ZŠ Mezi Školami - 9. A CHII 58 58,0 58 0
Alexey Saykin ZŠ Bronzová - 9. A CHII 58 58,0 58 0
Ondřej Kessner ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 58 58,0 58 0
Neven Marinkovič ZŠ - Mezi Školami - 6. A CHII 58 58,0 58 0
Petr Antonín ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 58 58,0 58 0
Petar Atanasov ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 58 58,0 58 0
Vojtěch Verner ZŠ Mládí - 7. B CHII 58 58,0 58 0
Jakub Sábl ZŠ Mládí - 9. B CHII 58 58,0 58 0
Egor Nikulishchev ZŠ Klausova - 6. A CHII 58 58,0 58 0
Jan Erle ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 58 58,0 58 0
Jan Šmerda ZŠ Bronzová - 8. B CHII 58 58,0 58 0
Vojtěch Lisec ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 58 58,0 58 0
Filip Švorčík ZŠ Bronzová - 8. B CHII 58 58,0 58 0
Jan Kalbáč ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 58 58,0 58 0
MatyᚠBorek ZŠ Mládí - 5. C CHI 58 58,0 58 0
Petr Novotný ZŠ Trávníčkova - 5. A CHI 58 58,0 58 0
Sajfi Elichanov ZŠ Mládí - 3. B CHI 58 58,0 58 0
Jakub Vlasák ZŠ Mohylová - 2. A CHI 58 58,0 58 0
David Vítek ZŠ Mohylová - 5. A CHI 58 58,0 58 0
Vojtěch Hladík ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 58 58,0 58 0
Veronika Peřinová ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 58 58,0 58 0
Vendula Vitochová ZŠ Mládí - 3. A DI 58 58,0 58 0
Ema Bláhová ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 58 58,0 58 0
Alžběta Dedouchová ZŠ Mohylová - 4. B DI 58 58,0 58 0
Kateřina Svěráková ZŠ Mládí - 2. B DI 58 58,0 58 0
Adéla Hrádková ZŠ Mládí - 3. B DI 58 58,0 58 0
Lucie Fröhlichová ZŠ Mládí - 4. A DI 58 58,0 58 0
Kristýna Harnochová ZŠ Mládí - 1. A DI 58 58,0 58 0
Sára Landová ZŠ Mládí - 4. C DI 58 58,0 58 0
Aneta Joštová ZŠ Mládí - 4. C DI 58 58,0 58 0
Alžběta Jana Vohníková ZŠ Bronzová - 4. C DI 58 58,0 58 0
578 Marek Fleischhans ZŠ Mohylová - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Jakub Šindela ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 59 59,0 59 0
Daniel Rakovič ZŠ Kuncova - 5. C CHI 59 59,0 59 0
LukᚠKopecký ZŠ Mládí - 4. A CHI 59 59,0 59 0
Štěpán Olišar ZŠ Bronzová - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Martin Slaboch ZŠ Mohylová - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Luboš Digmayer ZŠ Kuncova - 5. C CHI 59 59,0 59 0
Adam Žižka ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 59 59,0 59 0
Adéla Bartošová ZŠ Bronzová - 7. A DII 59 59,0 59 0
Markéta Benešová ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 59 59,0 59 0
Štěpánka Petrželová ZŠ Bronzová - 9. A DII 59 59,0 59 0
Alexandra Petrosjanová ZŠ Bronzová . 6. C DII 59 59,0 59 0
Daria Anisimova ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 59 59,0 59 0
Tereza Tůmová ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 59 59,0 59 0
Nataliya Fedyna ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 59 59,0 59 0
Karolina Kutsyn ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 59 59,0 59 0
Nikola Kolářová ZŠ Bronzová . 6. C DII 59 59,0 59 0
Klára Dvořáková ZŠ Bronzová - 9. A DII 59 59,0 59 0
Barbora Smrčková ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 59 59,0 59 0
Jana Maršálová ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 59 59,0 59 0
Nela Hyvnarová ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 59 59,0 59 0
Simona Horáková ZŠ Bronzová - 6. A DII 59 59,0 59 0
Nikola Nika Sujová ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 59 59,0 59 0
Karolína Šubová ZŠ Mládí - 8. A DII 59 59,0 59 0
Sofia Splačová ZŠ Klausova - 6. A DII 59 59,0 59 0
Marcela Zemanová ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 59 59,0 59 0
Klára Dostálová ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 59 59,0 59 0
Jan Gdovin ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 59 59,0 59 0
Jan Matějů ZŠ Mládí - 7. A CHII 59 59,0 59 0
David Anděl ZŠ - Mezi Školami - 6. A CHII 59 59,0 59 0
Radomír Žák ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 59 59,0 59 0
Patrik Tumpach ZŠ Bronzová - 8. B CHII 59 59,0 59 0
Jan Švehla ZŠ Bronzová - 6. A CHII 59 59,0 59 0
Martin Futo ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 59 59,0 59 0
Jan Kleibel ZŠ Bronzová - 6. A CHII 59 59,0 59 0
Anton Volkov ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 59 59,0 59 0
Šimon Machát ZŠ Mládí - 6. B CHII 59 59,0 59 0
Filip Roček ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 59 59,0 59 0
Martin Misiarz ZŠ Mládí - 6. A CHII 59 59,0 59 0
David Förster ZŠ Bronzová - 8. A CHII 59 59,0 59 0
TomᚠHrubý ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 59 59,0 59 0
Kryštof Regent ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 59 59,0 59 0
Josef Dvořák ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 59 59,0 59 0
Jakub Kadečka ZŠ Mládí - 8. B CHII 59 59,0 59 0
Pavel Milan Pražan ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 59 59,0 59 0
Daniel Salamon ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 59 59,0 59 0
MatyᚠVaněk ZŠ Bronzová . 6. C CHII 59 59,0 59 0
Marek Homola ZŠ Mládí - 7. A CHII 59 59,0 59 0
Georgi Martirosyan ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 59 59,0 59 0
Kristýna Petrovková ZŠ Mládí - 8. B DII 59 59,0 59 0
Gabriela Němcová ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 59 59,0 59 0
Justina Vašáková ZŠ Mládí - 7. B DII 59 59,0 59 0
Lucie Pařízková ZŠ Klausova - 6. A DII 59 59,0 59 0
Kristýna Beranová ZŠ Mezi Školami - 6. A DII 59 59,0 59 0
Šárka Palacká ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 59 59,0 59 0
Lucie Michutová ZŠ Mládí - 6. A DII 59 59,0 59 0
LukᚠPodrazil ZŠ Mládí - 2. A CHI 59 59,0 59 0
Jan Kubíček ZŠ Mládí - 2. A CHI 59 59,0 59 0
Jerguš Novota ZŠ Mohylová - 5. B CHI 59 59,0 59 0
David Kolář ZŠ Bronzová - 4. D CHI 59 59,0 59 0
David Hőhlig ZŠ Mohylová - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Alan Grogera ZŠ Klausova - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Marek Fiala ZŠ Mládí - 4. C CHI 59 59,0 59 0
Jan Tomášek ZŠ Mládí - 5. A CHI 59 59,0 59 0
Nela Telvaková ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 59 59,0 59 0
Jáchym Bureš ZŠ Bronzová - 2. B CHI 59 59,0 59 0
Jaroslav Hampl ZŠ Mohylová - 2. A CHI 59 59,0 59 0
TobiᚠMayerhofer ZŠ Mládí - 3. C CHI 59 59,0 59 0
Damian Mehinbašič ZŠ Mezi Školami - 3. A CHI 59 59,0 59 0
TomᚠKrucký ZŠ Mládí - 3. C CHI 59 59,0 59 0
Michal Podrazil ZŠ Mládí - 4. B CHI 59 59,0 59 0
Andrej Stjepanović ZŠ Mládí - 5. C CHI 59 59,0 59 0
Jan Zozulák ZŠ Mezi Školami - 4. A CHI 59 59,0 59 0
Erik Novák ZŠ Mezi Školami - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Lucie Lokajíčková ZŠ Kuncova - 5. C DI 59 59,0 59 0
Dominika Šubrtová ZŠ Bronzová - 5. A DI 59 59,0 59 0
Karolína Štolová ZŠ Bronzová - 5. A DI 59 59,0 59 0
Tereza Slaninová ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 59 59,0 59 0
Annie Petrová ZŠ Mládí - 2. B DI 59 59,0 59 0
Kateřina Arnoltová ZŠ Mohylová - 4. A DI 59 59,0 59 0
Leyla Abay ZŠ Bronzová - 4. C DI 59 59,0 59 0
Adéla Fořtová ZŠ Mládí - 5. B DI 59 59,0 59 0
Eliška Šimková ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 59 59,0 59 0
Emma Kucháriková ZŠ Mohylová - 4. A DI 59 59,0 59 0
Alena Hanzová ZŠ Kuncova - 5. C DI 59 59,0 59 0
Barbora Ester Nováková ZŠ Mládí - 5. B DI 59 59,0 59 0
Kamila Prokůpková ZŠ Mezi Školami - 3. B DI 59 59,0 59 0
Hana Ojdanič ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 59 59,0 59 0
Agáta Málková ZŠ Mládí - 2. B DI 59 59,0 59 0
Tereza Petrová ZŠ Bronzová - 2. C DI 59 59,0 59 0
Josefína Jiránková ZŠ Mohylová - 5. B DI 59 59,0 59 0
Emma Hansen ZŠ Mládí - 3. A DI 59 59,0 59 0
Sofia Gurinová ZŠ Bronzová - 4. D DI 59 59,0 59 0
Kateřina Skývová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 59 59,0 59 0
Amálie Urbanová ZŠ Bronzová - 2. C DI 59 59,0 59 0
Anna Novotná ZŠ Mládí - 3. B DI 59 59,0 59 0
Yaroslava Kaurová ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 59 59,0 59 0
Barbora Votavová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 59 59,0 59 0
Magdaléna Frantová ZŠ Mládí - 1. C DI 59 59,0 59 0
Anežka Fabiánová ZŠ Mohylová - 4. A DI 59 59,0 59 0
Tereza Považanová ZŠ Mládí - 4. C DI 59 59,0 59 0
Barbora Jarolímková ZŠ Trávníčkova - 5. A DI 59 59,0 59 0
Tatiana Borejša ZŠ Mládí - 5. A DI 59 59,0 59 0
Kateřina Brodská ZŠ Mládí - 5. A DI 59 59,0 59 0
Šárka Šebellová ZŠ Mládí - 3. C DI 59 59,0 59 0
Lea Pospíšilová ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 59 59,0 59 0
Phuong Lea ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 59 59,0 59 0
Kristýna Horáková ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 59 59,0 59 0
Eliška Hromková ZŠ Mládí - 5. A DI 59 59,0 59 0
Jan Tichon ZŠ Mohylová - 4. B CHI 59 59,0 59 0
Jiří Arnolt ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 59 59,0 59 0
Jakub Dolejší ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 59 59,0 59 0
Kryštof Jeníček ZŠ Mohylová - 4. B CHI 59 59,0 59 0
Jiří Pyroutek ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 59 59,0 59 0
Filip Merhaut ZŠ Mládí - 2. B CHI 59 59,0 59 0
Vladimir Nahornyj ZŠ Mládí - 2. C CHI 59 59,0 59 0
Marek Bradáč ZŠ Mládí - 3. C CHI 59 59,0 59 0
MatyᚠHavelka ZŠ Mládí - 1. C CHI 59 59,0 59 0
Max Yushkevich ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 59 59,0 59 0
Vojtěch Zachar ZŠ Bronzová - 4. D CHI 59 59,0 59 0
Vít Pressler ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 59 59,0 59 0
699 Beáta Chlebová ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 60 60,0 60 0
Zuzana Benešová ZŠ Kuncova - 5. C DI 60 60,0 60 0
Natálie Matušková ZŠ Mohylová - 4. B DI 60 60,0 60 0
Ema Svašková ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 60 60,0 60 0
Kateřina Kalvínová ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 60 60,0 60 0
Karolína Pohanková ZŠ Mládí - 4. B DI 60 60,0 60 0
Ivana Kopková ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 60 60,0 60 0
Ema Braunerová ZŠ Mezi Školami - 2. B DI 60 60,0 60 0
Kateřina Hůzlová ZŠ Mezi Školami - 3. D DI 60 60,0 60 0
Antonie Markéta Potužníková ZŠ Mládí - 2. A DI 60 60,0 60 0
Barbora Uherková ZŠ Mládí - 4. B DI 60 60,0 60 0
Veronika Krásná ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 60 60,0 60 0
Vanessa Lamačová ZŠ Klausova - 3. A DI 60 60,0 60 0
Nikita Kuranian ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 60 60,0 60 0
Magdaléna Šulcová ZŠ Mládí - 2. A DI 60 60,0 60 0
Markéta Antonie Potužníková ZŠ Mládí - 2. A DI 60 60,0 60 0
Anna Pucholtová ZŠ Mezi Školami - 4. C DI 60 60,0 60 0
Michaela Barbora Margetinová ZŠ Mohylová - 5. A DI 60 60,0 60 0
Eva Davidová ZŠ Mohylová - 4. B DI 60 60,0 60 0
Nicole Čupková ZŠ Bronzová - 2. B DI 60 60,0 60 0
Jasmína Holubová ZŠ Mládí - 5. B DI 60 60,0 60 0
Julie Staňková ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 60 60,0 60 0
Barbora Selnekovičová ZŠ Mládí - 5. B DI 60 60,0 60 0
Anna Sidorova ZŠ Mládí - 1. A DI 60 60,0 60 0
Jolana Zavadilová ZŠ Mládí - 3. A DI 60 60,0 60 0
Linda Zídková ZŠ Mohylová - 5. A DI 60 60,0 60 0
Shanosa Hudayberganov ZŠ Mezi Školami - 4. A DI 60 60,0 60 0
Nela Drncová ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 60 60,0 60 0
Sára Gawliková ZŠ Mládí - 5. C DI 60 60,0 60 0
Barbora Strychová ZŠ Mládí - 4. A DI 60 60,0 60 0
Tereza Janíková ZŠ Mládí - 3. C DI 60 60,0 60 0
Petra Šafránková ZŠ Mohylová - 5. B DI 60 60,0 60 0
Lejla Kenická ZŠ Mládí - 4. A DI 60 60,0 60 0
Theodor Hally ZŠ Klausova - 3. A CHI 60 60,0 60 0
Pavel Starý ZŠ Mládí - 3. C CHI 60 60,0 60 0
Filip Tošnar ZŠ Mládí - 8. B CHII 60 60,0 60 0
Petr Buřil ZŠ Bronzová - 9. A CHII 60 60,0 60 0
Mikail Hasanov ZŠ Bronzová - 9. A CHII 60 60,0 60 0
Šimon Reizer ZŠ Mládí - 8. A CHII 60 60,0 60 0
Vojtěch Trubl ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 60 60,0 60 0
Sheng Zhang ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 60 60,0 60 0
Matěj Litera ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 60 60,0 60 0
Stanislav Borisov ZŠ Bronzová - 7. A CHII 60 60,0 60 0
Kryštof Slavík ZŠ Mládí - 7. A CHII 60 60,0 60 0
Matěj Dostál ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 60 60,0 60 0
David Čepjuk ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 60 60,0 60 0
LukᚠFornůsek ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 60 60,0 60 0
Trung Le ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 60 60,0 60 0
David Nývlt ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 60 60,0 60 0
David Řiha ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 60 60,0 60 0
Filip Bezstarosta ZŠ Mládí - 7. A CHII 60 60,0 60 0
Josef Knoblau ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 60 60,0 60 0
Aleksandr Kutsyna ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 60 60,0 60 0
Andrei Shchedkov ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 60 60,0 60 0
Lam Ngo ZŠ - Mezi Školami - 6. A CHII 60 60,0 60 0
Antonín Vrabec ZŠ Mohylová - 4. A CHI 60 60,0 60 0
Kamol Hudaybergenov ZŠ Mezi Školami - 3. B CHI 60 60,0 60 0
Vojtěch Polák ZŠ Mládí - 3. C CHI 60 60,0 60 0
David Hampl ZŠ Mládí - 1. A CHI 60 60,0 60 0
David Choi ZŠ Mládí - 3. C CHI 60 60,0 60 0
Jan Kopic ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 60 60,0 60 0
David Jevdokymov ZŠ Bronzová - 4. D CHI 60 60,0 60 0
MikulᚠDolejš ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 60 60,0 60 0
Kristina Egermaierová ZŠ Mládí - 7. B DII 60 60,0 60 0
Josefína Vláčilová ZŠ Mládí - 7. A DII 60 60,0 60 0
Karolína Soukupová ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 60 60,0 60 0
Anastasiya Rakhunok ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 60 60,0 60 0
Anna Procházková ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 60 60,0 60 0
Kristýna Vecková ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 60 60,0 60 0
Kateřina Boháčková ZŠ Mládí - 7. A DII 60 60,0 60 0
Daniela Jeremica ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 60 60,0 60 0
Kamila Břicháčová ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 60 60,0 60 0
Klára Pazourková ZŠ Bronzová - 6. A DII 60 60,0 60 0
Barbora Hrubcová ZŠ Mládí . 7. A DII 60 60,0 60 0
Adéla Bednarzová ZŠ Klausova - 6. A DII 60 60,0 60 0
Ekaterina Bogdanova ZŠ Bronzová - 8. A DII 60 60,0 60 0
Marie Pokorná ZŠ Klausova - 6. A DII 60 60,0 60 0
Anna Marie Kavková ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 60 60,0 60 0
Daniela Zábská ZŠ - Mezi Školami - 6. A DII 60 60,0 60 0
Julie Anna Šebková ZŠ Bronzová . 6. C DII 60 60,0 60 0
Eliška Bártová ZŠ Bronzová - 9. A DII 60 60,0 60 0
Kristýna Říčařová ZŠ Bronzová . 6. C DII 60 60,0 60 0
Sára Volfová ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 60 60,0 60 0
Sofia Ilinykh ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 60 60,0 60 0
Magdalena Poláková ZŠ Mezi Školami - 9. B DII 60 60,0 60 0
Ekaterina Grivennikova ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 60 60,0 60 0
Karolína Pfobová ZŠ Klausova - 6. A DII 60 60,0 60 0
Tereza Nováková ZŠ Mládí - 6. A DII 60 60,0 60 0
Oleksandra Mardal ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 60 60,0 60 0
Viktoriya Abragamovych ZŠ Bronzová - 6. A DII 60 60,0 60 0
Kristýna Návesníková ZŠ Bronzová - 8. A DII 60 60,0 60 0
Tais Hejlová ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 60 60,0 60 0
Dolina Terakhova ZŠ Mezi Školami - 9. A DII 60 60,0 60 0
Barbara Stjepanovičová ZŠ Mládí - 8. B DII 60 60,0 60 0
Barbora Pejšková ZŠ Mládí - 7. A DII 60 60,0 60 0
Daniel Khodanych ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 60 60,0 60 0
Jan Kubr ZŠ Mládí - 4. B CHI 60 60,0 60 0
Václav Vitoch ZŠ Mládí - 3. A CHI 60 60,0 60 0
Viktor Varmuža ZŠ Mládí - 3. A CHI 60 60,0 60 0
Martin Alger ZŠ Mezi Školami - 3. C CHI 60 60,0 60 0
Jakub Jeníček ZŠ Mohylová - 4. B CHI 60 60,0 60 0
Richard Gerda ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 60 60,0 60 0
Marek Fiedler ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 60 60,0 60 0
Martin Strnad ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 60 60,0 60 0
Jaroslav Vogel ZŠ Kuncova - 5. C CHI 60 60,0 60 0
Grigory Danilin ZŠ Mládí - 3. B CHI 60 60,0 60 0
Rodion Kosečenko ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 60 60,0 60 0
LukᚠMára ZŠ Mohylová - 3. B CHI 60 60,0 60 0
TomᚠHrstka ZŠ Mohylová - 1. A CHI 60 60,0 60 0
MatyᚠMlčoch ZŠ Mládí - 4. B CHI 60 60,0 60 0
Adam Kříž ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 60 60,0 60 0
Sam Kubáč ZŠ Mládí - 2. C CHI 60 60,0 60 0
Samuel Hloušek ZŠ Mohylová - 1. B CHI 60 60,0 60 0
MatyᚠCanales Klinka ZŠ Mládí - 5. B CHI 60 60,0 60 0
TadeᚠŽežulka ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 60 60,0 60 0
MatyᚠToufar ZŠ Bronzová - 5. A CHI 60 60,0 60 0
Dominik Vokůrka ZŠ Bronzová - 5. A CHI 60 60,0 60 0
Marek Zubín ZŠ Bronzová - 5. A CHI 60 60,0 60 0
JonᚠPokorný ZŠ Mládí - 3. B CHI 60 60,0 60 0
TomᚠRoedl ZŠ Mládí - 4. A CHI 60 60,0 60 0
TadeᚠJan Prch ZŠ Mohylová - 5. B CHI 60 60,0 60 0
Michael Knob ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 60 60,0 60 0
LukᚠPantoflíček ZŠ Mládí - 2. B CHI 60 60,0 60 0
Gordey Serduk ZŠ Mezi Školami- 1. B CHI 60 60,0 60 0
Aleš Havránek ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 60 60,0 60 0
Alan Růžička ZŠ Mohylová - 3. A CHI 60 60,0 60 0
Daniel Šesták ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 60 60,0 60 0
Václav Haltuf ZŠ Mládí - 2. C CHI 60 60,0 60 0
Vojtěch Martínek ZŠ Mohylová - 5. B CHI 60 60,0 60 0
Jan Kučera ZŠ Mohylová - 1. B CHI 60 60,0 60 0
Alexandr Sidorov ZŠ Mládí - 1. A CHI 60 60,0 60 0
Klára Horová ZŠ Bronzová - 3. A DI 60 60,0 60 0
Natálie Kysilková ZŠ Bronzová - 2. B DI 60 60,0 60 0
Julie Málková ZŠ Mládí - 5. A DI 60 60,0 60 0
Michaela Rybářová ZŠ Bronzová - 5. A DI 60 60,0 60 0
834 Adam Dluhoš ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 61 61,0 61 0
Adam Fajbiš ZŠ Bronzová - 3. B CHI 61 61,0 61 0
Oliver Chobot ZŠ Mládí - 2. A CHI 61 61,0 61 0
Adam Ditter ZŠ Bronzová - 3. B CHI 61 61,0 61 0
TomᚠElich ZŠ Mohylová - 4. A CHI 61 61,0 61 0
Jan Belza ZŠ Mohylová - 4. A CHI 61 61,0 61 0
LukᚠMalát ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 61 61,0 61 0
Samuel El Bakri ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 61 61,0 61 0
Karel Schneiberg ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 61 61,0 61 0
Sergiy Rusnak ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 61 61,0 61 0
Petr Farabauer ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 61 61,0 61 0
Adam Macourek ZŠ Mládí - 4. A CHI 61 61,0 61 0
Miloslav Havrlant ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 61 61,0 61 0
Byun Hoyun ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 61 61,0 61 0
Ondřej Tecl ZŠ Bronzová - 1. C CHI 61 61,0 61 0
Filip Krucký ZŠ Mládí - 5. A CHI 61 61,0 61 0
Jan Homola ZŠ Kuncova - 4. C CHI 61 61,0 61 0
Jan Boroň ZŠ Mohylová - 4. B CHI 61 61,0 61 0
TomᚠChlumský ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 61 61,0 61 0
Filip Hanzlík ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 61 61,0 61 0
Svatopluk Křístek ZŠ Kuncova - 4. C CHI 61 61,0 61 0
Ruslan Kovalevič ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 61 61,0 61 0
Milan Holeček ZŠ Klausova - 3. A CHI 61 61,0 61 0
Daniel Siviček ZŠ Klausova - 3. A CHI 61 61,0 61 0
Marek Setikovský ZŠ Mládí - 3. A CHI 61 61,0 61 0
Martin Sedlář ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 61 61,0 61 0
Jáchym Konečný ZŠ Mládí - 6. B CHII 61 61,0 61 0
Domenico Jimenéz ZŠ Mládí - 7. A CHII 61 61,0 61 0
Ondřej Palkovský ZŠ Mládí - 6. B CHII 61 61,0 61 0
Jan Thur ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 61 61,0 61 0
Jiří Tomášek ZŠ Mládí - 7. A CHII 61 61,0 61 0
Jakub Havíř ZŠ Bronzová - 6. C CHII 61 61,0 61 0
Patrik Schmutzer ZŠ - Mezi Školami - 6. A CHII 61 61,0 61 0
David Komůrka ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 61 61,0 61 0
Rustam Hasanov ZŠ Bronzová - 9. A CHII 61 61,0 61 0
Matouš Koval ZŠ Bronzová - 9. A CHII 61 61,0 61 0
Jie Xiao Gong ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 61 61,0 61 0
Petr Kučera ZŠ Bronzová - 7. A CHII 61 61,0 61 0
David Bartko ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 61 61,0 61 0
Vuliya Nebor ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 61 61,0 61 0
Bajsangur Soltakhanov ZŠ Mládí - 7. A CHII 61 61,0 61 0
Matěj Beran ZŠ Mezi Školami - 7. A CHII 61 61,0 61 0
Filip Havliš ZŠ Mládí - 9. A CHII 61 61,0 61 0
Chi Thanh Nguyen ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 61 61,0 61 0
Milan Hrdlička ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 61 61,0 61 0
Milan Kunc ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 61 61,0 61 0
Šimon Kadlec ZŠ Bronzová - 4. C CHI 61 61,0 61 0
Adam Vavruška ZŠ Klausova - 3. A CHI 61 61,0 61 0
Šárka Drastíková ZŠ Mládí - 4. B DI 61 61,0 61 0
Markéta Homolová ZŠ Mládí - 3. C DI 61 61,0 61 0
Renáta Křístková ZŠ Mládí - 4. A DI 61 61,0 61 0
Klára Mikulíková ZŠ Mládí - 4. A DI 61 61,0 61 0
Veronika Horáková ZŠ Mohylová - 4. B DI 61 61,0 61 0
Ema Vařejková ZŠ Mohylová - 5. B DI 61 61,0 61 0
Julie Tremlová ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 61 61,0 61 0
Eliška Šormová ZŠ Bronzová - 3. A DI 61 61,0 61 0
Kristýna Vanžurová ZŠ Bronzová - 3. A DI 61 61,0 61 0
Adéla Kotrčová ZŠ Mládí - 5. A DI 61 61,0 61 0
Renáta Zelená ZŠ Bronzová - 3. A DI 61 61,0 61 0
Julie Martinčíková ZŠ Mládí - 3. A DI 61 61,0 61 0
Zuzana Pavlíková ZŠ Mládí - 3. A DI 61 61,0 61 0
Sofie Volková ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 61 61,0 61 0
Alexandra Subbotina ZŠ Mládí - 3. A DI 61 61,0 61 0
Sandra Kolomiets ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 61 61,0 61 0
Nikol Hanušová ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 61 61,0 61 0
Barbora Jindrová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 61 61,0 61 0
Patricie Kvapilová ZŠ Mezi Školami - 3. B DI 61 61,0 61 0
Mia Roženská ZŠ Mohylová - 3. A DI 61 61,0 61 0
Stella Kalčíková ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 61 61,0 61 0
Eliška Kuchaříková ZŠ Mohylová - 4. B DI 61 61,0 61 0
Jana Jandová ZŠ Bronzová - 5. A DI 61 61,0 61 0
Florentina Pechlátová ZŠ Mládí - 3. C DI 61 61,0 61 0
Valerie Koločavyna ZŠ Mezi Školami - 4. A DI 61 61,0 61 0
Ema Menclová ZŠ Bronzová - 5. A DI 61 61,0 61 0
Petra Šikýřová ZŠ Mládí - 2. B DI 61 61,0 61 0
Martina Hájková ZŠ Mládí - 5. C DI 61 61,0 61 0
Ester Kremlíková ZŠ Mohylová - 4. A DI 61 61,0 61 0
Barbora Skývová ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 61 61,0 61 0
Alexis Briscein ZŠ Mládí - 1. A DI 61 61,0 61 0
Daniela Batelková ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 61 61,0 61 0
Sabina Mihulová ZŠ Mládí - 5. C DI 61 61,0 61 0
Kristina Čiháková ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 61 61,0 61 0
Adéla Jánská ZŠ Bronzová - 4. D DI 61 61,0 61 0
Christine E. Cianci ZŠ Mládí - 5. A DI 61 61,0 61 0
Lucie Tinklová ZŠ Mohylová - 4. B DI 61 61,0 61 0
Adam Pázler ZŠ Bronzová - 3. B CHI 61 61,0 61 0
Ardiana Islami ZŠ Mládí - 8. B DII 61 61,0 61 0
Adéla Bergerová ZŠ Bronzová - 8. B DII 61 61,0 61 0
Aneta Janurová ZŠ Mládí - 7. B DII 61 61,0 61 0
Natálie Filová ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 61 61,0 61 0
Markéta Fejfarová ZŠ Bronzová - 8. B DII 61 61,0 61 0
Alena Urdová ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 61 61,0 61 0
Aneta Jedličková ZŠ Mládí - 8. A DII 61 61,0 61 0
Sarah Bártová ZŠ Mládí - 6. A DII 61 61,0 61 0
Tereza Panáková ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 61 61,0 61 0
Lucie Štípková ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 61 61,0 61 0
Karolína Slachová ZŠ Mládí - 7. A DII 61 61,0 61 0
Mariam Arafa ZŠ Bronzová - 8. B DII 61 61,0 61 0
Natálie Volková ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 61 61,0 61 0
Karolína Rezeková ZŠ Mládí - 6. B DII 61 61,0 61 0
Lucie Solařová ZŠ Bronzová - 8. A DII 61 61,0 61 0
Andrea Kocurková ZŠ Klausova - 6. A DII 61 61,0 61 0
Andrea Šimšová ZŠ Mládí - 7. A DII 61 61,0 61 0
Martina Iva Šoltová ZŠ Mládí - 6. A DII 61 61,0 61 0
Ema Ladianská ZŠ - Mezi Školami - 6. A DII 61 61,0 61 0
Vojtěch Karel Schula ZŠ Kuncova - 4. C CHI 61 61,0 61 0
MatyᚠTreyba ZŠ Kuncova - 5. C CHI 61 61,0 61 0
Dmitrij Petreckyj ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 61 61,0 61 0
Filip Balko ZŠ Kuncova - 5. C CHI 61 61,0 61 0
Petr Kestřánek ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 61 61,0 61 0
Vojtěch Vodička ZŠ Mládí - 4. C CHI 61 61,0 61 0
Melek Surxanova ZŠ Klausova - 3. A CHI 61 61,0 61 0
Šimon Březina ZŠ Bronzová - 2. B CHI 61 61,0 61 0
David Kopáček ZŠ Mládí - 2. A CHI 61 61,0 61 0
Jan Raszka ZŠ Bronzová - 2. C CHI 61 61,0 61 0
David Cortesi ZŠ Bronzová - 2. C CHI 61 61,0 61 0
Richard Kopecký ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 61 61,0 61 0
Michal Zika ZŠ Mládí - 1. C CHI 61 61,0 61 0
Patrik Vinter ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 61 61,0 61 0
Štěpán Smrž ZŠ Kuncova - 5. C CHI 61 61,0 61 0
Milan Beran ZŠ Mládí - 4. B CHI 61 61,0 61 0
Dominik Krolák ZŠ Bronzová - 2. B CHI 61 61,0 61 0
Filip Postředník ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 61 61,0 61 0
Viola Froňková ZŠ Mládí - 1. C DI 61 61,0 61 0
Irina Narbutová ZŠ Mezi Školami - 3. D DI 61 61,0 61 0
Amálie Hegarová ZŠ Bronzová - 2. C DI 61 61,0 61 0
Laura Hlavičková ZŠ Bronzová - 2. C DI 61 61,0 61 0
Daniela Chalupská ZŠ Bronzová - 2. C DI 61 61,0 61 0
Adéla Kadlecová ZŠ Mládí - 1. B DI 61 61,0 61 0
Il'ana Sejčková ZŠ Mládí - 5. A DI 61 61,0 61 0
Karolína Mandíková ZŠ Bronzová - 2. C DI 61 61,0 61 0
Julie Piloušková ZŠ Bronzová - 4. C DI 61 61,0 61 0
Karolína Nejtková ZŠ Bronzová - 3. B DI 61 61,0 61 0
Anna Kerimova ZŠ Mládí - 2. B DI 61 61,0 61 0
Karolína Budanová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 61 61,0 61 0
Karolína Trojanová ZŠ Bronzová - 2. C DI 61 61,0 61 0
Nikola Herclíková ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 61 61,0 61 0
Magdaléna Holá ZŠ Mládí - 5. A DI 61 61,0 61 0
Adéla Šimůnková ZŠ Kuncova - 4. C DI 61 61,0 61 0
Agáta Etzlová ZŠ Mládí - 5. A DI 61 61,0 61 0
974 Ema Válková ZŠ Mohylová - 3. A DI 62 62,0 62 0
Tereza Bečičková ZŠ Bronzová - 4. C DI 62 62,0 62 0
Vítek Hrach ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Anh Le Xuan ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Vojtěch Kameník ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Vojtěch Sláma ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Daniel Dočkal ZŠ Mohylová - 5. A CHI 62 62,0 62 0
Gilbert Friedman ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Vojtěch Kaftan ZŠ Kuncova - 4. C CHI 62 62,0 62 0
Jindřich Vašina ZŠ Mládí - 1. C CHI 62 62,0 62 0
Filip Hrdlička ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 62 62,0 62 0
Eliška Ransdorfová ZŠ Mládí - 6. B DII 62 62,0 62 0
Gabriela Klečková ZŠ Mládí - 8. B DII 62 62,0 62 0
Nargiz Musayeva ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 62 62,0 62 0
Diana Shkulenda ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 62 62,0 62 0
Sofija Grafová ZŠ Bronzová . 6. C DII 62 62,0 62 0
Agáta Chlebová ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 62 62,0 62 0
Adéla Lebedová ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 62 62,0 62 0
Jana Sperling ZŠ Mládí - 7. A DII 62 62,0 62 0
Eliška Poláková ZŠ Mládí - 7. A DII 62 62,0 62 0
Aida Gamzajeva ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 62 62,0 62 0
Alžběta Vlčková ZŠ Bronzová - 7. B DII 62 62,0 62 0
Tetyana Pysar ZŠ Mezi Školami - 9. A DII 62 62,0 62 0
Anna Jerglová ZŠ Mládí - 9. B DII 62 62,0 62 0
Veronika Levá ZŠ Bronzová - 9. A DII 62 62,0 62 0
Natália Svobodová ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 62 62,0 62 0
Barbora Arnoldová ZŠ Bronzová - 8. B DII 62 62,0 62 0
Barbora Eva Potužníková ZŠ Mládí - 6. B DII 62 62,0 62 0
Filip Maruška ZŠ Mohylová - 3. B CHI 62 62,0 62 0
Šimon Štěpánek ZŠ Mohylová - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Jakub Svoboda ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 62 62,0 62 0
Vojtěch Stejskal ZŠ Mohylová - 5. B CHI 62 62,0 62 0
JonᚠRaichl ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 62 62,0 62 0
MatyᚠJohn ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 62 62,0 62 0
Jáchym Soška ZŠ Mohylová - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Alex Hrubý ZŠ Mohylová - 1. B CHI 62 62,0 62 0
Matouš Verner ZŠ Mládí - 3. C CHI 62 62,0 62 0
Sebastián Procházka ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Maxmilián Růžička ZŠ Mládí - 4. C CHI 62 62,0 62 0
MatyᚠJohn ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 62 62,0 62 0
Michal Svěrák ZŠ Mládí - 4. B CHI 62 62,0 62 0
Petr Kučera ZŠ Mládí - 4. C CHI 62 62,0 62 0
LukᚠNovák ZŠ Mládí - 5. A CHI 62 62,0 62 0
Oliver Bečvář ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Adam Králík ZŠ Bronzová - 2. B CHI 62 62,0 62 0
Alexandros Matarangas ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Jan Belatka ZŠ Mládí - 2. B CHI 62 62,0 62 0
Daniil Ustinov ZŠ Mládí - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Patrik Švestka ZŠ Mládí - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Marek Janeba ZŠ Mládí - 3. B CHI 62 62,0 62 0
Vladislav Bredikhin ZŠ Bronzová - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Oleksandr Tokar ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 62 62,0 62 0
Bonifác Šír ZŠ Mohylová - 1. B CHI 62 62,0 62 0
David Klausner ZŠ Mládí - 2. A CHI 62 62,0 62 0
Matěj Pohnan ZŠ Klausova - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Filip Herman ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 62 62,0 62 0
David Nevšímal ZŠ Mohylová - 4. B CHI 62 62,0 62 0
Arian Islami ZŠ Mládí - 1. B CHI 62 62,0 62 0
Filip Pernička ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 62 62,0 62 0
Václav Dominik Štraser ZŠ Mohylová - 1. A CHI 62 62,0 62 0
Filip Zelenka ZŠ Kuncova - 4. C CHI 62 62,0 62 0
Ondřej Hnilička ZŠ Mládí - 4. A CHI 62 62,0 62 0
LukᚠDvořák ZŠ Klausova - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Hyunjin Kim ZŠ Bronzová - 8. A CHII 62 62,0 62 0
Marek Mudra ZŠ Mládí - 6. A CHII 62 62,0 62 0
Jaroslav Fediv ZŠ Mládí - 9. A CHII 62 62,0 62 0
Marek Hendrych ZŠ Klausova - 6. A CHII 62 62,0 62 0
Dmytriy Ilkov ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 62 62,0 62 0
Jan Hudeček ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 62 62,0 62 0
David Adjal ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 62 62,0 62 0
Jiří Vedral ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 62 62,0 62 0
TomᚠŘečínský ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 62 62,0 62 0
Deniz Erkan ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 62 62,0 62 0
Samuel Jošt ZŠ Mládí - 7. B CHII 62 62,0 62 0
Jan Rybák ZŠ Trávníčkova - 7. B CHII 62 62,0 62 0
MatyᚠHáša ZŠ Bronzová - 7. A CHII 62 62,0 62 0
Huang Dao Ngo Thien ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 62 62,0 62 0
Samuel Princ ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 62 62,0 62 0
MatyᚠSzklenar ZŠ Bronzová - 3. B CHI 62 62,0 62 0
Boris Kvasnička ZŠ Bronzová - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Filip Šastný ZŠ Bronzová - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Zounes Alazani ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 62 62,0 62 0
Kryštof Zahořík ZŠ Mládí - 5. B CHI 62 62,0 62 0
Jindřich Lacman ZŠ Kuncova - 4. C CHI 62 62,0 62 0
Filip Tesař ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 62 62,0 62 0
Jakub Michaeli ZŠ Mládí - 3. A CHI 62 62,0 62 0
Klára Adlerová ZŠ Mládí - 5. C DI 62 62,0 62 0
Marie Melečková ZŠ Mohylová - 3. B DI 62 62,0 62 0
Kateřina Škábová ZŠ Mládí - 5. B DI 62 62,0 62 0
Sara Samira Fridjoi ZŠ Mohylová - 1. B DI 62 62,0 62 0
Phuong Thao Nguyen ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 62 62,0 62 0
Markéta Mašátová ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 62 62,0 62 0
Emma Hořčíková ZŠ Mládí - 4. B DI 62 62,0 62 0
Claudia Carmel ZŠ Mládí - 2. A DI 62 62,0 62 0
Anežka Rýznarová ZŠ Mohylová - 4. A DI 62 62,0 62 0
Eliška Blašková ZŠ Mládí - 1. B DI 62 62,0 62 0
Eliška Nováková ZŠ Bronzová - 2. C DI 62 62,0 62 0
Nicola Nováková ZŠ Mládí - 2. A DI 62 62,0 62 0
Anna Oudránová ZŠ Mládí - 2. A DI 62 62,0 62 0
Leticie Koňáková ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 62 62,0 62 0
Madla Mašatová ZŠ Mohylová - 3. B DI 62 62,0 62 0
Anna Rejchrtová ZŠ Mládí - 5. A DI 62 62,0 62 0
Nikola Šebková ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 62 62,0 62 0
Barbora Michlová ZŠ Mládí - 3. B DI 62 62,0 62 0
Suzana Mabrouk ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 62 62,0 62 0
Eliška Dagmar Nováková ZŠ Mládí - 5. B DI 62 62,0 62 0
Anna Varcopová ZŠ Klausova - 3. A DI 62 62,0 62 0
Kristina Kalabisová ZŠ Mládí - 1. B DI 62 62,0 62 0
Anastasia Salaujová ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 62 62,0 62 0
Klára Kessnerová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 62 62,0 62 0
Elen Škopková ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 62 62,0 62 0
Adéla Schlägelová ZŠ Mládí - 1. C DI 62 62,0 62 0
Markéta Oupická ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 62 62,0 62 0
Lucie Suchánková ZŠ Bronzová - 3. A DI 62 62,0 62 0
Sara Marki ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 62 62,0 62 0
Ema Skálová ZŠ Mládí - 2. C DI 62 62,0 62 0
Yuliya Khrypta ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 62 62,0 62 0
Šarlota Dedková ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 62 62,0 62 0
Kristýna Benešová ZŠ Mládí - 4. A DI 62 62,0 62 0
Veronika Kožená ZŠ Mládí - 2. B DI 62 62,0 62 0
Angelina Vasjo ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 62 62,0 62 0
Darja Dorofeeva ZŠ Mezi Školami - 4. D DI 62 62,0 62 0
Eliška Trojanová ZŠ Bronzová - 1. C DI 62 62,0 62 0
Lucie Culková ZŠ Mládí - 2. C DI 62 62,0 62 0
Johana Koudelková ZŠ Bronzová - 3. A DI 62 62,0 62 0
Kristýna Sedláčková ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 62 62,0 62 0
Nikola Trávníčková ZŠ Mohylová - 2. A DI 62 62,0 62 0
Natálie Fabiánková ZŠ Mohylová - 2. A DI 62 62,0 62 0
Amálie Králová ZŠ Mládí - 2. C DI 62 62,0 62 0
Karolína Pončáková ZŠ Bronzová - 3. B DI 62 62,0 62 0
Stanislava Těteková ZŠ Klausova - 3. A DI 62 62,0 62 0
Denisa Hladěnová ZŠ Mládí - 2. C DI 62 62,0 62 0
Kristýna Kopálová ZŠ Mohylová - 1. A DI 62 62,0 62 0
Valerie Štepánková ZŠ Mládí - 4. C DI 62 62,0 62 0
Lucie Podušková ZŠ Mládí - 4. C DI 62 62,0 62 0
Kristýna Velflová ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 62 62,0 62 0
Barbora Strunová ZŠ Mládí - 4. C DI 62 62,0 62 0
1111 Anette Štěpánková ZŠ Mládí - 7. B DII 63 63,0 63 0
Marina Inchina ZŠ Bronzová . 6. C DII 63 63,0 63 0
Carmen Valdes ZŠ Trávníčkova - 9. A DII 63 63,0 63 0
Jan Klement ZŠ Mohylová - 4. A CHI 63 63,0 63 0
Marek Klimeš ZŠ Klausova - 3. A CHI 63 63,0 63 0
LukᚠSommer ZŠ Mládí - 2. B CHI 63 63,0 63 0
Adam Dynda ZŠ Mohylová - 4. A CHI 63 63,0 63 0
Radek Trojan ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 63 63,0 63 0
Jan Kuchař ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 63 63,0 63 0
Jaroslav Foriška ZŠ Trávníčkova - 3. C CHI 63 63,0 63 0
Jan Binko ZŠ Mládí - 3. C CHI 63 63,0 63 0
Otto Kuchárik ZŠ Mohylová - 1. B CHI 63 63,0 63 0
Matěj Meuer ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 63 63,0 63 0
Dmitro Kolosovych ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 63 63,0 63 0
Ondřej Spišiak ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 63 63,0 63 0
Kryštof Karel Koblic ZŠ Bronzová - 2. C CHI 63 63,0 63 0
Bohumil Zahradník ZŠ Mládí - 2. A CHI 63 63,0 63 0
Jan Cihlář ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 63 63,0 63 0
Šimon Žáček ZŠ Mohylová - 3. B CHI 63 63,0 63 0
Jan Slaboch ZŠ Mohylová - 2. A CHI 63 63,0 63 0
Vojtěch Jergl ZŠ Mládí - 3. A CHI 63 63,0 63 0
Kryštof Boldiš ZŠ Mohylová - 1. B CHI 63 63,0 63 0
Matěj Konečný ZŠ Klausova - 3. A CHI 63 63,0 63 0
LukᚠSlabej ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 63 63,0 63 0
Matěj Merhaut ZŠ Mládí - 2. C CHI 63 63,0 63 0
Artur Biley ZŠ Bronzová - 3. B CHI 63 63,0 63 0
Ivan Nekonečný ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 63 63,0 63 0
Patrik Vodrážka ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 63 63,0 63 0
Dominik Ivan ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 63 63,0 63 0
William Göbl ZŠ Bronzová - 4. C CHI 63 63,0 63 0
Vojtěch Kostka ZŠ Kuncova - 5. C CHI 63 63,0 63 0
Giordano Axel ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 63 63,0 63 0
Tomi Ahmadayar ZŠ Bronzová - 1. C CHI 63 63,0 63 0
TadeᚠLorenc ZŠ Mládí - 5. B CHI 63 63,0 63 0
David Kyndl ZŠ Mládí - 4. C CHI 63 63,0 63 0
Mirza Tahirovič ZŠ Mezi Školami - 2. A CHI 63 63,0 63 0
Martin Smolka ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 63 63,0 63 0
Adam Čížek ZŠ Mohylová - 2. A CHI 63 63,0 63 0
Petr Juránek ZŠ Bronzová - 3. B CHI 63 63,0 63 0
Dominik Vodrážka ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 63 63,0 63 0
Luong Nguyen Than ZŠ Bronzová - 3. B CHI 63 63,0 63 0
Matěj Melena ZŠ Mládí - 3. A CHI 63 63,0 63 0
Martin Kratochvíl ZŠ Kuncova - 4. C CHI 63 63,0 63 0
Marek Horák ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 63 63,0 63 0
Maksym Bokoch ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 63 63,0 63 0
Jakub Říha ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 63 63,0 63 0
Marek Rambousek ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 63 63,0 63 0
Sofia Zamanova ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 63 63,0 63 0
Barbora Nováková ZŠ Mládí - 8. B DII 63 63,0 63 0
Nikita Osipenko ZŠ Mládí - 7. B DII 63 63,0 63 0
Kateřina Brečanová ZŠ Mládí - 7. A DII 63 63,0 63 0
Yuliya Nebor ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 63 63,0 63 0
Natálie Tyle ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 63 63,0 63 0
Leona Vasileva ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 63 63,0 63 0
Sarah Elhangare ZŠ Bronzová - 8. B DII 63 63,0 63 0
Adéla Císařová ZŠ Bronzová - 9. A DII 63 63,0 63 0
Natálie Štychová ZŠ Bronzová - 8. B DII 63 63,0 63 0
Natálie Chládková ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 63 63,0 63 0
Kateřina Kajalová ZŠ Mezi Školami - 5. D DI 63 63,0 63 0
Karolína Šavlová ZŠ Bronzová - 4. D DI 63 63,0 63 0
Natálie Borůvková ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 63 63,0 63 0
Tereza Baková ZŠ Bronzová - 4. C DI 63 63,0 63 0
Adéla Ondroušková ZŠ Klausova - 3. A DI 63 63,0 63 0
Aneta Prosmanová ZŠ Mládí - 2. C DI 63 63,0 63 0
Anna Hronová ZŠ Klausova - 3. A DI 63 63,0 63 0
Kristýna Medková ZŠ Mohylová - 3. B DI 63 63,0 63 0
Lucie Jindřichová ZŠ Bronzová - 5. A DI 63 63,0 63 0
Karolína Šebestová ZŠ Mládí - 1. A DI 63 63,0 63 0
Aneta Eckhardtová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 63 63,0 63 0
Ema Červená ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 63 63,0 63 0
Leona Thagi ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 63 63,0 63 0
Anastasia Troyanenko ZŠ Mládí - 1. A DI 63 63,0 63 0
Ellen Piralićová ZŠ Mládí - 1. B DI 63 63,0 63 0
Barbora Cesneková ZŠ Bronzová - 3. A DI 63 63,0 63 0
Amálie Růžičková ZŠ Mohylová - 1. B DI 63 63,0 63 0
Anna Aksenovová ZŠ Mládí - 2. C DI 63 63,0 63 0
Alexandra Dundrová ZŠ Mládí - 3. C DI 63 63,0 63 0
Barbora Haltufová ZŠ Mládí - 4. B DI 63 63,0 63 0
Ilja Iluščenko ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 63 63,0 63 0
Andrej Stejskal ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 63 63,0 63 0
Daniel Brož ZŠ Trávníčkova - 8. A CHII 63 63,0 63 0
Giray Enunlu ZŠ Mezi Školami - 8. A CHII 63 63,0 63 0
Yevgen Sergeyuk ZŠ Mládí - 8. A CHII 63 63,0 63 0
Thanh Le ZŠ Mezi Školami - 8. B CHII 63 63,0 63 0
Iulian Leunti ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 63 63,0 63 0
Patrik Puklický ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 63 63,0 63 0
Kryštof Marval ZŠ Travníčkova - 7. A CHII 63 63,0 63 0
Miroslav Syrovátka ZŠ Trávníčkova - 9. B CHII 63 63,0 63 0
Matěj Prohaska ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 63 63,0 63 0
Patrik Šiler ZŠ Mládí - 6. A CHII 63 63,0 63 0
Kateřina Šotová ZŠ Mládí - 6. B DII 63 63,0 63 0
Tereza Zemanová ZŠ Bronzová - 7. A DII 63 63,0 63 0
Kateřina Vimrová ZŠ Bronzová - 8. A DII 63 63,0 63 0
Eliška Mlčochová ZŠ Mládí - 8. B DII 63 63,0 63 0
Žaneta Melenová ZŠ Mládí - 6. B DII 63 63,0 63 0
Albina Bocharova ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 63 63,0 63 0
Tereza Khairi ZŠ Mládí - 6. B DII 63 63,0 63 0
Nikola Marková ZŠ Trávníčkova - 8. A DII 63 63,0 63 0
Ksenia Zhukova ZŠ Mládí - 7. A DII 63 63,0 63 0
Kristýna Chmelová ZŠ Kuncova - 5. C DI 63 63,0 63 0
Marie Otrjachina ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 63 63,0 63 0
Alexandra Lur'je ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 63 63,0 63 0
Thvy Nguyen ZŠ Mezi Školami - 4. C DI 63 63,0 63 0
Zuzana Ráczová ZŠ Mezi Školami - 4. A DI 63 63,0 63 0
Marie Marchenko ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 63 63,0 63 0
Klára Batelková ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 63 63,0 63 0
Maya Manichová ZŠ Mládí - 5. A DI 63 63,0 63 0
Beáta Bednaříková ZŠ Mezi Školami - 3. A DI 63 63,0 63 0
Nikita Leontiev ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 63 63,0 63 0
Tereza Schwarzová ZŠ Bronzová - 4. D DI 63 63,0 63 0
Denisa Dočynecová ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 63 63,0 63 0
Linda Knapová ZŠ Mládí - 5. A DI 63 63,0 63 0
Anna Šrámková ZŠ Mládí - 2. A DI 63 63,0 63 0
Adriana Šormová ZŠ Mohylová - 3. A DI 63 63,0 63 0
Sofie Landová ZŠ Mládí - 4. C DI 63 63,0 63 0
Zuzana Pařízková ZŠ Mládí - 3. C DI 63 63,0 63 0
Tereza Šnajdrová ZŠ Bronzová - 3. A DI 63 63,0 63 0
Miriam Tajbrová ZŠ Bronzová - 2. B DI 63 63,0 63 0
Julie Čapková ZŠ Mládí - 3. B DI 63 63,0 63 0
Kristýna Levycká ZŠ Mezi Školami - 3. D DI 63 63,0 63 0
Nikola Grecu ZŠ Bronzová - 2. C DI 63 63,0 63 0
Barbora Pilonsová ZŠ Mohylová - 2. A DI 63 63,0 63 0
Nela Marie Slabá ZŠ Mládí - 3. C DI 63 63,0 63 0
Anna Kristina Migel ZŠ Mládí - 3. C DI 63 63,0 63 0
Kateřina Růžičková ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 63 63,0 63 0
1236 Evan Hartinger ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 64 64,0 64 0
Hawraa Sakr ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 64 64,0 64 0
Rafael Karimov ZŠ Bronzová - 3. B CHI 64 64,0 64 0
David Pop ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 64 64,0 64 0
Stanislav Budnyk ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 64 64,0 64 0
Tereza Viletová ZŠ Mezi Školami - 6. A DII 64 64,0 64 0
Sára Eliášová ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 64 64,0 64 0
Eliška Šulcová ZŠ Mládí - 7. B DII 64 64,0 64 0
Iva Balharová ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 64 64,0 64 0
Diana Godovnikova ZŠ Bronzová - 9. A DII 64 64,0 64 0
Aneta Rathuská ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 64 64,0 64 0
Laura Davanzo ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 64 64,0 64 0
Klára Kobližková ZŠ Trávníčkova - 7. B DII 64 64,0 64 0
Marta Yurotsa ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 64 64,0 64 0
Viktoriya Kis ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 64 64,0 64 0
Karolína Matějková ZŠ Mezi Školami - 6. A DII 64 64,0 64 0
Eliška Hořejší ZŠ Mládí - 9. B DII 64 64,0 64 0
David Řežáb ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 64 64,0 64 0
Adam Mlázovský ZŠ Mládí - 7. B CHII 64 64,0 64 0
Jakub Votruba ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 64 64,0 64 0
LukᚠHladík ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 64 64,0 64 0
MatyᚠZávora ZŠ Trávníčkova - 6. A CHII 64 64,0 64 0
Josef Jan Hořčík ZŠ Mládí - 6. A CHII 64 64,0 64 0
TomᚠBařtipán ZŠ Bronzová - 8. B CHII 64 64,0 64 0
Daniel Beneš ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 64 64,0 64 0
Filip Sachkarski ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 64 64,0 64 0
Laura Samouk ZŠ Mládí - 6. A DII 64 64,0 64 0
Aneta Kočembová ZŠ Bronzová - 7. A DII 64 64,0 64 0
Johanna Amirchanjan ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 64 64,0 64 0
Marie Chmelíková ZŠ Bronzová - 6. A DII 64 64,0 64 0
Anastasia Solomentseva ZŠ Mezi Školami - 8. B DII 64 64,0 64 0
Veronika Zosiak ZŠ Mládí - 7. A DII 64 64,0 64 0
Tereza Pavlíčková ZŠ Mládí - 8. B DII 64 64,0 64 0
Jessica Nwaová ZŠ Klausova - 6. A DII 64 64,0 64 0
Albina Shten ZŠ Mezi Školami - 7. B DII 64 64,0 64 0
Alex Jeňo ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 64 64,0 64 0
Kryštof Šrajer ZŠ Mohylová - 3. A CHI 64 64,0 64 0
Vítek Veselý ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 64 64,0 64 0
Oliver Gajdoš ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 64 64,0 64 0
Mykhalo Prudkyy ZŠ Mezi Školami - 4. C CHI 64 64,0 64 0
Ondřej Zeman ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 64 64,0 64 0
Jan Teska ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 64 64,0 64 0
Josef Wilitzer ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 64 64,0 64 0
Abbie April Cooke ZŠ Mládí - 3. A DI 64 64,0 64 0
Michaela Švarová ZŠ Bronzová - 2. B DI 64 64,0 64 0
Tereza Rychtaříková ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 64 64,0 64 0
Eva Marie Kruseová ZŠ Mládí - 3. C DI 64 64,0 64 0
Štěpánka Pokorná ZŠ Mohylová - 4. B DI 64 64,0 64 0
Amálie Zímová ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 64 64,0 64 0
Sofie Ondrejčeková ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 64 64,0 64 0
Lucie Martinásková ZŠ Mohylová - 5. A DI 64 64,0 64 0
Lucie Hozáková ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 64 64,0 64 0
Sabina Melkesová ZŠ Bronzová - 3. A DI 64 64,0 64 0
Tereza Oherová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 64 64,0 64 0
Vanessa Veselá ZŠ Mládí - 3. A DI 64 64,0 64 0
Aurela Musay ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 64 64,0 64 0
Jana Motlová ZŠ Mohylová - 4. B DI 64 64,0 64 0
Rozálie Berková ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 64 64,0 64 0
Marianna Vaňková ZŠ Mládí - 2. B DI 64 64,0 64 0
Sofia Elizabeth Hasík ZŠ Mládí - 3. C DI 64 64,0 64 0
Anežka Vaňková ZŠ Mohylová - 5. A DI 64 64,0 64 0
Anna Podráská ZŠ Klausova - 3. A DI 64 64,0 64 0
Viktorie Štádlerová ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 64 64,0 64 0
Sára Marušincová ZŠ Mládí - 3. B DI 64 64,0 64 0
Emma Čermáková ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 64 64,0 64 0
Justýna Kadlecová ZŠ Mohylová - 5. B DI 64 64,0 64 0
Barbora Smutná ZŠ Mládí - 2. C DI 64 64,0 64 0
Marie Choutková ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 64 64,0 64 0
Kristýna Bártová ZŠ Mohylová - 2. A DI 64 64,0 64 0
Marie Kavalová ZŠ Mohylová - 2. A DI 64 64,0 64 0
Natálie Bláhová ZŠ Mládí - 2. C DI 64 64,0 64 0
Hana Vavřímková ZŠ Mohylová - 4. A DI 64 64,0 64 0
Yen Nhi Dien ZŠ Mládí - 4. C DI 64 64,0 64 0
Yana Dovhanych ZŠ Bronzová - 4. D DI 64 64,0 64 0
Aneta Cuzmenco ZŠ Bronzová - 3. B DI 64 64,0 64 0
Helena Samuhelová ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 64 64,0 64 0
Nikola Kučerová ZŠ Kuncova - 5. C DI 64 64,0 64 0
Veronika Ušáková ZŠ Mezi Školami - 3. D DI 64 64,0 64 0
Lucie Kolorosová ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 64 64,0 64 0
Angelika Broučková ZŠ Kuncova - 4. C DI 64 64,0 64 0
Ema Tichá ZŠ Mohylová - 5. B DI 64 64,0 64 0
Lucie Janíková ZŠ Mládí - 1. A DI 64 64,0 64 0
Agáta Lachetová ZŠ Mládí - 2. C DI 64 64,0 64 0
Máša Hrycičenko ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 64 64,0 64 0
Aneta Koudelková ZŠ Mládí - 4. C DI 64 64,0 64 0
Kateřina Marešová ZŠ Mládí - 4. C DI 64 64,0 64 0
Anna Ransdorfová ZŠ Mládí - 4. C DI 64 64,0 64 0
Viktorie Pánková ZŠ Mezi Školami - 2. A DI 64 64,0 64 0
Sofie Kochlöfflová ZŠ Mládí - 4. B DI 64 64,0 64 0
Jakub Vedral ZŠ Mládí - 1. A CHI 64 64,0 64 0
Minh Lai Nhat ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 64 64,0 64 0
Martin Sobotka ZŠ Mládí - 2. B CHI 64 64,0 64 0
David Cmunt ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 64 64,0 64 0
Dominik Swan ZŠ Kuncova - 4. C CHI 64 64,0 64 0
Rafael Tůma ZŠ Mohylová - 3. A CHI 64 64,0 64 0
Jannik Vašák ZŠ Mládí - 1. B CHI 64 64,0 64 0
Martin Patrik Světlík ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 64 64,0 64 0
Adam Jelínek ZŠ Mohylová - 4. B CHI 64 64,0 64 0
Petr Palucha ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 64 64,0 64 0
Prokop Malášek ZŠ Mládí - 2. A CHI 64 64,0 64 0
Maxim Gutveis ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 64 64,0 64 0
Obadah Chihada ZŠ Mezi Školami - 3. C CHI 64 64,0 64 0
Daniel Jiroš ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 64 64,0 64 0
Milan Vávra ZŠ Mohylová - 2. A CHI 64 64,0 64 0
Jan Macek ZŠ Mládí - 2. B CHI 64 64,0 64 0
Jáchym Pavlík ZŠ Mohylová - 1. B CHI 64 64,0 64 0
Bruno Armič - Sponza ZŠ Mládí - 4. A CHI 64 64,0 64 0
Jiří Remač ZŠ Mohylová - 4. B CHI 64 64,0 64 0
Petr Jirák ZŠ Bronzová - 2. C CHI 64 64,0 64 0
Dominik Pýcha ZŠ Mohylová - 2. A CHI 64 64,0 64 0
Jakub Turček ZŠ Mládí - 4. A CHI 64 64,0 64 0
Alexandr Fedoryčak ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 64 64,0 64 0
Adam Koteljuk ZŠ Mládí - 1. B CHI 64 64,0 64 0
Filip Stašák ZŠ Bronzová - 4. D CHI 64 64,0 64 0
Václav Vařeka ZŠ Mládí - 2. B CHI 64 64,0 64 0
Samuel Salomonovič ZŠ Bronzová - 4. D CHI 64 64,0 64 0
Michal Hrubý ZŠ Mládí - 1. B CHI 64 64,0 64 0
Jakub Šovíček ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 64 64,0 64 0
Jiří Tesák ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 64 64,0 64 0
1355 Matěj Staněk ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 65 65,0 65 0
Aleš Aubrecht ZŠ Bronzová - 4. D CHI 65 65,0 65 0
LukᚠHošek ZŠ Mládí - 5. A CHI 65 65,0 65 0
Samuel Kryzánek ZŠ Mládí - 5. A CHI 65 65,0 65 0
Otillo Enej ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 65 65,0 65 0
Patrik Janda ZŠ Bronzová - 4. C CHI 65 65,0 65 0
Matěj Sedláček ZŠ Bronzová - 4. C CHI 65 65,0 65 0
TomᚠHakala ZŠ Mohylová - 4. B CHI 65 65,0 65 0
Patrik Prokeš ZŠ Mohylová - 3. A CHI 65 65,0 65 0
Karolína Kovalová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 65 65,0 65 0
Naděžda Jevdokimova ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 65 65,0 65 0
Barbora Melmuková ZŠ Bronzová - 3. A DI 65 65,0 65 0
Ivan Nadeev ZŠ Bronzová . 6. C CHII 65 65,0 65 0
LukᚠMacourek ZŠ Mládí - 7. B CHII 65 65,0 65 0
Jakub Škaroupka ZŠ Mládí - 7. A CHII 65 65,0 65 0
Dominik Novák ZŠ Mládí - 6. B CHII 65 65,0 65 0
Jakub Kraft ZŠ Mezi Školami - 7. B CHII 65 65,0 65 0
Margaréta Kinčíková ZŠ Bronzová - 1. C DI 65 65,0 65 0
Vanessa Praženicová ZŠ Bronzová - 3. A DI 65 65,0 65 0
Kateřina Panušková ZŠ Bronzová - 3. B DI 65 65,0 65 0
Karolína Šoljakov ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 65 65,0 65 0
Emma Batalová ZŠ Bronzová - 3. A DI 65 65,0 65 0
Madalina Morarenco ZŠ Mezi Školami - 2. B DI 65 65,0 65 0
Diana Loskorikh ZŠ Bronzová - 3. B DI 65 65,0 65 0
Yulianna Bulakhova ZŠ Bronzová - 4. C DI 65 65,0 65 0
Kateřina Pelcová ZŠ Mohylová - 5. A DI 65 65,0 65 0
Eliška Kreislová ZŠ Mohylová - 3. A DI 65 65,0 65 0
Eliška Nováková ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 65 65,0 65 0
Tereza Zbyňková ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 65 65,0 65 0
Sara Zarin Khurramová ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 65 65,0 65 0
Anna Jechová ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 65 65,0 65 0
Alena Příhodová ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 65 65,0 65 0
Veronika Hermanová ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 65 65,0 65 0
Sára Poštová ZŠ Bronzová - 4. C DI 65 65,0 65 0
Kateřina Hlaváčková ZŠ Mohylová - 5. A DI 65 65,0 65 0
Adéla Kavurová ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 65 65,0 65 0
Agáta Setikovská ZŠ Mládí - 5. B DI 65 65,0 65 0
Šárka Trnková ZŠ Mohylová - 2. A DI 65 65,0 65 0
Marie Kateřina Vohníková ZŠ Bronzová - 4. C DI 65 65,0 65 0
Tereza Sigmundová ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 65 65,0 65 0
Linda Šátková ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 65 65,0 65 0
Nikola Popovych ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 65 65,0 65 0
Eliška Trojáčková ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 65 65,0 65 0
Laura Drobilová ZŠ Mohylová - 5. B DI 65 65,0 65 0
Sofie Kolomazníková ZŠ Mládí - 3. A DI 65 65,0 65 0
Anastasia Taučelova ZŠ Mohylová - 4. B DI 65 65,0 65 0
Natalie Mia Soukupová ZŠ Klausova - 3. A DI 65 65,0 65 0
Tereza Ekartová ZŠ Mládí - 5. A DI 65 65,0 65 0
Klára Kopáčková ZŠ Mládí - 4. C DI 65 65,0 65 0
Bára Uchalová ZŠ Mohylová - 4. A DI 65 65,0 65 0
Anna Marie Hudečková ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 65 65,0 65 0
Rozárka Losmanová ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 65 65,0 65 0
Aurora Esther Nigrini ZŠ Mládí - 2. A DI 65 65,0 65 0
Aneta Filipová ZŠ Mezi Školami - 3. D DI 65 65,0 65 0
Nikola Popovych ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 65 65,0 65 0
Marija Ivankovič ZŠ Kuncova - 4. C DI 65 65,0 65 0
Anna Peterková ZŠ Mohylová - 2. A DI 65 65,0 65 0
Esther Aurora Nigrini ZŠ Mládí - 2. A DI 65 65,0 65 0
Markéta Capoušková ZŠ Bronzová - 2. B DI 65 65,0 65 0
Nikola Tichá ZŠ Bronzová - 4. D DI 65 65,0 65 0
Bruno Babka ZŠ Mládí - 5. B CHI 65 65,0 65 0
Stanislav Kalinin ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 65 65,0 65 0
Derya Abas ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 65 65,0 65 0
TomᚠFořt ZŠ Mládí - 2. B CHI 65 65,0 65 0
TomᚠSochorovský ZŠ Mládí - 3. B CHI 65 65,0 65 0
Gabriel Chod ZŠ Mládí - 4. A CHI 65 65,0 65 0
Daniel Soukup ZŠ Mládí - 1. B CHI 65 65,0 65 0
Jakub Šejba ZŠ Mohylová - 3. A CHI 65 65,0 65 0
Jan Foriška ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 65 65,0 65 0
Daniel Švec ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 65 65,0 65 0
Dominik Modrovský ZŠ Mohylová - 1. B CHI 65 65,0 65 0
Jiří Matuška ZŠ Mohylová - 3. B CHI 65 65,0 65 0
Nguyen Phu Cuong ZŠ Mezi Školami - 1. D CHI 65 65,0 65 0
Matěj Noga ZŠ Mohylová - 3. B CHI 65 65,0 65 0
Adam Peteráč ZŠ Mládí - 1. A CHI 65 65,0 65 0
Gorděy Grankin ZŠ Mládí - 1. C CHI 65 65,0 65 0
Štěpán Procházka ZŠ Mládí - 4. B CHI 65 65,0 65 0
Irind Zelka ZŠ Bronzová - 1. C CHI 65 65,0 65 0
MikulᚠStejskal ZŠ Mohylová - 5. A CHI 65 65,0 65 0
LukᚠHerynek ZŠ Bronzová - 2. B CHI 65 65,0 65 0
Dominik Sivák ZŠ Mládí - 4. C CHI 65 65,0 65 0
LukᚠVonderka ZŠ Bronzová - 4. C CHI 65 65,0 65 0
Anežka Kučerová ZŠ Bronzová . 6. C DII 65 65,0 65 0
Kateřina Kalbáčová ZŠ Trávníčkova - 8. B DII 65 65,0 65 0
Adéla Kašparová ZŠ Trávníčkova - 6. B DII 65 65,0 65 0
Magdaléna Adlerová ZŠ Mládí - 7. A DII 65 65,0 65 0
Magdaléna Stará ZŠ Mládí - 6. A DII 65 65,0 65 0
Alina Dovgan ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 65 65,0 65 0
Natálie Zákorová ZŠ Trávníčkova - 6. A DII 65 65,0 65 0
Maria Emelianova ZŠ Bronzová - 6. A DII 65 65,0 65 0
Kristýna Nováková ZŠ Mládí - 8. B DII 65 65,0 65 0
Anastasiya Atapina ZŠ Mezi Školami - 8. A DII 65 65,0 65 0
Anna Fröhlichová ZŠ Mládí - 7. A DII 65 65,0 65 0
Alina Mychajlivna Stets ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 65 65,0 65 0
Nela Kotíková ZŠ Bronzová - 6. A DII 65 65,0 65 0
Marek Šimčík ZŠ Mládí - 1. B CHI 65 65,0 65 0
Mario Hirschfeld ZŠ Bronzová - 2. B CHI 65 65,0 65 0
David Toman ZŠ Bronzová - 3. B CHI 65 65,0 65 0
Pavel Albrecht ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 65 65,0 65 0
Štěpán Baumruk ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 65 65,0 65 0
Jan Novotný ZŠ Mládí - 1. C CHI 65 65,0 65 0
Jan Nerad ZŠ Mládí - 5. B CHI 65 65,0 65 0
1457 Nela Turoňová ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 66 66,0 66 0
Natálie Hradilová ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 66 66,0 66 0
Barbara Filipová ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 66 66,0 66 0
Andrea Kopková ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 66 66,0 66 0
Anna Kárová ZŠ Mládí - 1. B DI 66 66,0 66 0
Matěj Houba ZŠ Mládí - 7. A CHII 66 66,0 66 0
Seojin Kim ZŠ Bronzová - 6. A CHII 66 66,0 66 0
Roland Thaqi ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 66 66,0 66 0
Alexandru Dascal ZŠ Mezi Školami - 6. A CHII 66 66,0 66 0
Filip Říha ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 66 66,0 66 0
Wen Jie Gong ZŠ - Mezi Školami - 6. A CHII 66 66,0 66 0
Matěj Skála ZŠ Klausova - 6. A CHII 66 66,0 66 0
Alexandra Bogoslavecová ZŠ Mládí - 3. A DI 66 66,0 66 0
Jana Bezděkovská ZŠ Mohylová - 4. A DI 66 66,0 66 0
Natálie Kasslová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 66 66,0 66 0
Vojtěch Bošina ZŠ Mládí - 5. A CHI 66 66,0 66 0
Viet Trihn Tran ZŠ Mezi Školami - 4. C CHI 66 66,0 66 0
David Zbíral ZŠ Mládí - 1. C CHI 66 66,0 66 0
Martin Shu ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 66 66,0 66 0
Oskar Kokoška ZŠ Mládí - 1. C CHI 66 66,0 66 0
Kryštof Veselý ZŠ Mohylová - 2. A CHI 66 66,0 66 0
David Šmucr ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 66 66,0 66 0
Nikola Stjepanovič ZŠ Mládí - 2. B CHI 66 66,0 66 0
Kryštof Chvojka ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 66 66,0 66 0
Vojtěch Beránek ZŠ Mládí - 3. A CHI 66 66,0 66 0
Aleš Antoň ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 66 66,0 66 0
Jiří Čech ZŠ Mohylová - 3. B CHI 66 66,0 66 0
George Getsadze ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 66 66,0 66 0
Ondřej Kulhánek ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 66 66,0 66 0
Nicole Flaxová ZŠ Bronzová - 7. A DII 66 66,0 66 0
Šárka Dusilová ZŠ Bronzová - 6. A DII 66 66,0 66 0
Tereza Šafandová ZŠ Bronzová - 7. B DII 66 66,0 66 0
Tereza Holá ZŠ Trávníčkova - 9. B DII 66 66,0 66 0
Kristýna Anna Tobolová ZŠ Bronzová - 8. B DII 66 66,0 66 0
Eva Fojtíková ZŠ Bronzová - 9. A DII 66 66,0 66 0
Alena Janoušková ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 66 66,0 66 0
Hemrin Rashidová ZŠ Mezi Školami - 7. A DII 66 66,0 66 0
Daniel Haman ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 66 66,0 66 0
Patrik Podzemský ZŠ Mládí - 2. C CHI 66 66,0 66 0
Marek Bečička ZŠ Bronzová - 2. B CHI 66 66,0 66 0
Šimon Slouk ZŠ Mezi Školami - 2. B CHI 66 66,0 66 0
Matěj Soška ZŠ Mohylová - 1. A CHI 66 66,0 66 0
Andrej Vorobjov ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 66 66,0 66 0
Ivan Tyvodar ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 66 66,0 66 0
Jan Valášek ZŠ Trávníčkova - 1. A CHI 66 66,0 66 0
David Elich ZŠ Mohylová - 1. A CHI 66 66,0 66 0
Jan Korbel ZŠ Mohylová - 1. A CHI 66 66,0 66 0
Nikita Kavalov ZŠ Mohylová - 5. B CHI 66 66,0 66 0
TomᚠBaránek ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 66 66,0 66 0
Nikita Mykytčenko ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 66 66,0 66 0
Nikolas Lagrün ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 66 66,0 66 0
Vít Lokajíček ZŠ Mládí - 1. A CHI 66 66,0 66 0
Oleksyi Tokar ZŠ Trávníčkova - 4. B CHI 66 66,0 66 0
František Šuk ZŠ Mezi Školami - 3. B CHI 66 66,0 66 0
Nikita Zolotukhin ZŠ Bronzová - 3. B DI 66 66,0 66 0
Jana Cihlářová ZŠ Mohylová - 1. B DI 66 66,0 66 0
Markéta Popelková ZŠ Bronzová - 3. B DI 66 66,0 66 0
Viktorie Tůmová ZŠ Mládí - 2. B DI 66 66,0 66 0
Barbora Kalbáčová ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 66 66,0 66 0
Anna Marešová ZŠ Mládí - 3. B DI 66 66,0 66 0
Sophie Knapová ZŠ Mládí - 2. A DI 66 66,0 66 0
Viola Masopustová ZŠ Mohylová - 1. A DI 66 66,0 66 0
Luisa Saifi ZŠ Mezi Školami - 2. A DI 66 66,0 66 0
Ella Kovaříková ZŠ Bronzová - 3. B DI 66 66,0 66 0
Laura Matulová ZŠ Bronzová - 4. C DI 66 66,0 66 0
Vasiliki Mataranga ZŠ Mezi Školami - 5. B DI 66 66,0 66 0
Eva Zavadilová ZŠ Mládí - 1. C DI 66 66,0 66 0
Klára Včelková ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 66 66,0 66 0
Terezie Filipová ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 66 66,0 66 0
Kateřina Čápová ZŠ Bronzová - 1. C DI 66 66,0 66 0
Amálie Dagmar Daňhelka ZŠ Bronzová - 1. C DI 66 66,0 66 0
Nora Němcová ZŠ Mládí - 4. B DI 66 66,0 66 0
Anežka Jašková ZŠ Mohylová - 3. B DI 66 66,0 66 0
Lucie Kosová ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 66 66,0 66 0
Monika Bartková ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 66 66,0 66 0
Sandra Urbanová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 66 66,0 66 0
Simona Medveděva ZŠ Mezi Školami - 3. B DI 66 66,0 66 0
Laura Beranová ZŠ Mezi Školami - 4. C DI 66 66,0 66 0
Marie Sklenářová ZŠ Mládí - 4. B DI 66 66,0 66 0
Isabella Cronin ZŠ Mohylová - 4. B DI 66 66,0 66 0
Barbora Vítů ZŠ Bronzová - 1. C DI 66 66,0 66 0
Eliška Ficbaureová ZŠ Mezi Školami - 2. C DI 66 66,0 66 0
Karolína Adamová ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 66 66,0 66 0
Nela Lávičková ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 66 66,0 66 0
Zuzana Žižková ZŠ Mohylová - 5. B DI 66 66,0 66 0
Anna Jarošová ZŠ Mohylová - 1. B DI 66 66,0 66 0
Tereza Magurová ZŠ Trávníčkova - 5. A DI 66 66,0 66 0
Emílie Horáčková ZŠ Mohylová - 4. A DI 66 66,0 66 0
Evelina Hleba ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 66 66,0 66 0
Sofie Anna Sojáková ZŠ Mládí - 2. C DI 66 66,0 66 0
Julie Brečanová ZŠ Mládí - 1. C DI 66 66,0 66 0
Aneta Stejskalová ZŠ Mohylová - 5. B DI 66 66,0 66 0
Adéla Kazáková ZŠ Mládí - 2. C DI 66 66,0 66 0
Lucie Brixová ZŠ Mládí - 4. A DI 66 66,0 66 0
Violetta Nikolayeva ZŠ Trávníčkova - 2. C DI 66 66,0 66 0
Žaneta Rujová ZŠ Mohylová - 4. A DI 66 66,0 66 0
Zuzana Krumphanzlová ZŠ Mládí - 4. A DI 66 66,0 66 0
Nilofar Choudhary ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 66 66,0 66 0
Valeriia Kovtun ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 66 66,0 66 0
Kateřina Peterková ZŠ Mohylová - 4. A DI 66 66,0 66 0
Sarah Anna Nigrini ZŠ Mládí - 4. A DI 66 66,0 66 0
1558 Dorotea Pechlátová ZŠ Mládí - 7. A DII 67 67,0 67 0
Kateřina Vanžurová ZŠ Bronzová - 8. A DII 67 67,0 67 0
František Salač ZŠ Trávníčkova - 8. B CHII 67 67,0 67 0
Jiří Telk ZŠ Mezi Školami - 6. B CHII 67 67,0 67 0
Nikolay Sinitsin ZŠ Trávníčkova - 9. A CHII 67 67,0 67 0
Valeriy Mezin ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 67 67,0 67 0
Teodor Ioan Danciu ZŠ Mohylová - 1. B CHI 67 67,0 67 0
Vitali Yankovskyi ZŠ Mezi Školami - 4. C CHI 67 67,0 67 0
Maksym Maruškevyč ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 67 67,0 67 0
MatyᚠMalý ZŠ Mládí - 5. C CHI 67 67,0 67 0
Daniel Sava ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 67 67,0 67 0
Adam Cizner ZŠ Mládí - 3. C CHI 67 67,0 67 0
Jakub Jirota ZŠ Mohylová - 1. A CHI 67 67,0 67 0
Adrian Briscein ZŠ Mládí - 3. C CHI 67 67,0 67 0
Jan Krumphanzl ZŠ Mládí - 3. A CHI 67 67,0 67 0
Slávek Slíva ZŠ Trávníčkova - 2 .B CHI 67 67,0 67 0
Richard Ohera ZŠ Trávníčkova - 5. B CHI 67 67,0 67 0
Jan Vajčner ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 67 67,0 67 0
Jiří Táborský ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 67 67,0 67 0
Jakub Vávra ZŠ Mládí - 2. B CHI 67 67,0 67 0
Saeed Alazani Rauf ZŠ Mezi Školami - 3. D CHI 67 67,0 67 0
Matěj Rosenbaum ZŠ Mládí - 1. A CHI 67 67,0 67 0
Dominika Šternerová ZŠ Mohylová - 4. B DI 67 67,0 67 0
Amélie Škardová ZŠ Mládí - 3. B DI 67 67,0 67 0
Anežka Vodrážková ZŠ Mládí - 3. B DI 67 67,0 67 0
Jana Jindřichová ZŠ Bronzová - 2. B DI 67 67,0 67 0
Ema Adamková ZŠ Mládí - 1. A DI 67 67,0 67 0
Leontýna Svátková ZŠ Bronzová - 2. B DI 67 67,0 67 0
Amálka Doubková ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 67 67,0 67 0
Adéla Bartošová ZŠ Mládí - 1. A DI 67 67,0 67 0
Michaela Plchová ZŠ Mládí - 1. C DI 67 67,0 67 0
Hana Frydryšková ZŠ Mohylová - 4. B DI 67 67,0 67 0
Anna Zozuláková ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 67 67,0 67 0
Charlotte Bajáková ZŠ Bronzová - 4. D DI 67 67,0 67 0
Silvie Knotová ZŠ Bronzová - 4. D DI 67 67,0 67 0
Natálie Kuberová ZŠ Mohylová - 2. A DI 67 67,0 67 0
Tereza Píchová ZŠ Mohylová - 4. A DI 67 67,0 67 0
Barbora Rezeková ZŠ Mládí . 1. B DI 67 67,0 67 0
Barbora Jirková ZŠ Mohylová - 2. A DI 67 67,0 67 0
Elena Vurmová ZŠ Trávníčkova - 2 .B DI 67 67,0 67 0
Viktorie Borkowská ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 67 67,0 67 0
Kristýna Říhová ZŠ Trávníčkova - 4. B DI 67 67,0 67 0
Laura Hanzlíková ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 67 67,0 67 0
Kristína Zenkerová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 67 67,0 67 0
Ema Linhartová ZŠ Mohylová - 2. A DI 67 67,0 67 0
Amélie Tesařová ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 67 67,0 67 0
Amálie Pokorná ZŠ Mohylová - 1. B DI 67 67,0 67 0
Veronika Šimková ZŠ Mládí - 1. B DI 67 67,0 67 0
Sára Pirnerová ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 67 67,0 67 0
Nela Červenková ZŠ Mohylová - 3. A DI 67 67,0 67 0
Daniela Fialová ZŠ Mohylová - 1. B DI 67 67,0 67 0
Helena Hubatová ZŠ Mohylová - 3. A DI 67 67,0 67 0
Klára Žáčková ZŠ Trávníčkova - 1. A DI 67 67,0 67 0
Jitka Picková ZŠ Mezi Školami - 2. A DI 67 67,0 67 0
Adéla Stratilová ZŠ Bronzová - 1. C DI 67 67,0 67 0
Dominika Černá ZŠ Mládí - 1. B DI 67 67,0 67 0
Melissa Ercin ZŠ Bronzová - 1. C DI 67 67,0 67 0
Kateřina Jeřábková ZŠ Mezi Školami - 2. D DI 67 67,0 67 0
Lucie Šotová ZŠ Mládí - 3. A DI 67 67,0 67 0
Anna Štěpánková ZŠ Mohylová - 1. B DI 67 67,0 67 0
Helena Čáslavská ZŠ Mládí - 2. A DI 67 67,0 67 0
Sandra Zemanová ZŠ Mládí - 3. C DI 67 67,0 67 0
Mia Sattler ZŠ Mohylová - 1. A DI 67 67,0 67 0
Nela Potužníková ZŠ Bronzová - 3. B DI 67 67,0 67 0
Nelly Reiterová ZŠ Klausova - 3. A DI 67 67,0 67 0
Apolena Chudá ZŠ Mohylová - 1. B DI 67 67,0 67 0
Petr Strnad ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 67 67,0 67 0
Samuel Tauer ZŠ Bronzová - 2. B CHI 67 67,0 67 0
Maxmilian Denis Bilka ZŠ Trávníčkova - 2. C CHI 67 67,0 67 0
Antonín Stejskal ZŠ Bronzová - 2. C CHI 67 67,0 67 0
MatyᚠTajbr ZŠ Bronzová - 4. D CHI 67 67,0 67 0
MatyᚠPokoj ZŠ Bronzová - 2. B CHI 67 67,0 67 0
TomᚠFlax ZŠ Bronzová - 2. C CHI 67 67,0 67 0
Matvěj Štykov ZŠ Bronzová - 4. C CHI 67 67,0 67 0
Ema Špičáková ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 67 67,0 67 0
Anežka Kolářová ZŠ Bronzová - 6. A DII 67 67,0 67 0
Anna Pinkasová ZŠ Bronzová - 6. A DII 67 67,0 67 0
Ema Hlavičková ZŠ Bronzová - 7. B DII 67 67,0 67 0
1636 Magdaléna Vláčilová ZŠ Mládí - 2. C DI 68 68,0 68 0
Oren Holiš ZŠ Bronzová - 6. A CHII 68 68,0 68 0
Vanessa Nikola Mykulyak ZŠ Bronzová - 2. C DI 68 68,0 68 0
Vanessa Kalvarová ZŠ Klausova - 3. A DI 68 68,0 68 0
Ema Dibelková ZŠ Bronzová - 2. B DI 68 68,0 68 0
Markéta Adamková ZŠ Mládí - 4. A DI 68 68,0 68 0
Tereza Kubešová ZŠ Mládí - 1. B DI 68 68,0 68 0
Tamara Knappová ZŠ Klausova - 3. A DI 68 68,0 68 0
Sirin Chihada ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 68 68,0 68 0
Nela Sládková ZŠ Bronzová - 4. D DI 68 68,0 68 0
Viktorie Štefcová ZŠ Bronzová - 1. C DI 68 68,0 68 0
Barbora Soldánová ZŠ Bronzová - 4. D DI 68 68,0 68 0
Nikola Miňovská ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 68 68,0 68 0
Veronika Pelikánová ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 68 68,0 68 0
Veronika Lázoková ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 68 68,0 68 0
Tu Uyen Tran ZŠ Bronzová - 4. D DI 68 68,0 68 0
Kristýna Ferencová ZŠ Trávníčkova - 5. A DI 68 68,0 68 0
Zuzana Nevrklová ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 68 68,0 68 0
Aneta Vlasáková ZŠ Mohylová - 2. A DI 68 68,0 68 0
Denisa Válková ZŠ Bronzová - 4. C DI 68 68,0 68 0
Chiara Juliána Beňáková ZŠ Trávníčkova - 3. A DI 68 68,0 68 0
Ester Habartová ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 68 68,0 68 0
Julija Dmytrivna Malendevych ZŠ Bronzová - 3. B DI 68 68,0 68 0
Ema Padevětová ZŠ Mládí - 1. B DI 68 68,0 68 0
Anastázie Zemanová ZŠ Bronzová - 3. B DI 68 68,0 68 0
Simona Svobodová ZŠ Bronzová - 3. A DI 68 68,0 68 0
Judita Štěpánková ZŠ Mohylová - 1. A DI 68 68,0 68 0
Lucie Linhartová ZŠ Mládí - 3. B DI 68 68,0 68 0
Rebeka Turečková ZŠ Mládí - 5. C DI 68 68,0 68 0
Alžběta Janů ZŠ Mohylová - 1. A DI 68 68,0 68 0
Nikola Jelínková ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 68 68,0 68 0
Tereza Kyndlová ZŠ Mládí - 1. A DI 68 68,0 68 0
Laura Čupková ZŠ Bronzová - 5. A DI 68 68,0 68 0
Anna Nedvědová ZŠ Kuncova - 5. C DI 68 68,0 68 0
Karolína Mašková ZŠ Kuncova - 5. C DI 68 68,0 68 0
Noyemina Lyubomirova Todorova ZŠ Bronzová - 5. A DI 68 68,0 68 0
Tereza Šuková ZŠ Mezi Školami - 2. B DI 68 68,0 68 0
Ondřej Kozák ZŠ Mezi Školami - 1. A CHI 68 68,0 68 0
Filip Němeček ZŠ Mládí - 1. B CHI 68 68,0 68 0
Václav Vodrážka ZŠ Mládí - 2. B CHI 68 68,0 68 0
Jan Trubl ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 68 68,0 68 0
Aleksandar Atanasov ZŠ Trávníčkova - 3. B CHI 68 68,0 68 0
Alexander Korolev ZŠ Mládí - 2. B CHI 68 68,0 68 0
Kristýna Gottwaldová ZŠ Bronzová - 6. A DII 68 68,0 68 0
Eliška Kovaříková ZŠ Mládí - 7. B DII 68 68,0 68 0
Kryštof Kozák ZŠ Mohylová - 3. B CHI 68 68,0 68 0
Filip Jozíf ZŠ Mládí - 3. A CHI 68 68,0 68 0
Vladimír Vorobjev ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 68 68,0 68 0
Dominik Remač ZŠ Mohylová - 2. A CHI 68 68,0 68 0
Jakub Skuček ZŠ Mezi Školami - 2. C CHI 68 68,0 68 0
David Holada ZŠ Mládí - 1. B CHI 68 68,0 68 0
Kryštof Bošina ZŠ Mládí - 2. B CHI 68 68,0 68 0
Jakub Kahovec ZŠ Mezi Školami - 4. C CHI 68 68,0 68 0
Adam Mabrouk ZŠ Mezi Školami - 1. D CHI 68 68,0 68 0
Alexander Spirin ZŠ Bronzová - 4. D CHI 68 68,0 68 0
Šárka Bernatová ZŠ Bronzová - 2. C DI 68 68,0 68 0
Anna Smítková ZŠ Mohylová - 3. B DI 68 68,0 68 0
Adriana Matoušová ZŠ Mládí - 1. A DI 68 68,0 68 0
1694 David Kutheil ZŠ Trávníčkova - 6. B CHII 69 69,0 69 0
Barbora Bezchlebová ZŠ Mohylová - 1. A DI 69 69,0 69 0
Rozina Zvolánková ZŠ Mládí - 1. A DI 69 69,0 69 0
Linda Drozdová ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 69 69,0 69 0
Natália Viterová ZŠ Trávníčkova - 2. A DI 69 69,0 69 0
Lucie Zemanová ZŠ Bronzová - 4. C DI 69 69,0 69 0
Maria Isabella Hasík ZŠ Mládí - 1. C DI 69 69,0 69 0
Karolína Šrajerová ZŠ Mohylová - 1. A DI 69 69,0 69 0
Karolína Šedková ZŠ Mezi Školami - 3. C DI 69 69,0 69 0
Nicole Leshchuk ZŠ Mládí - 1. C DI 69 69,0 69 0
Anna Boldišová ZŠ Mohylová - 3. B DI 69 69,0 69 0
Viktorie Aksenjuk ZŠ Bronzová - 3. A DI 69 69,0 69 0
Hana Prokešová ZŠ Mládí - 2. C DI 69 69,0 69 0
Eliška Kudláčová ZŠ Mohylová - 3. B DI 69 69,0 69 0
Samuel Armič - Sponza ZŠ Mládí - 1. C CHI 69 69,0 69 0
Anita Herynková ZŠ Mládí - 7. A DII 69 69,0 69 0
Lucie Šastná ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 69 69,0 69 0
Eliška Hybnerová ZŠ Mládí - 7. A DII 69 69,0 69 0
Daniela Savynecová ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 69 69,0 69 0
Eliška Dvořáková ZŠ Klausova - 6. A DII 69 69,0 69 0
Marek Adam ZŠ Mezi Školami - 1. B CHI 69 69,0 69 0
Arslan Santiago Pospěch ZŠ Bronzová - 2. C CHI 69 69,0 69 0
Filip Pavlík ZŠ Mládí - 1. A CHI 69 69,0 69 0
Mnata Kulhánek ZŠ Mohylová - 1. B CHI 69 69,0 69 0
Matěj Koníř ZŠ Trávníčkova - 1. C CHI 69 69,0 69 0
Vojtěch Románek ZŠ Mohylová - 1. A CHI 69 69,0 69 0
Damián Bonuš ZŠ Mohylová - 1. A CHI 69 69,0 69 0
Wei Chuang ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 69 69,0 69 0
Jakub Najmon ZŠ Mládí - 1. C CHI 69 69,0 69 0
Matěj Skryja ZŠ Bronzová - 2. B CHI 69 69,0 69 0
Filip Hartmann ZŠ Mládí - 1. C CHI 69 69,0 69 0
Ema Soukupová ZŠ Trávníčkova - 2. C DI 69 69,0 69 0
Eliška Tůnová ZŠ Mládí - 1. B DI 69 69,0 69 0
Kateřina Reifová ZŠ Trávníčkova - 5. B DI 69 69,0 69 0
Maxia Mykaylo ZŠ Trávníčkova - 2. C DI 69 69,0 69 0
Diana Procházková ZŠ Trávníčkova - 3. C DI 69 69,0 69 0
Vanesa Voleská ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 69 69,0 69 0
Anna Klementová ZŠ Mohylová - 2. A DI 69 69,0 69 0
Aglaya Parsamova ZŠ Bronzová - 3. B DI 69 69,0 69 0
Anna Oupická ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 69 69,0 69 0
Natálie Kulatá ZŠ Trávníčkova - 2. C DI 69 69,0 69 0
1735 Tereza Kučerová ZŠ Mohylová - 1. A DI 70 70,0 70 0
Sheyma Alazani ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 70 70,0 70 0
Ruslana Dymova ZŠ Bronzová - 2. C DI 70 70,0 70 0
Adéla Hálková ZŠ Bronzová - 2. B DI 70 70,0 70 0
Aneta Dvornáková ZŠ Mládí - 1. B DI 70 70,0 70 0
Tereza Kožená ZŠ Mládí - 5. C DI 70 70,0 70 0
Oleksandra Kytsiuk ZŠ Trávníčkova - 2. C DI 70 70,0 70 0
Sára Nebaldová ZŠ Mohylová - 3. B DI 70 70,0 70 0
Eliška Baštecká ZŠ Mohylová - 3. B DI 70 70,0 70 0
Anna Belatková ZŠ Mládí - 3. B DI 70 70,0 70 0
Viktorie Šeborová ZŠ Mohylová - 2. A DI 70 70,0 70 0
Ondřej Geško ZŠ Mohylová - 1. A CHI 70 70,0 70 0
Jaelan Piotr Pazewicz ZŠ Bronzová - 1. C CHI 70 70,0 70 0
Michal Dittrich ZŠ Mezi Školami - 2. D CHI 70 70,0 70 0
TomᚠHlaváček ZŠ Bronzová - 3. A CHI 70 70,0 70 0
Marek Hruška ZŠ Mezi Školami - 1. C CHI 70 70,0 70 0
Daniil Pavlov ZŠ Trávníčkova - 2. A CHI 70 70,0 70 0
Vojtěch Chrastný ZŠ Mládí - 2. C CHI 70 70,0 70 0
Teodora Manea ZŠ Mezi Školami - 1. D DI 70 70,0 70 0
1754 Magdaléna Barbora Juřičková ZŠ Bronzová - 2. B DI 71 71,0 71 0
Kristýna Procházková ZŠ Mohylová - 2. A DI 71 71,0 71 0
Nikolas Kirakosjan ZŠ Bronzová - 3. A CHI 71 71,0 71 0
Daniel Koblic ZŠ Mohylová - 1. B CHI 71 71,0 71 0
Jakub Kotilínek ZŠ Mohylová - 1. A CHI 71 71,0 71 0
TomᚠHorák ZŠ Bronzová - 3. B CHI 71 71,0 71 0
Deyan Strashimirov ZŠ Trávníčkova - 3. A CHI 71 71,0 71 0
Kateřina Černá ZŠ Mohylová - 1. A DI 71 71,0 71 0
Sára Čojdžildav ZŠ Mohylová - 1. A DI 71 71,0 71 0
Kristýna Píchová ZŠ Mohylová - 1. A DI 71 71,0 71 0
Eliška Brožová ZŠ Bronzová - 3. B DI 71 71,0 71 0
Eliška Jedličková ZŠ Mezi Školami - 1. B DI 71 71,0 71 0
Sára Hamplová ZŠ Kuncova - 4. C DI 71 71,0 71 0
Magdalena Poláková ZŠ Mládí - 1. A DI 71 71,0 71 0
Alma Viktorie Dalíková ZŠ Mládí - 1. C DI 71 71,0 71 0
Lada Hofmannová ZŠ Mohylová - 3. A DI 71 71,0 71 0
1770 Julie Čtveráková ZŠ Mohylová - 1. A DI 72 72,0 72 0
Anna Víchová ZŠ Mohylová - 1. B DI 72 72,0 72 0
Kristina Smolová ZŠ Bronzová - 1. C DI 72 72,0 72 0
Kristýna Hladíková ZŠ Mezi Školami - 1. A DI 72 72,0 72 0
Viktorie Čmolíková ZŠ Trávníčkova - 1. C DI 72 72,0 72 0
Sidra Chihada ZŠ Mezi Školami - 1. C DI 72 72,0 72 0
Andrea Krajňáková ZŠ Trávníčkova - 3. B DI 72 72,0 72 0
Eliška Štrbáňová ZŠ Mezi Školami - 6. B DII 72 72,0 72 0
MatyᚠVálka ZŠ Mládí - 2. A CHI 72 72,0 72 0
Šimon Řezáč ZŠ Mohylová - 2. A CHI 72 72,0 72 0
Emanuel Skála ZŠ Bronzová - 1. C CHI 72 72,0 72 0


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row