Junior minigolf masters 2016/2017

Updated: 2017-01-22   14:36

Result


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Chlapci II. stupeň
Rank Name Club R1 Average Diff Tot
1 Dominik Novotný ZŠ Mezi Školami - 6. A 34 34,0 0 34
2 David Ismailov ZŠ Mezi Školami - 9. B 39 39,0 0 39
3 Martin Černík ZŠ Mládí - 7. B 40 40,0 0 40
4 Michal Alger ZŠ Mezi Školami - 9. B 41 41,0 0 41
4 Petr Hrdlička ZŠ Trávníčkova - 8. A 41 41,0 0 41
6 Tomáš Záruba ZŠ Bronzová - 6. A 42 42,0 0 42
7 Jan Mráček ZŠ Mládí - 6. B 44 44,0 0 44
7 Lukáš Babický ZŠ Mládí - 9. A 44 44,0 0 44
9 Michal Zimmermann ZŠ Mládí - 9. A 45 45,0 0 45
9 Michal Redlich ZŠ Trávníčkova - 7. B 45 45,0 0 45
9 Karel Škába ZŠ Mládí - 9. B 45 45,0 0 45
9 Matěj Bradáč ZŠ Mládí - 7. B 45 45,0 0 45
13 Lukáš Tůma ZŠ Mezi Školami - 8. A 46 46,0 0 46
13 Martin Kuklík ZŠ Mládí - 8. B 46 46,0 0 46
13 Petr Smoler ZŠ Travníčkova - 7. A 46 46,0 0 46
16 Jiří Nedbálek ZŠ Travníčkova - 7. A 47 47,0 0 47
16 Jakub Brejcha ZŠ Trávníčkova - 6. A 47 47,0 0 47
16 Gia Khiem Pham ZŠ Mezi Školami - 7. A 47 47,0 0 47
16 Jaroslav Vilím ZŠ Trávníčkova - 8. B 47 47,0 0 47
20 David Horáček ZŠ Mezi Školami - 9. B 48 48,0 0 48
20 Michal Novotný ZŠ Travníčkova - 7. A 48 48,0 0 48
20 Jakub Hanuš ZŠ Bronzová . 6. C 48 48,0 0 48
20 Edgard Kovbljuk ZŠ Mezi Školami - 7. A 48 48,0 0 48
20 Adam Matěj Šolta ZŠ Mládí - 9. B 48 48,0 0 48
20 Dominik Soukup ZŠ Mezi Školami - 7. A 48 48,0 0 48
20 Pavel Bezstarosta ZŠ Mládí - 9. A 48 48,0 0 48
20 Matyáš Slavkovský ZŠ Mládí - 9. B 48 48,0 0 48
20 Tom Kavtičnik ZŠ Mládí - 9. B 48 48,0 0 48
20 David Bergmann ZŠ Mládí - 9. B 48 48,0 0 48
20 Vojtěch Vilímek ZŠ Bronzová - 7. B 48 48,0 0 48
20 Filip Dušek ZŠ Mezi Školami - 8. A 48 48,0 0 48
20 Tobiáš Vodička ZŠ Mezi Školami - 8. B 48 48,0 0 48
33 Hung Phu Nguyen ZŠ Trávníčkova - 9. B 49 49,0 0 49
33 Lukáš Míka ZŠ Trávníčkova - 9. A 49 49,0 0 49
33 Maksym Stepanko ZŠ Mezi Školami - 9. A 49 49,0 0 49
33 Hristiano Vencislavov Todorov ZŠ Mezi Školami - 8. B 49 49,0 0 49
33 Lukáš Ploch ZŠ Travníčkova - 7. A 49 49,0 0 49
33 Tomáš Vítek ZŠ Trávníčkova - 9. B 49 49,0 0 49
33 Marek Pokorný ZŠ Trávníčkova - 8. A 49 49,0 0 49
33 Pavel Pánek ZŠ Mezi Školami - 7. B 49 49,0 0 49
33 David Výborný ZŠ Mládí - 9. A 49 49,0 0 49
33 David Pekař ZŠ Mládí - 8. B 49 49,0 0 49
33 Lukáš Hábl ZŠ Bronzová - 7. A 49 49,0 0 49
44 Filip Charvát ZŠ Mládí - 7. B 50 50,0 0 50
44 Renzo Francisco Benzaquen Sanchez ZŠ Mezi Školami - 8. B 50 50,0 0 50
44 Tomáš Fencl ZŠ Mládí - 6. A 50 50,0 0 50
44 Matyáš Hudec ZŠ Bronzová - 8. A 50 50,0 0 50
44 David Šorm ZŠ Bronzová - 8. B 50 50,0 0 50
44 Ján Lukáš Maťok ZŠ Trávníčkova - 7. B 50 50,0 0 50
44 Filip Kovbljuk ZŠ Mezi Školami - 7. A 50 50,0 0 50
44 Filip Šícha ZŠ Mládí - 9. A 50 50,0 0 50
44 Vitaliy Dubrovskyy ZŠ Mezi Školami - 8. A 50 50,0 0 50
44 Antonín Budík ZŠ Mládí - 9. B 50 50,0 0 50
44 Michael Procházka ZŠ Bronzová - 7. A 50 50,0 0 50
44 Tadeáš Simandl ZŠ Mládí - 8. B 50 50,0 0 50
44 Matěj Baranec ZŠ Mládí - 9. A 50 50,0 0 50
44 Michal Popovič ZŠ Mezi Školami - 9. A 50 50,0 0 50
58 Jáchym Fridrich ZŠ Trávníčkova - 6. A 51 51,0 0 51
58 Filip Gärtner ZŠ Mládí - 6. B 51 51,0 0 51
58 Daniel Vychytil ZŠ Mládí - 8. A 51 51,0 0 51
58 Daniel Dan ZŠ Trávníčkova - 6. B 51 51,0 0 51
58 Jakub Bohata ZŠ Trávníčkova - 8. A 51 51,0 0 51
58 Tomáš Procházka ZŠ Klausova - 6. A 51 51,0 0 51
64 Gabriel Balan ZŠ Mezi Školami - 8. A 52 52,0 0 52
64 Jakub Prohaska ZŠ Trávníčkova - 9. A 52 52,0 0 52
64 Vladimír Ekart ZŠ Mládí - 9. B 52 52,0 0 52
64 Roman Janošťák ZŠ Mládí - 9. B 52 52,0 0 52
64 Marko Savić ZŠ Mládí - 6. B 52 52,0 0 52
64 Josef Lindner ZŠ Mládí - 9. B 52 52,0 0 52
64 Max Pavlović ZŠ Mládí - 9. B 52 52,0 0 52
64 Petr Jandoš ZŠ Mládí - 6. A 52 52,0 0 52
64 Šadi Asad ZŠ Mezi Školami - 7. A 52 52,0 0 52
64 Michal Versluis ZŠ Trávníčkova - 8. A 52 52,0 0 52
64 Hynek Pressler ZŠ Trávníčkova - 7. B 52 52,0 0 52
75 Patrik Šmejkal ZŠ Trávníčkova - 8. B 53 53,0 0 53
75 Stanislav Sharuda ZŠ Trávníčkova - 8. A 53 53,0 0 53
75 Petr Chalupa ZŠ Bronzová - 6. A 53 53,0 0 53
75 Štěpán Mendlík ZŠ Klausova - 6. A 53 53,0 0 53
75 Zhu Hong Wei ZŠ Mezi Školami - 9. A 53 53,0 0 53
75 Michal Tuna ZŠ Mládí - 8. A 53 53,0 0 53
75 Filip Novák ZŠ Bronzová - 9. A 53 53,0 0 53
75 Jakub Kessner ZŠ Trávníčkova - 8. A 53 53,0 0 53
75 Tomáš Diego Drahovzal ZŠ Mládí - 6. B 53 53,0 0 53
75 Adam Šejvl ZŠ Mládí - 7. A 53 53,0 0 53
75 Jakub Schwarz ZŠ Bronzová . 6. C 53 53,0 0 53
75 Tomáš Němeček ZŠ Bronzová . 6. C 53 53,0 0 53
75 Michal Kuchta ZŠ Trávníčkova - 7. B 53 53,0 0 53
75 Filip Dvořák ZŠ Trávníčkova - 9. B 53 53,0 0 53
75 Roman Fůra ZŠ Mezi Školami - 8. B 53 53,0 0 53
90 Adam Roedl ZŠ Mládí - 6. B 54 54,0 0 54
90 David Svašek ZŠ Trávníčkova - 9. B 54 54,0 0 54
90 Matyáš Bílek ZŠ Mládí - 9. A 54 54,0 0 54
90 Alexander Vedernikov ZŠ Mezi Školami - 7. B 54 54,0 0 54
90 Jan Heran ZŠ Mládí - 8. B 54 54,0 0 54
90 Patrik Valenta ZŠ Mládí - 6. A 54 54,0 0 54
90 Martin Karlíček ZŠ Trávníčkova - 9. A 54 54,0 0 54
90 Dominik Todorov ZŠ Trávníčkova - 8. B 54 54,0 0 54
90 Jakub Neuberg ZŠ Trávníčkova - 6. A 54 54,0 0 54
90 Lukáš Kalný ZŠ Mládí - 6. A 54 54,0 0 54
90 Zbyněk Bartoška ZŠ Trávníčkova - 9. A 54 54,0 0 54
90 Martin Šíma ZŠ Mládí - 9. A 54 54,0 0 54
90 Andrej Praženica ZŠ Bronzová - 7. A 54 54,0 0 54
90 Štěpán Turček ZŠ Mládí - 7. A 54 54,0 0 54
90 Filip Linhart ZŠ Klausova - 6. A 54 54,0 0 54
90 Stanislav Bejenari ZŠ Mezi Školami - 6. B 54 54,0 0 54
90 David Smutný ZŠ Mládí - 7. A 54 54,0 0 54
107 Ivan Zagorodnyj ZŠ Mezi Školami - 6. B 55 55,0 0 55
107 Adam Vrba ZŠ Mládí - 8. A 55 55,0 0 55
107 David Bárta ZŠ Trávníčkova - 9. B 55 55,0 0 55
107 Artem Nikolayev ZŠ Trávníčkova - 6. A 55 55,0 0 55
107 Lukáš Kostroun ZŠ Mládí - 9. A 55 55,0 0 55
107 Martin Varha ZŠ Klausova - 6. A 55 55,0 0 55
107 David Holub ZŠ Mezi Školami - 8. B 55 55,0 0 55
107 Jakub Štorek ZŠ Bronzová - 8. B 55 55,0 0 55
107 Adam Jan Suchý ZŠ Mládí - 9. A 55 55,0 0 55
107 Štěpán Bek ZŠ Mládí - 6. A 55 55,0 0 55
107 Hammam Elhangare ZŠ Bronzová - 8. B 55 55,0 0 55
107 Vadym Tymochko ZŠ Trávníčkova - 9. A 55 55,0 0 55
107 Tomáš Kačer ZŠ Klausova - 6. A 55 55,0 0 55
107 David Etzl ZŠ Mládí - 6. A 55 55,0 0 55
107 Milan Mikeš ZŠ Mezi Školami - 9. B 55 55,0 0 55
107 Jakub Petrák ZŠ Trávníčkova - 6. B 55 55,0 0 55
107 Pavel Jozíf ZŠ Mládí - 6. A 55 55,0 0 55
107 Artur Hurej ZŠ Trávníčkova - 9. B 55 55,0 0 55
107 Petr Sáblík ZŠ Bronzová - 8. A 55 55,0 0 55
107 Antonín Šulc ZŠ Bronzová . 6. C 55 55,0 0 55
107 Kryštof Malý ZŠ Bronzová - 8. A 55 55,0 0 55
107 Tomáš Suda ZŠ Trávníčkova - 8. B 55 55,0 0 55
107 Martin Veselý ZŠ Mezi Školami - 6. A 55 55,0 0 55
107 Jiří Stibůrek ZŠ Mládí - 9. A 55 55,0 0 55
107 Filip Papcún ZŠ Bronzová - 6. A 55 55,0 0 55
107 Jan Skřička ZŠ Mládí - 6. A 55 55,0 0 55
107 Daniel Kobza ZŠ Mezi Školami - 8. A 55 55,0 0 55
107 Jakub Marek ZŠ Mezi Školami - 9. B 55 55,0 0 55
107 Ondřej Švec ZŠ Mládí - 8. A 55 55,0 0 55
107 Vanja Aleksić ZŠ Mezi Školami - 8. B 55 55,0 0 55
137 Vítězslav Růžička ZŠ Mezi Školami - 8. B 56 56,0 0 56
137 Ondřej Petrovka ZŠ Mládí - 6. A 56 56,0 0 56
137 Patrik Svoboda ZŠ Bronzová . 6. C 56 56,0 0 56
137 Valerij Krymovský ZŠ Bronzová - 7. A 56 56,0 0 56
137 Daniel Jermář ZŠ Mládí - 8. B 56 56,0 0 56
137 Jiří Nesvačil ZŠ Trávníčkova - 7. B 56 56,0 0 56
137 Jan Dlobík ZŠ Travníčkova - 7. A 56 56,0 0 56
137 Daniel Morong ZŠ Trávníčkova - 9. B 56 56,0 0 56
137 Jan Budinka ZŠ Travníčkova - 7. A 56 56,0 0 56
137 Martin Škrabánek ZŠ Bronzová - 8. B 56 56,0 0 56
137 Lukáš Rauch ZŠ Mládí - 9. A 56 56,0 0 56
137 Martin Ditter ZŠ Bronzová - 9. A 56 56,0 0 56
137 Ondřej Stránský ZŠ Mezi Školami - 6. A 56 56,0 0 56
137 Savva Klimov ZŠ Bronzová - 7. B 56 56,0 0 56
151 Viačeslav Peršín ZŠ Mezi Školami - 7. A 57 57,0 0 57
151 Petr Čihák ZŠ Trávníčkova - 8. A 57 57,0 0 57
151 Radek Žemlička ZŠ Travníčkova - 7. A 57 57,0 0 57
151 Martin Doubek ZŠ Mládí - 7. B 57 57,0 0 57
151 Adam Kovács ZŠ Mezi Školami - 9. B 57 57,0 0 57
151 Viktor Šmíd ZŠ Trávníčkova - 8. B 57 57,0 0 57
151 Matyáš Kandravý ZŠ Mládí - 8. A 57 57,0 0 57
151 Jan Jarolímek ZŠ Trávníčkova - 9. B 57 57,0 0 57
151 František Josef Vohník ZŠ Bronzová - 8. A 57 57,0 0 57
151 Duc Minh Nguyen ZŠ Mezi Školami - 6. A 57 57,0 0 57
151 Daniel Kačur ZŠ Mezi Školami - 9. A 57 57,0 0 57
151 Matěj Král ZŠ Trávníčkova - 9. B 57 57,0 0 57
151 Jan Bergel ZŠ Mezi Školami - 6. B 57 57,0 0 57
151 Pavel Sedláček ZŠ Bronzová - 8. A 57 57,0 0 57
151 Jakub Matějka ZŠ Travníčkova - 7. A 57 57,0 0 57
151 Matěj Rohlík ZŠ Bronzová - 7. B 57 57,0 0 57
151 Kristian Hodovanets ZŠ Mezi Školami - 8. A 57 57,0 0 57
151 Marek Plaček ZŠ Bronzová - 7. B 57 57,0 0 57
151 David Kovács ZŠ Mezi Školami - 7. B 57 57,0 0 57
151 Vojtěch Hendrych ZŠ Klausova - 6. A 57 57,0 0 57
151 Jan Maczko ZŠ Mezi Školami - 7. A 57 57,0 0 57
151 Armin Kenický ZŠ Mládí - 7. B 57 57,0 0 57
151 Jan Marhoul ZŠ Mezi Školami - 6. B 57 57,0 0 57
151 Pavel Sýkora ZŠ Mezi Školami - 6. A 57 57,0 0 57
151 Jiří Kopka ZŠ Trávníčkova - 7. B 57 57,0 0 57
176 Filip Švorčík ZŠ Bronzová - 8. B 58 58,0 0 58
176 Vojtěch Lisec ZŠ Trávníčkova - 7. B 58 58,0 0 58
176 Jan Šmerda ZŠ Bronzová - 8. B 58 58,0 0 58
176 Jan Erle ZŠ Mezi Školami - 8. A 58 58,0 0 58
176 Egor Nikulishchev ZŠ Klausova - 6. A 58 58,0 0 58
176 Jakub Sábl ZŠ Mládí - 9. B 58 58,0 0 58
176 Vojtěch Verner ZŠ Mládí - 7. B 58 58,0 0 58
176 Petar Atanasov ZŠ Trávníčkova - 9. A 58 58,0 0 58
176 Petr Antonín ZŠ Mezi Školami - 8. A 58 58,0 0 58
176 Neven Marinkovič ZŠ - Mezi Školami - 6. A 58 58,0 0 58
176 Ondřej Kessner ZŠ Trávníčkova - 6. B 58 58,0 0 58
176 Alexey Saykin ZŠ Bronzová - 9. A 58 58,0 0 58
176 Jakub Dokaor ZŠ Mezi Školami - 9. A 58 58,0 0 58
176 Václav Duka ZŠ Trávníčkova - 6. B 58 58,0 0 58
176 Tomáš Cirkovský ZŠ Trávníčkova - 6. B 58 58,0 0 58
176 Zdeněk Šejvl ZŠ Mládí - 8. A 58 58,0 0 58
176 Jakub Jareš ZŠ Mezi Školami - 7. B 58 58,0 0 58
176 Jaroslav Šnobl ZŠ Mezi Školami - 9. B 58 58,0 0 58
194 Georgi Martirosyan ZŠ Trávníčkova - 8. A 59 59,0 0 59
194 Marek Homola ZŠ Mládí - 7. A 59 59,0 0 59
194 Matyáš Vaněk ZŠ Bronzová . 6. C 59 59,0 0 59
194 Daniel Salamon ZŠ Trávníčkova - 8. A 59 59,0 0 59
194 Pavel Milan Pražan ZŠ Trávníčkova - 9. A 59 59,0 0 59
194 Jakub Kadečka ZŠ Mládí - 8. B 59 59,0 0 59
194 Josef Dvořák ZŠ Trávníčkova - 8. A 59 59,0 0 59
194 Kryštof Regent ZŠ Mezi Školami - 6. B 59 59,0 0 59
194 Tomáš Hrubý ZŠ Mezi Školami - 8. B 59 59,0 0 59
194 David Förster ZŠ Bronzová - 8. A 59 59,0 0 59
194 Martin Misiarz ZŠ Mládí - 6. A 59 59,0 0 59
194 Filip Roček ZŠ Trávníčkova - 6. B 59 59,0 0 59
194 Šimon Machát ZŠ Mládí - 6. B 59 59,0 0 59
194 Anton Volkov ZŠ Mezi Školami - 8. A 59 59,0 0 59
194 Jan Kleibel ZŠ Bronzová - 6. A 59 59,0 0 59
194 Martin Futo ZŠ Mezi Školami - 6. B 59 59,0 0 59
194 Jan Švehla ZŠ Bronzová - 6. A 59 59,0 0 59
194 Patrik Tumpach ZŠ Bronzová - 8. B 59 59,0 0 59
194 Radomír Žák ZŠ Mezi Školami - 8. A 59 59,0 0 59
194 David Anděl ZŠ - Mezi Školami - 6. A 59 59,0 0 59
194 Jan Matějů ZŠ Mládí - 7. A 59 59,0 0 59
194 Jan Gdovin ZŠ Trávníčkova - 8. B 59 59,0 0 59
216 Lam Ngo ZŠ - Mezi Školami - 6. A 60 60,0 0 60
216 Andrei Shchedkov ZŠ Mezi Školami - 6. B 60 60,0 0 60
216 Aleksandr Kutsyna ZŠ Mezi Školami - 6. B 60 60,0 0 60
216 Josef Knoblau ZŠ Mezi Školami - 7. A 60 60,0 0 60
216 Filip Bezstarosta ZŠ Mládí - 7. A 60 60,0 0 60
216 David Řiha ZŠ Travníčkova - 7. A 60 60,0 0 60
216 David Nývlt ZŠ Trávníčkova - 6. A 60 60,0 0 60
216 Trung Le ZŠ Mezi Školami - 7. B 60 60,0 0 60
216 Lukáš Fornůsek ZŠ Trávníčkova - 6. A 60 60,0 0 60
216 David Čepjuk ZŠ Trávníčkova - 6. A 60 60,0 0 60
216 Matěj Dostál ZŠ Mezi Školami - 6. B 60 60,0 0 60
216 Kryštof Slavík ZŠ Mládí - 7. A 60 60,0 0 60
216 Stanislav Borisov ZŠ Bronzová - 7. A 60 60,0 0 60
216 Matěj Litera ZŠ Mezi Školami - 6. B 60 60,0 0 60
216 Sheng Zhang ZŠ Mezi Školami - 6. B 60 60,0 0 60
216 Vojtěch Trubl ZŠ Trávníčkova - 9. A 60 60,0 0 60
216 Šimon Reizer ZŠ Mládí - 8. A 60 60,0 0 60
216 Mikail Hasanov ZŠ Bronzová - 9. A 60 60,0 0 60
216 Petr Buřil ZŠ Bronzová - 9. A 60 60,0 0 60
216 Filip Tošnar ZŠ Mládí - 8. B 60 60,0 0 60
236 Milan Hrdlička ZŠ Trávníčkova - 8. B 61 61,0 0 61
236 Chi Thanh Nguyen ZŠ Mezi Školami - 6. B 61 61,0 0 61
236 Filip Havliš ZŠ Mládí - 9. A 61 61,0 0 61
236 Matěj Beran ZŠ Mezi Školami - 7. A 61 61,0 0 61
236 Bajsangur Soltakhanov ZŠ Mládí - 7. A 61 61,0 0 61
236 Vuliya Nebor ZŠ Mezi Školami - 8. B 61 61,0 0 61
236 David Bartko ZŠ Trávníčkova - 6. B 61 61,0 0 61
236 Petr Kučera ZŠ Bronzová - 7. A 61 61,0 0 61
236 Jie Xiao Gong ZŠ Mezi Školami - 6. B 61 61,0 0 61
236 Matouš Koval ZŠ Bronzová - 9. A 61 61,0 0 61
236 Rustam Hasanov ZŠ Bronzová - 9. A 61 61,0 0 61
236 David Komůrka ZŠ Trávníčkova - 7. B 61 61,0 0 61
236 Patrik Schmutzer ZŠ - Mezi Školami - 6. A 61 61,0 0 61
236 Jakub Havíř ZŠ Bronzová - 6. C 61 61,0 0 61
236 Jiří Tomášek ZŠ Mládí - 7. A 61 61,0 0 61
236 Jan Thur ZŠ Trávníčkova - 8. A 61 61,0 0 61
236 Ondřej Palkovský ZŠ Mládí - 6. B 61 61,0 0 61
236 Domenico Jimenéz ZŠ Mládí - 7. A 61 61,0 0 61
236 Jáchym Konečný ZŠ Mládí - 6. B 61 61,0 0 61
236 Martin Sedlář ZŠ Mezi Školami - 7. B 61 61,0 0 61
256 Hyunjin Kim ZŠ Bronzová - 8. A 62 62,0 0 62
256 Marek Mudra ZŠ Mládí - 6. A 62 62,0 0 62
256 Jaroslav Fediv ZŠ Mládí - 9. A 62 62,0 0 62
256 Marek Hendrych ZŠ Klausova - 6. A 62 62,0 0 62
256 Dmytriy Ilkov ZŠ Mezi Školami - 6. A 62 62,0 0 62
256 Jan Hudeček ZŠ Trávníčkova - 6. B 62 62,0 0 62
256 David Adjal ZŠ Trávníčkova - 6. B 62 62,0 0 62
256 Jiří Vedral ZŠ Mezi Školami - 6. A 62 62,0 0 62
256 Tomáš Řečínský ZŠ Trávníčkova - 9. B 62 62,0 0 62
256 Deniz Erkan ZŠ Mezi Školami - 8. A 62 62,0 0 62
256 Samuel Jošt ZŠ Mládí - 7. B 62 62,0 0 62
256 Jan Rybák ZŠ Trávníčkova - 7. B 62 62,0 0 62
256 Matyáš Háša ZŠ Bronzová - 7. A 62 62,0 0 62
256 Huang Dao Ngo Thien ZŠ Mezi Školami - 8. B 62 62,0 0 62
256 Samuel Princ ZŠ Mezi Školami - 6. A 62 62,0 0 62
271 Ilja Iluščenko ZŠ Mezi Školami - 7. B 63 63,0 0 63
271 Andrej Stejskal ZŠ Trávníčkova - 6. B 63 63,0 0 63
271 Daniel Brož ZŠ Trávníčkova - 8. A 63 63,0 0 63
271 Giray Enunlu ZŠ Mezi Školami - 8. A 63 63,0 0 63
271 Yevgen Sergeyuk ZŠ Mládí - 8. A 63 63,0 0 63
271 Thanh Le ZŠ Mezi Školami - 8. B 63 63,0 0 63
271 Iulian Leunti ZŠ Mezi Školami - 7. B 63 63,0 0 63
271 Patrik Puklický ZŠ Travníčkova - 7. A 63 63,0 0 63
271 Kryštof Marval ZŠ Travníčkova - 7. A 63 63,0 0 63
271 Miroslav Syrovátka ZŠ Trávníčkova - 9. B 63 63,0 0 63
271 Matěj Prohaska ZŠ Trávníčkova - 6. B 63 63,0 0 63
271 Patrik Šiler ZŠ Mládí - 6. A 63 63,0 0 63
283 Filip Sachkarski ZŠ Mezi Školami - 6. A 64 64,0 0 64
283 Daniel Beneš ZŠ Mezi Školami - 7. B 64 64,0 0 64
283 Tomáš Bařtipán ZŠ Bronzová - 8. B 64 64,0 0 64
283 Josef Jan Hořčík ZŠ Mládí - 6. A 64 64,0 0 64
283 Matyáš Závora ZŠ Trávníčkova - 6. A 64 64,0 0 64
283 Lukáš Hladík ZŠ Trávníčkova - 6. A 64 64,0 0 64
283 Jakub Votruba ZŠ Trávníčkova - 6. B 64 64,0 0 64
283 Adam Mlázovský ZŠ Mládí - 7. B 64 64,0 0 64
283 David Řežáb ZŠ Trávníčkova - 6. B 64 64,0 0 64
292 Jakub Kraft ZŠ Mezi Školami - 7. B 65 65,0 0 65
292 Dominik Novák ZŠ Mládí - 6. B 65 65,0 0 65
292 Jakub Škaroupka ZŠ Mládí - 7. A 65 65,0 0 65
292 Lukáš Macourek ZŠ Mládí - 7. B 65 65,0 0 65
292 Ivan Nadeev ZŠ Bronzová . 6. C 65 65,0 0 65
297 Matěj Skála ZŠ Klausova - 6. A 66 66,0 0 66
297 Wen Jie Gong ZŠ - Mezi Školami - 6. A 66 66,0 0 66
297 Filip Říha ZŠ Trávníčkova - 6. B 66 66,0 0 66
297 Alexandru Dascal ZŠ Mezi Školami - 6. A 66 66,0 0 66
297 Roland Thaqi ZŠ Mezi Školami - 6. A 66 66,0 0 66
297 Seojin Kim ZŠ Bronzová - 6. A 66 66,0 0 66
297 Matěj Houba ZŠ Mládí - 7. A 66 66,0 0 66
304 Nikolay Sinitsin ZŠ Trávníčkova - 9. A 67 67,0 0 67
304 Jiří Telk ZŠ Mezi Školami - 6. B 67 67,0 0 67
304 František Salač ZŠ Trávníčkova - 8. B 67 67,0 0 67
307 Oren Holiš ZŠ Bronzová - 6. A 68 68,0 0 68
308 David Kutheil ZŠ Trávníčkova - 6. B 69 69,0 0 69


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Dívky II. stupeň
Rank Name Club R1 Average Diff Tot
1 Evelína Šindlerová ZŠ Trávníčková - 7. A 39 39,0 0 39
2 Martina Nachtigalová ZŠ Trávníčkova - 9. B 41 41,0 0 41
3 Eliška Jančíková ZŠ Mezi Školami - 9. B 44 44,0 0 44
4 Nikol Fůrová ZŠ Mezi Školami - 9. B 45 45,0 0 45
4 Anna Králová ZŠ Mládí - 8. B 45 45,0 0 45
4 Natálie Podešvová ZŠ Mládí - 9. A 45 45,0 0 45
7 Violeta Šumanová ZŠ Mezi Školami - 9. A 47 47,0 0 47
7 Vanesa Borkowská ZŠ Trávníčkova - 8. B 47 47,0 0 47
7 Kateřina Dusilová ZŠ Bronzová - 9. A 47 47,0 0 47
7 Lucie Janoušková ZŠ Mezi Školami - 9. B 47 47,0 0 47
7 Iva Žemličková ZŠ Travníčkova - 7. A 47 47,0 0 47
12 Daniela Fedyna ZŠ Mládí - 6. B 48 48,0 0 48
12 Tereza Vostárková ZŠ Mezi Školami - 9. B 48 48,0 0 48
12 Šárka Hromková ZŠ Mládí - 6. A 48 48,0 0 48
12 Kamila Vincourová ZŠ Mládí - 6. B 48 48,0 0 48
16 Viktorie Hůvarová ZŠ Travníčkova - 7. A 49 49,0 0 49
16 Liubov Matveeva ZŠ Trávníčkova - 6. A 49 49,0 0 49
18 Adéla Zachová ZŠ Travníčkova - 7. A 50 50,0 0 50
18 Eliška Nevšímalová ZŠ Mládí - 9. A 50 50,0 0 50
20 Marie Žílová ZŠ Mezi Školami - 8. A 51 51,0 0 51
20 Veronika Adamová ZŠ Bronzová - 8. B 51 51,0 0 51
20 Kim Kavtičniková ZŠ Mládí - 9. B 51 51,0 0 51
20 Anna Šafandová ZŠ Bronzová - 7. B 51 51,0 0 51
20 Veronika Trenklerová ZŠ Mezi Školami - 8. B 51 51,0 0 51
20 Anna Písaříková ZŠ Mezi Školami - 7. B 51 51,0 0 51
20 Tereza Tykvová ZŠ Mezi Školami - 9. B 51 51,0 0 51
27 Natálie Olivová ZŠ Trávníčkova - 9. B 52 52,0 0 52
27 Gabriela Vejvodová ZŠ Trávníčkova - 8. A 52 52,0 0 52
27 Tereza Pokorná ZŠ Klausova - 6. A 52 52,0 0 52
27 Adéla Bibrlová ZŠ Bronzová - 9. A 52 52,0 0 52
27 Julia Elisabeth Babková ZŠ Mládí - 8. B 52 52,0 0 52
27 Adriana Pískatá ZŠ Mezi Školami - 6. A 52 52,0 0 52
27 Patricie Zálešáková ZŠ Mládí - 8. A 52 52,0 0 52
27 Sofie Karleszová ZŠ Mezi Školami - 8. A 52 52,0 0 52
35 Eliška Vincourová ZŠ Mládí - 6. B 53 53,0 0 53
35 Kateřina Homolová ZŠ Mládí - 6. B 53 53,0 0 53
35 Kateřina Stránská ZŠ Mezi Školami - 8. A 53 53,0 0 53
35 Andrea Loukotová ZŠ Bronzová - 8. B 53 53,0 0 53
35 Eliška Molatová ZŠ Travníčkova - 7. A 53 53,0 0 53
35 Sandra Procházková ZŠ Travníčkova - 7. A 53 53,0 0 53
35 Kateřina Vejvodová ZŠ Trávníčkova - 6. B 53 53,0 0 53
35 Nikola Hešíková ZŠ Mládí - 7. B 53 53,0 0 53
35 Mayya Konyaeva ZŠ Mládí - 8. B 53 53,0 0 53
35 Dominika Šilerová ZŠ Mládí - 9. A 53 53,0 0 53
35 Barbora Pohanková ZŠ Mládí - 8. A 53 53,0 0 53
35 Klára Ondráčková ZŠ Mládí - 6. A 53 53,0 0 53
35 Tereza Macková ZŠ Mládí - 6. A 53 53,0 0 53
35 Karla Švehlová ZŠ Bronzová - 8. A 53 53,0 0 53
49 Věra Babická ZŠ Mládí - 8. A 54 54,0 0 54
49 Kristina Rozkošová ZŠ Bronzová - 8. A 54 54,0 0 54
49 Zuzana Szymanská ZŠ Mládí - 7. B 54 54,0 0 54
49 Michaela Machová ZŠ Trávníčkova - 9. B 54 54,0 0 54
49 Klára Polánková ZŠ Mládí - 9. A 54 54,0 0 54
49 Sára Skokanová ZŠ Bronzová - 7. A 54 54,0 0 54
49 Dominika Raušerová ZŠ Mládí - 6. A 54 54,0 0 54
49 Tereza Dolejšová ZŠ Trávníčkova - 6. A 54 54,0 0 54
49 Julie Frantová ZŠ Mládí - 6. B 54 54,0 0 54
49 Leontýna Podroužková ZŠ Bronzová - 8. A 54 54,0 0 54
49 Anna Kotrčová ZŠ Mládí - 7. B 54 54,0 0 54
49 Anastasia Bogdanova ZŠ Bronzová - 8. A 54 54,0 0 54
49 Daniela Balážová ZŠ Bronzová - 6. A 54 54,0 0 54
49 Miriam Culková ZŠ Mládí - 7. B 54 54,0 0 54
49 Raya Maheen Khurramová ZŠ Trávníčkova - 8. B 54 54,0 0 54
49 Anna Křepelková ZŠ Mládí - 9. A 54 54,0 0 54
65 Kateřina Fornůsková ZŠ Bronzová - 8. A 55 55,0 0 55
65 Patricia Manichová ZŠ Mládí - 8. A 55 55,0 0 55
65 Laura Hlisnikovská ZŠ Bronzová - 7. A 55 55,0 0 55
65 Adéla Vycudilíková ZŠ Mezi Školami - 7. B 55 55,0 0 55
65 Julie Vorlíčková ZŠ Trávníčkova - 8. A 55 55,0 0 55
65 Denisa Kadlecová ZŠ Mládí - 7. A 55 55,0 0 55
65 Sofie Ocelíková ZŠ Bronzová . 6. C 55 55,0 0 55
65 Anna Selnekovičová ZŠ Mládí - 8. B 55 55,0 0 55
65 Amálie Kalousková ZŠ Bronzová . 6. C 55 55,0 0 55
65 Johana Svobodová ZŠ Trávníčkova - 6. A 55 55,0 0 55
65 Barbora Nováková ZŠ Klausova - 6. A 55 55,0 0 55
65 Jana Reitmajerová ZŠ Mládí - 8. A 55 55,0 0 55
65 Barbora Polánková ZŠ Mládí - 9. A 55 55,0 0 55
65 Aleksandra Nechaeva ZŠ Bronzová - 8. A 55 55,0 0 55
65 Barbora Šimková ZŠ Mládí - 9. B 55 55,0 0 55
65 Anna Hodíková ZŠ Mládí - 8. A 55 55,0 0 55
65 Klára Popelářová ZŠ Bronzová - 8. A 55 55,0 0 55
65 Barbora Zíková ZŠ Bronzová - 8. B 55 55,0 0 55
65 Lesana Bartáková ZŠ Mládí - 9. A 55 55,0 0 55
84 Anna Bartáková ZŠ Trávníčkova - 6. B 56 56,0 0 56
84 Aneta Matějková ZŠ Mezi Školami - 8. A 56 56,0 0 56
84 Aneta Demeterová ZŠ Mezi Školami - 8. A 56 56,0 0 56
84 Barbora Budinková ZŠ Trávníčkova - 9. B 56 56,0 0 56
84 Sabina Kanisová ZŠ Bronzová - 8. A 56 56,0 0 56
84 Andrea Machková ZŠ Travníčkova - 7. A 56 56,0 0 56
84 Tereza Prokopová ZŠ Mezi Školami - 9. A 56 56,0 0 56
84 Tereza Tóthová ZŠ Trávníčkova - 7. B 56 56,0 0 56
84 Natálie Míková ZŠ Trávníčkova - 9. A 56 56,0 0 56
93 Eliška Stehnová ZŠ Mezi Školami - 9. B 57 57,0 0 57
93 Mária-Magdaléna Tunová ZŠ Mládí - 8. A 57 57,0 0 57
93 Sofia Alvi ZŠ Trávníčkova - 7. B 57 57,0 0 57
93 Nicole Landovská ZŠ Mládí - 6. B 57 57,0 0 57
93 Kateřina Capková ZŠ Trávníčkova - 8. A 57 57,0 0 57
93 Aneta Sluková ZŠ Trávníčkova - 6. B 57 57,0 0 57
93 Eva Procházková ZŠ Trávníčkova - 6. B 57 57,0 0 57
93 Kristýna Rubešová ZŠ Mládí - 7. B 57 57,0 0 57
93 Eliška Setikovská ZŠ Mládí - 8. B 57 57,0 0 57
93 Vendula Jancyková ZŠ Mezi Školami - 7. A 57 57,0 0 57
93 Lei Sun ZŠ Mezi Školami - 7. A 57 57,0 0 57
93 Kateřina Kalistová ZŠ Mezi Školami - 8. B 57 57,0 0 57
93 Breanna Evamarie Lashway ZŠ Bronzová - 6. A 57 57,0 0 57
93 Jessica Mlejnková ZŠ Mezi Školami - 7. B 57 57,0 0 57
93 Nikoletta Moticsko ZŠ Mezi Školami - 9. A 57 57,0 0 57
93 Tereza Herzánová ZŠ Klausova - 6. A 57 57,0 0 57
93 Anežka Anna Heclová ZŠ Trávníčkova - 9. A 57 57,0 0 57
93 Dominika Hrušková ZŠ Mezi Školami - 7. B 57 57,0 0 57
93 Lucie Studničková ZŠ Bronzová - 9. A 57 57,0 0 57
93 Maria Kučerková ZŠ Bronzová - 9. A 57 57,0 0 57
93 Maria Bassarab ZŠ Trávníčkova - 9. A 57 57,0 0 57
93 Anna Marie Hrdličková ZŠ Mládí - 8. B 57 57,0 0 57
93 Aneta Harvánková ZŠ Trávníčkova - 6. A 57 57,0 0 57
116 Anna Smotlachová ZŠ Bronzová - 8. B 58 58,0 0 58
116 Viktorie Elizabet Miropolskaja ZŠ Mezi Školami - 8. A 58 58,0 0 58
116 Amaleah Kiara Pacewicz ZŠ Bronzová - 7. B 58 58,0 0 58
116 Veronika Kostková ZŠ Trávníčkova - 8. A 58 58,0 0 58
116 Zuzana Dluhošová ZŠ Trávníčkova - 7. B 58 58,0 0 58
116 Dominika Káchová ZŠ Mezi Školami - 8. B 58 58,0 0 58
116 Eliška Ondráčková ZŠ Mládí - 6. A 58 58,0 0 58
116 Veronika Samková ZŠ Mládí - 6. A 58 58,0 0 58
116 Aleksandra Protičová ZŠ Trávníčkova - 9. A 58 58,0 0 58
116 Nikola Mišutková ZŠ Trávníčkova - 6. B 58 58,0 0 58
116 Denisa Herclíková ZŠ Mládí - 9. B 58 58,0 0 58
116 Natálie Kryštofová ZŠ Travníčkova - 7. A 58 58,0 0 58
116 Eliška Hůrková ZŠ Mezi Školami - 9. B 58 58,0 0 58
116 Alisa Dymová ZŠ Bronzová . 6. C 58 58,0 0 58
116 Leila Ryskulová ZŠ Bronzová - 6. A 58 58,0 0 58
116 Eliška Farová ZŠ Bronzová - 8. B 58 58,0 0 58
116 Regina Elizabeta Krotilová ZŠ Trávníčkova - 9. B 58 58,0 0 58
116 Viktorie Houdková ZŠ Mládí - 9. A 58 58,0 0 58
116 Veronika Buřilová ZŠ Bronzová - 6. A 58 58,0 0 58
116 Karolína Jankovská ZŠ Mezi Školami - 8. B 58 58,0 0 58
116 Ela Kolomazníková ZŠ Mládí - 7. B 58 58,0 0 58
116 Daniela Rybářová ZŠ Bronzová . 6. C 58 58,0 0 58
116 Yelyzaveta Chayka ZŠ Bronzová - 7. A 58 58,0 0 58
116 Šarlota Zemanová ZŠ Mládí - 6. A 58 58,0 0 58
116 Khrystyna Ostashchuk ZŠ Mezi Školami - 8. A 58 58,0 0 58
141 Adéla Bartošová ZŠ Bronzová - 7. A 59 59,0 0 59
141 Markéta Benešová ZŠ Trávníčkova - 9. A 59 59,0 0 59
141 Štěpánka Petrželová ZŠ Bronzová - 9. A 59 59,0 0 59
141 Alexandra Petrosjanová ZŠ Bronzová . 6. C 59 59,0 0 59
141 Daria Anisimova ZŠ Mezi Školami - 7. B 59 59,0 0 59
141 Tereza Tůmová ZŠ Mezi Školami - 8. A 59 59,0 0 59
141 Nataliya Fedyna ZŠ Mezi Školami - 6. B 59 59,0 0 59
141 Karolina Kutsyn ZŠ Mezi Školami - 7. A 59 59,0 0 59
141 Nikola Kolářová ZŠ Bronzová . 6. C 59 59,0 0 59
141 Klára Dvořáková ZŠ Bronzová - 9. A 59 59,0 0 59
141 Barbora Smrčková ZŠ Mezi Školami - 8. B 59 59,0 0 59
141 Jana Maršálová ZŠ Mezi Školami - 7. A 59 59,0 0 59
141 Nela Hyvnarová ZŠ Mezi Školami - 9. B 59 59,0 0 59
141 Simona Horáková ZŠ Bronzová - 6. A 59 59,0 0 59
141 Nikola Nika Sujová ZŠ Trávníčkova - 7. B 59 59,0 0 59
141 Karolína Šubová ZŠ Mládí - 8. A 59 59,0 0 59
141 Sofia Splačová ZŠ Klausova - 6. A 59 59,0 0 59
141 Marcela Zemanová ZŠ Trávníčkova - 6. A 59 59,0 0 59
141 Klára Dostálová ZŠ Mezi Školami - 9. B 59 59,0 0 59
141 Kristýna Petrovková ZŠ Mládí - 8. B 59 59,0 0 59
141 Gabriela Němcová ZŠ Mezi Školami - 8. A 59 59,0 0 59
141 Justina Vašáková ZŠ Mládí - 7. B 59 59,0 0 59
141 Lucie Pařízková ZŠ Klausova - 6. A 59 59,0 0 59
141 Kristýna Beranová ZŠ Mezi Školami - 6. A 59 59,0 0 59
141 Šárka Palacká ZŠ Trávníčkova - 9. A 59 59,0 0 59
141 Lucie Michutová ZŠ Mládí - 6. A 59 59,0 0 59
167 Kristina Egermaierová ZŠ Mládí - 7. B 60 60,0 0 60
167 Josefína Vláčilová ZŠ Mládí - 7. A 60 60,0 0 60
167 Karolína Soukupová ZŠ Trávníčkova - 9. B 60 60,0 0 60
167 Anastasiya Rakhunok ZŠ Trávníčkova - 8. A 60 60,0 0 60
167 Anna Procházková ZŠ Trávníčkova - 9. B 60 60,0 0 60
167 Kristýna Vecková ZŠ Trávníčkova - 8. A 60 60,0 0 60
167 Kateřina Boháčková ZŠ Mládí - 7. A 60 60,0 0 60
167 Daniela Jeremica ZŠ Mezi Školami - 7. A 60 60,0 0 60
167 Kamila Břicháčová ZŠ Mezi Školami - 7. A 60 60,0 0 60
167 Klára Pazourková ZŠ Bronzová - 6. A 60 60,0 0 60
167 Barbora Hrubcová ZŠ Mládí . 7. A 60 60,0 0 60
167 Adéla Bednarzová ZŠ Klausova - 6. A 60 60,0 0 60
167 Ekaterina Bogdanova ZŠ Bronzová - 8. A 60 60,0 0 60
167 Marie Pokorná ZŠ Klausova - 6. A 60 60,0 0 60
167 Anna Marie Kavková ZŠ Trávníčkova - 7. B 60 60,0 0 60
167 Daniela Zábská ZŠ - Mezi Školami - 6. A 60 60,0 0 60
167 Julie Anna Šebková ZŠ Bronzová . 6. C 60 60,0 0 60
167 Eliška Bártová ZŠ Bronzová - 9. A 60 60,0 0 60
167 Kristýna Říčařová ZŠ Bronzová . 6. C 60 60,0 0 60
167 Sára Volfová ZŠ Trávníčkova - 7. B 60 60,0 0 60
167 Sofia Ilinykh ZŠ Mezi Školami - 8. B 60 60,0 0 60
167 Magdalena Poláková ZŠ Mezi Školami - 9. B 60 60,0 0 60
167 Ekaterina Grivennikova ZŠ Mezi Školami - 7. B 60 60,0 0 60
167 Karolína Pfobová ZŠ Klausova - 6. A 60 60,0 0 60
167 Tereza Nováková ZŠ Mládí - 6. A 60 60,0 0 60
167 Oleksandra Mardal ZŠ Trávníčkova - 6. A 60 60,0 0 60
167 Viktoriya Abragamovych ZŠ Bronzová - 6. A 60 60,0 0 60
167 Kristýna Návesníková ZŠ Bronzová - 8. A 60 60,0 0 60
167 Tais Hejlová ZŠ Mezi Školami - 8. A 60 60,0 0 60
167 Dolina Terakhova ZŠ Mezi Školami - 9. A 60 60,0 0 60
167 Barbara Stjepanovičová ZŠ Mládí - 8. B 60 60,0 0 60
167 Barbora Pejšková ZŠ Mládí - 7. A 60 60,0 0 60
199 Ema Ladianská ZŠ - Mezi Školami - 6. A 61 61,0 0 61
199 Martina Iva Šoltová ZŠ Mládí - 6. A 61 61,0 0 61
199 Andrea Šimšová ZŠ Mládí - 7. A 61 61,0 0 61
199 Andrea Kocurková ZŠ Klausova - 6. A 61 61,0 0 61
199 Lucie Solařová ZŠ Bronzová - 8. A 61 61,0 0 61
199 Karolína Rezeková ZŠ Mládí - 6. B 61 61,0 0 61
199 Natálie Volková ZŠ Trávníčkova - 6. A 61 61,0 0 61
199 Mariam Arafa ZŠ Bronzová - 8. B 61 61,0 0 61
199 Karolína Slachová ZŠ Mládí - 7. A 61 61,0 0 61
199 Lucie Štípková ZŠ Trávníčkova - 7. B 61 61,0 0 61
199 Tereza Panáková ZŠ Trávníčkova - 8. B 61 61,0 0 61
199 Sarah Bártová ZŠ Mládí - 6. A 61 61,0 0 61
199 Aneta Jedličková ZŠ Mládí - 8. A 61 61,0 0 61
199 Alena Urdová ZŠ Mezi Školami - 8. B 61 61,0 0 61
199 Markéta Fejfarová ZŠ Bronzová - 8. B 61 61,0 0 61
199 Natálie Filová ZŠ Mezi Školami - 6. B 61 61,0 0 61
199 Aneta Janurová ZŠ Mládí - 7. B 61 61,0 0 61
199 Adéla Bergerová ZŠ Bronzová - 8. B 61 61,0 0 61
199 Ardiana Islami ZŠ Mládí - 8. B 61 61,0 0 61
218 Barbora Eva Potužníková ZŠ Mládí - 6. B 62 62,0 0 62
218 Barbora Arnoldová ZŠ Bronzová - 8. B 62 62,0 0 62
218 Natália Svobodová ZŠ Trávníčkova - 6. A 62 62,0 0 62
218 Veronika Levá ZŠ Bronzová - 9. A 62 62,0 0 62
218 Anna Jerglová ZŠ Mládí - 9. B 62 62,0 0 62
218 Tetyana Pysar ZŠ Mezi Školami - 9. A 62 62,0 0 62
218 Alžběta Vlčková ZŠ Bronzová - 7. B 62 62,0 0 62
218 Aida Gamzajeva ZŠ Mezi Školami - 6. B 62 62,0 0 62
218 Eliška Poláková ZŠ Mládí - 7. A 62 62,0 0 62
218 Jana Sperling ZŠ Mládí - 7. A 62 62,0 0 62
218 Adéla Lebedová ZŠ Trávníčkova - 9. A 62 62,0 0 62
218 Agáta Chlebová ZŠ Trávníčkova - 7. B 62 62,0 0 62
218 Sofija Grafová ZŠ Bronzová . 6. C 62 62,0 0 62
218 Diana Shkulenda ZŠ Trávníčkova - 8. A 62 62,0 0 62
218 Nargiz Musayeva ZŠ Mezi Školami - 6. B 62 62,0 0 62
218 Gabriela Klečková ZŠ Mládí - 8. B 62 62,0 0 62
218 Eliška Ransdorfová ZŠ Mládí - 6. B 62 62,0 0 62
235 Carmen Valdes ZŠ Trávníčkova - 9. A 63 63,0 0 63
235 Marina Inchina ZŠ Bronzová . 6. C 63 63,0 0 63
235 Anette Štěpánková ZŠ Mládí - 7. B 63 63,0 0 63
235 Kateřina Šotová ZŠ Mládí - 6. B 63 63,0 0 63
235 Tereza Zemanová ZŠ Bronzová - 7. A 63 63,0 0 63
235 Kateřina Vimrová ZŠ Bronzová - 8. A 63 63,0 0 63
235 Eliška Mlčochová ZŠ Mládí - 8. B 63 63,0 0 63
235 Žaneta Melenová ZŠ Mládí - 6. B 63 63,0 0 63
235 Albina Bocharova ZŠ Mezi Školami - 7. A 63 63,0 0 63
235 Tereza Khairi ZŠ Mládí - 6. B 63 63,0 0 63
235 Nikola Marková ZŠ Trávníčkova - 8. A 63 63,0 0 63
235 Ksenia Zhukova ZŠ Mládí - 7. A 63 63,0 0 63
235 Natálie Štychová ZŠ Bronzová - 8. B 63 63,0 0 63
235 Adéla Císařová ZŠ Bronzová - 9. A 63 63,0 0 63
235 Sarah Elhangare ZŠ Bronzová - 8. B 63 63,0 0 63
235 Leona Vasileva ZŠ Trávníčkova - 8. B 63 63,0 0 63
235 Natálie Tyle ZŠ Trávníčkova - 8. B 63 63,0 0 63
235 Yuliya Nebor ZŠ Mezi Školami - 8. B 63 63,0 0 63
235 Kateřina Brečanová ZŠ Mládí - 7. A 63 63,0 0 63
235 Nikita Osipenko ZŠ Mládí - 7. B 63 63,0 0 63
235 Barbora Nováková ZŠ Mládí - 8. B 63 63,0 0 63
235 Sofia Zamanova ZŠ Mezi Školami - 6. B 63 63,0 0 63
257 Albina Shten ZŠ Mezi Školami - 7. B 64 64,0 0 64
257 Jessica Nwaová ZŠ Klausova - 6. A 64 64,0 0 64
257 Tereza Pavlíčková ZŠ Mládí - 8. B 64 64,0 0 64
257 Veronika Zosiak ZŠ Mládí - 7. A 64 64,0 0 64
257 Anastasia Solomentseva ZŠ Mezi Školami - 8. B 64 64,0 0 64
257 Marie Chmelíková ZŠ Bronzová - 6. A 64 64,0 0 64
257 Johanna Amirchanjan ZŠ Trávníčkova - 6. A 64 64,0 0 64
257 Aneta Kočembová ZŠ Bronzová - 7. A 64 64,0 0 64
257 Laura Samouk ZŠ Mládí - 6. A 64 64,0 0 64
257 Eliška Hořejší ZŠ Mládí - 9. B 64 64,0 0 64
257 Karolína Matějková ZŠ Mezi Školami - 6. A 64 64,0 0 64
257 Viktoriya Kis ZŠ Mezi Školami - 7. B 64 64,0 0 64
257 Marta Yurotsa ZŠ Mezi Školami - 7. A 64 64,0 0 64
257 Klára Kobližková ZŠ Trávníčkova - 7. B 64 64,0 0 64
257 Laura Davanzo ZŠ Trávníčkova - 7. B 64 64,0 0 64
257 Aneta Rathuská ZŠ Trávníčkova - 6. B 64 64,0 0 64
257 Diana Godovnikova ZŠ Bronzová - 9. A 64 64,0 0 64
257 Iva Balharová ZŠ Trávníčkova - 6. B 64 64,0 0 64
257 Eliška Šulcová ZŠ Mládí - 7. B 64 64,0 0 64
257 Sára Eliášová ZŠ Trávníčkova - 8. B 64 64,0 0 64
257 Tereza Viletová ZŠ Mezi Školami - 6. A 64 64,0 0 64
278 Nela Kotíková ZŠ Bronzová - 6. A 65 65,0 0 65
278 Alina Mychajlivna Stets ZŠ Mezi Školami - 7. A 65 65,0 0 65
278 Anna Fröhlichová ZŠ Mládí - 7. A 65 65,0 0 65
278 Anastasiya Atapina ZŠ Mezi Školami - 8. A 65 65,0 0 65
278 Kristýna Nováková ZŠ Mládí - 8. B 65 65,0 0 65
278 Maria Emelianova ZŠ Bronzová - 6. A 65 65,0 0 65
278 Natálie Zákorová ZŠ Trávníčkova - 6. A 65 65,0 0 65
278 Alina Dovgan ZŠ Trávníčkova - 6. A 65 65,0 0 65
278 Magdaléna Stará ZŠ Mládí - 6. A 65 65,0 0 65
278 Magdaléna Adlerová ZŠ Mládí - 7. A 65 65,0 0 65
278 Adéla Kašparová ZŠ Trávníčkova - 6. B 65 65,0 0 65
278 Kateřina Kalbáčová ZŠ Trávníčkova - 8. B 65 65,0 0 65
278 Anežka Kučerová ZŠ Bronzová . 6. C 65 65,0 0 65
291 Hemrin Rashidová ZŠ Mezi Školami - 7. A 66 66,0 0 66
291 Alena Janoušková ZŠ Mezi Školami - 7. A 66 66,0 0 66
291 Eva Fojtíková ZŠ Bronzová - 9. A 66 66,0 0 66
291 Kristýna Anna Tobolová ZŠ Bronzová - 8. B 66 66,0 0 66
291 Tereza Holá ZŠ Trávníčkova - 9. B 66 66,0 0 66
291 Tereza Šafandová ZŠ Bronzová - 7. B 66 66,0 0 66
291 Šárka Dusilová ZŠ Bronzová - 6. A 66 66,0 0 66
291 Nicole Flaxová ZŠ Bronzová - 7. A 66 66,0 0 66
299 Kateřina Vanžurová ZŠ Bronzová - 8. A 67 67,0 0 67
299 Dorotea Pechlátová ZŠ Mládí - 7. A 67 67,0 0 67
299 Ema Hlavičková ZŠ Bronzová - 7. B 67 67,0 0 67
299 Anna Pinkasová ZŠ Bronzová - 6. A 67 67,0 0 67
299 Anežka Kolářová ZŠ Bronzová - 6. A 67 67,0 0 67
299 Ema Špičáková ZŠ Mezi Školami - 6. B 67 67,0 0 67
305 Eliška Kovaříková ZŠ Mládí - 7. B 68 68,0 0 68
305 Kristýna Gottwaldová ZŠ Bronzová - 6. A 68 68,0 0 68
307 Eliška Dvořáková ZŠ Klausova - 6. A 69 69,0 0 69
307 Daniela Savynecová ZŠ Mezi Školami - 6. B 69 69,0 0 69
307 Eliška Hybnerová ZŠ Mládí - 7. A 69 69,0 0 69
307 Lucie Šťastná ZŠ Mezi Školami - 6. B 69 69,0 0 69
307 Anita Herynková ZŠ Mládí - 7. A 69 69,0 0 69
312 Eliška Štrbáňová ZŠ Mezi Školami - 6. B 72 72,0 0 72


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Chlapci I. stupeň
Rank Name Club R1 Average Diff Tot
1 Hugo Fuxa ZŠ Mezi Školami - 3. A 36 36,0 0 36
2 Ruben Konečný ZŠ Mládí - 5. C 38 38,0 0 38
3 David Pospíšil ZŠ Mohylová - 5. A 46 46,0 0 46
4 David Záveský ZŠ Mezi Školami - 3. A 47 47,0 0 47
4 David Machač ZŠ Trávníčkova - 4. B 47 47,0 0 47
6 Bedřich Beran ZŠ Mezi Školami - 2. B 48 48,0 0 48
7 Alexander Nosák ZŠ Mezi Školami - 2. A 49 49,0 0 49
7 Jakub Vopálenský ZŠ Bronzová - 3. A 49 49,0 0 49
7 Jakub Jánský ZŠ Bronzová - 4. D 49 49,0 0 49
10 Marek Semrád ZŠ Mládí - 2. A 50 50,0 0 50
10 Eduard Khilyazev ZŠ Bronzová - 4. D 50 50,0 0 50
10 Ondřej Červený ZŠ Trávníčkova - 2. A 50 50,0 0 50
13 Ondřej Horálek ZŠ Trávníčkova - 1. A 51 51,0 0 51
13 Štěpán Kopelent ZŠ Trávníčkova - 1. C 51 51,0 0 51
13 Jáchym Žilina ZŠ Mezi Školami - 4. C 51 51,0 0 51
13 Jakub Pohl ZŠ Mezi Školami - 2. A 51 51,0 0 51
13 Martin Hřebejk ZŠ Mládí - 5. A 51 51,0 0 51
13 Šimon Podešva ZŠ Mládí - 5. A 51 51,0 0 51
13 David Mochan ZŠ Mohylová - 4. A 51 51,0 0 51
13 Marco Jimenéz ZŠ Mládí - 5. B 51 51,0 0 51
13 Artur Kvetsko ZŠ Trávníčkova - 5. A 51 51,0 0 51
13 Martin Šmerda ZŠ Bronzová - 3. A 51 51,0 0 51
13 Dominik Šebor ZŠ Mohylová - 5. A 51 51,0 0 51
13 Sebastián Hodboď ZŠ Mezi Školami - 2. B 51 51,0 0 51
13 Nicolas Piralić ZŠ Mládí - 4. B 51 51,0 0 51
13 Richard Bohdaň ZŠ Mládí - 2. C 51 51,0 0 51
27 Tomáš Jandák ZŠ Trávníčkova - 2. C 52 52,0 0 52
27 Maxim Besson ZŠ Mládí - 5. B 52 52,0 0 52
27 Jiří Kamas ZŠ Mezi Školami - 3. C 52 52,0 0 52
27 Prokop Hlaváč ZŠ Mládí - 3. A 52 52,0 0 52
27 Lukáš Neuberg ZŠ Trávníčkova - 3. C 52 52,0 0 52
27 Thomas Ploch ZŠ Mohylová - 3. A 52 52,0 0 52
27 Filip Malášek ZŠ Mládí - 5. C 52 52,0 0 52
27 David Niclas Sionko ZŠ Mládí - 3. B 52 52,0 0 52
27 Filip Pavlovič ZŠ Mládí - 3. C 52 52,0 0 52
27 Radim Drnec ZŠ Trávníčkova - 3. A 52 52,0 0 52
37 Albert Fryc ZŠ Mládí - 4. C 53 53,0 0 53
37 Jiří Pospíšil ZŠ Klausova - 3. A 53 53,0 0 53
37 Eduard Korol ZŠ Bronzová - 4. D 53 53,0 0 53
37 Jakub Rais ZŠ Klausova - 3. A 53 53,0 0 53
37 Alan Kmairi ZŠ Mládí - 5. C 53 53,0 0 53
37 Matěj Weinzettel ZŠ Kuncova - 4. C 53 53,0 0 53
37 David Wayne Drahovzal ZŠ Mládí - 4. B 53 53,0 0 53
37 Ondřej Koromház ZŠ Trávníčkova - 5. A 53 53,0 0 53
45 Pavel Fomin ZŠ Bronzová - 5. A 54 54,0 0 54
45 Patrik Szklenar ZŠ Bronzová - 3. B 54 54,0 0 54
45 David Jarolímek ZŠ Trávníčkova - 5. A 54 54,0 0 54
45 Maksym Zhmachenko ZŠ Kuncova - 4. C 54 54,0 0 54
45 Adam Balíček ZŠ Mládí - 2. C 54 54,0 0 54
45 Florián Majer ZŠ Mezi Školami - 5. D 54 54,0 0 54
45 Robin Štěrba ZŠ Bronzová - 2. B 54 54,0 0 54
45 Adam Dedek ZŠ Mohylová - 4. B 54 54,0 0 54
45 Matyáš Příhoda ZŠ Mládí - 4. A 54 54,0 0 54
45 David Pazourek ZŠ Bronzová - 5. A 54 54,0 0 54
45 Viktor Konečný ZŠ Mezi Školami - 1. B 54 54,0 0 54
45 Tomáš Ptáček ZŠ Kuncova - 5. C 54 54,0 0 54
45 Dominik Mukonkole Lubanda ZŠ Mládí - 4. B 54 54,0 0 54
45 Patrik Hampl ZŠ Mládí - 4. C 54 54,0 0 54
59 Kevin Havránek ZŠ Mezi Školami - 2. C 55 55,0 0 55
59 Lukáš Císař ZŠ Mládí - 4. C 55 55,0 0 55
59 Jáchym Dundr ZŠ Mládí - 3. B 55 55,0 0 55
59 David Pěkník ZŠ Mládí - 3. B 55 55,0 0 55
59 Samuel Banienuba ZŠ Trávníčkova - 5. B 55 55,0 0 55
59 Vojtěch Braniš ZŠ Mládí - 5. C 55 55,0 0 55
59 Mikuláš Kandravý ZŠ Mládí - 5. B 55 55,0 0 55
59 Tomáš Ždánský ZŠ Mládí - 3. B 55 55,0 0 55
59 Petr Jedlička ZŠ Mezi Školami - 3. B 55 55,0 0 55
59 Erik Musil ZŠ Mezi Školami - 1. B 55 55,0 0 55
59 Andy Topeczer ZŠ Trávníčkova - 3. C 55 55,0 0 55
59 Tobiáš Pánek ZŠ Mládí - 2. C 55 55,0 0 55
59 Štěpán Adam ZŠ Bronzová - 3. A 55 55,0 0 55
59 Jakub Reguli ZŠ Mládí - 4. A 55 55,0 0 55
59 Martin Trnka ZŠ Kuncova - 5. C 55 55,0 0 55
59 Tomáš Kočovský ZŠ Mohylová - 3. A 55 55,0 0 55
59 Jiří Křivánek ZŠ Bronzová - 4. C 55 55,0 0 55
59 Jan Boháček ZŠ Mládí - 2. A 55 55,0 0 55
77 Daniel Tomšíček ZŠ Trávníčkova - 1. A 56 56,0 0 56
77 Šimon Alexander Stibila ZŠ Mládí - 3. B 56 56,0 0 56
77 Adam Prokipchyn ZŠ Bronzová - 4. C 56 56,0 0 56
77 Filip Holada ZŠ Mládí - 3. B 56 56,0 0 56
77 Matěj Bek ZŠ Mládí - 4. C 56 56,0 0 56
77 Vilém Turnwald ZŠ Trávníčkova - 3. C 56 56,0 0 56
77 Vincent Fryc ZŠ Mládí - 3. B 56 56,0 0 56
77 Štěpán Pejšek ZŠ Mládí - 3. C 56 56,0 0 56
77 Jakub Černík ZŠ Mládí - 5. C 56 56,0 0 56
77 Vojtěch Petr ZŠ Bronzová - 5. A 56 56,0 0 56
77 Sebastian Timko ZŠ Bronzová - 1. C 56 56,0 0 56
77 Vlastimil Rác ZŠ Kuncova - 4. C 56 56,0 0 56
77 Adam Podrabský ZŠ Trávníčkova - 4. B 56 56,0 0 56
77 Vojtěch Novotný ZŠ Mládí - 5. B 56 56,0 0 56
77 Viktor Sgariboldi ZŠ Mládí - 1. C 56 56,0 0 56
77 Patrik Jindra ZŠ Trávníčkova - 3. C 56 56,0 0 56
77 Nikolas Purgert ZŠ Mezi Školami - 1. C 56 56,0 0 56
77 Jan Babický ZŠ Mezi Školami - 2. A 56 56,0 0 56
77 Kryštof Prokop ZŠ Mohylová - 1. B 56 56,0 0 56
77 Vojtěch Večerka ZŠ Bronzová - 3. A 56 56,0 0 56
77 Jakub Zobal ZŠ Mládí - 4. A 56 56,0 0 56
98 Vojtěch Pruner ZŠ Mládí - 3. A 57 57,0 0 57
98 Tobiáš Chudý ZŠ Mohylová - 3. B 57 57,0 0 57
98 Tomáš Šimek ZŠ Trávníčkova - 5. B 57 57,0 0 57
98 Luka Marčič ZŠ Trávníčkova - 4. B 57 57,0 0 57
98 Daniel Pospíšil ZŠ Mohylová - 1. A 57 57,0 0 57
98 Viktor Šupita ZŠ Mohylová - 4. B 57 57,0 0 57
98 Patrik Mareš ZŠ Mezi Školami - 2. D 57 57,0 0 57
98 Vojtěch Nevšímal ZŠ Mohylová - 1. A 57 57,0 0 57
98 Gerhard Berka ZŠ Mezi Školami - 3. D 57 57,0 0 57
98 Martin Šimša ZŠ Mládí - 4. A 57 57,0 0 57
98 Jan Pavel Roderic Kruse ZŠ Mládí - 4. B 57 57,0 0 57
98 Thong Zhu ZŠ Mezi Školami - 1. C 57 57,0 0 57
98 Nikola Žižkovič ZŠ Klausova - 3. A 57 57,0 0 57
98 Alan Svítek ZŠ Bronzová - 5. A 57 57,0 0 57
98 Samuel Větvička ZŠ Mládí - 3. B 57 57,0 0 57
98 Matěj Novotný ZŠ Mezi Školami - 1. C 57 57,0 0 57
98 Michael Juránek ZŠ Mládí - 4. C 57 57,0 0 57
98 David Antonín ZŠ Mezi Školami - 1. D 57 57,0 0 57
98 Matěj Šimara ZŠ Mohylová - 5. B 57 57,0 0 57
98 Mikola Korchynskyj ZŠ Trávníčkova - 2. C 57 57,0 0 57
98 Petr Sýkora ZŠ Mohylová - 1. B 57 57,0 0 57
98 Laurentiu Strimbanu ZŠ Trávníčkova - 1. C 57 57,0 0 57
98 Vojtěch Petráň ZŠ Mohylová - 4. A 57 57,0 0 57
98 Ondřej Šimek ZŠ Mládí - 4. B 57 57,0 0 57
98 Jan Šimša ZŠ Mládí - 4. B 57 57,0 0 57
98 Šimon Fikar ZŠ Mohylová - 4. A 57 57,0 0 57
124 Peter Toperczer ZŠ Trávníčkova - 4. B 58 58,0 0 58
124 David Jelínek ZŠ Kuncova - 5. C 58 58,0 0 58
124 Josef Hanák ZŠ Mohylová - 3. B 58 58,0 0 58
124 Jáchym Míkovec ZŠ Mohylová - 4. B 58 58,0 0 58
124 Patrik Musil ZŠ Mezi Školami - 1. A 58 58,0 0 58
124 Jakub Néma ZŠ Bronzová - 4. D 58 58,0 0 58
124 Tomáš Vytřísal ZŠ Mezi Školami - 2. A 58 58,0 0 58
124 Matěj Skokan ZŠ Bronzová - 2. B 58 58,0 0 58
124 Tomáš Szitányi ZŠ Mládí - 2. C 58 58,0 0 58
124 Ondřej Hloušek ZŠ Mohylová - 5. B 58 58,0 0 58
124 Adrian Šura ZŠ Mezi Školami - 2. D 58 58,0 0 58
124 Jakub Šetka ZŠ Kuncova - 4. C 58 58,0 0 58
124 Miloš Melichar ZŠ Trávníčkova - 3. A 58 58,0 0 58
124 Matyáš Salamon ZŠ Trávníčkova - 5. B 58 58,0 0 58
124 Jakub Martinásek ZŠ Mezi Školami - 2. B 58 58,0 0 58
124 Kryštof Jakovenko ZŠ Mládí - 3. C 58 58,0 0 58
124 Ondřej Franc ZŠ Klausova - 3. A 58 58,0 0 58
124 Vojtěch Hladík ZŠ Mezi Školami - 2. B 58 58,0 0 58
124 David Vítek ZŠ Mohylová - 5. A 58 58,0 0 58
124 Jakub Vlasák ZŠ Mohylová - 2. A 58 58,0 0 58
124 Sajfi Elichanov ZŠ Mládí - 3. B 58 58,0 0 58
124 Petr Novotný ZŠ Trávníčkova - 5. A 58 58,0 0 58
124 Matyáš Borek ZŠ Mládí - 5. C 58 58,0 0 58
124 Jan Kalbáč ZŠ Trávníčkova - 2. A 58 58,0 0 58
148 Adam Žižka ZŠ Mezi Školami - 2. B 59 59,0 0 59
148 Luboš Digmayer ZŠ Kuncova - 5. C 59 59,0 0 59
148 Martin Slaboch ZŠ Mohylová - 3. A 59 59,0 0 59
148 Štěpán Olišar ZŠ Bronzová - 3. A 59 59,0 0 59
148 Lukáš Kopecký ZŠ Mládí - 4. A 59 59,0 0 59
148 Daniel Rakovič ZŠ Kuncova - 5. C 59 59,0 0 59
148 Jakub Šindela ZŠ Trávníčkova - 4. B 59 59,0 0 59
148 Marek Fleischhans ZŠ Mohylová - 3. A 59 59,0 0 59
148 Vít Pressler ZŠ Trávníčkova - 2 .B 59 59,0 0 59
148 Vojtěch Zachar ZŠ Bronzová - 4. D 59 59,0 0 59
148 Max Yushkevich ZŠ Trávníčkova - 5. B 59 59,0 0 59
148 Matyáš Havelka ZŠ Mládí - 1. C 59 59,0 0 59
148 Marek Bradáč ZŠ Mládí - 3. C 59 59,0 0 59
148 Vladimir Nahornyj ZŠ Mládí - 2. C 59 59,0 0 59
148 Filip Merhaut ZŠ Mládí - 2. B 59 59,0 0 59
148 Jiří Pyroutek ZŠ Trávníčkova - 5. B 59 59,0 0 59
148 Kryštof Jeníček ZŠ Mohylová - 4. B 59 59,0 0 59
148 Jakub Dolejší ZŠ Trávníčkova - 3. A 59 59,0 0 59
148 Jiří Arnolt ZŠ Trávníčkova - 2. A 59 59,0 0 59
148 Jan Tichon ZŠ Mohylová - 4. B 59 59,0 0 59
148 Erik Novák ZŠ Mezi Školami - 3. A 59 59,0 0 59
148 Jan Zozulák ZŠ Mezi Školami - 4. A 59 59,0 0 59
148 Andrej Stjepanović ZŠ Mládí - 5. C 59 59,0 0 59
148 Michal Podrazil ZŠ Mládí - 4. B 59 59,0 0 59
148 Tomáš Krucký ZŠ Mládí - 3. C 59 59,0 0 59
148 Damian Mehinbašič ZŠ Mezi Školami - 3. A 59 59,0 0 59
148 Tobiáš Mayerhofer ZŠ Mládí - 3. C 59 59,0 0 59
148 Jaroslav Hampl ZŠ Mohylová - 2. A 59 59,0 0 59
148 Jáchym Bureš ZŠ Bronzová - 2. B 59 59,0 0 59
148 Nela Telvaková ZŠ Mezi Školami - 3. D 59 59,0 0 59
148 Jan Tomášek ZŠ Mládí - 5. A 59 59,0 0 59
148 Marek Fiala ZŠ Mládí - 4. C 59 59,0 0 59
148 Alan Grogera ZŠ Klausova - 3. A 59 59,0 0 59
148 David Hőhlig ZŠ Mohylová - 3. A 59 59,0 0 59
148 David Kolář ZŠ Bronzová - 4. D 59 59,0 0 59
148 Jerguš Novota ZŠ Mohylová - 5. B 59 59,0 0 59
148 Jan Kubíček ZŠ Mládí - 2. A 59 59,0 0 59
148 Lukáš Podrazil ZŠ Mládí - 2. A 59 59,0 0 59
186 Mikuláš Dolejš ZŠ Trávníčkova - 3. C 60 60,0 0 60
186 David Jevdokymov ZŠ Bronzová - 4. D 60 60,0 0 60
186 Jan Kopic ZŠ Trávníčkova - 1. A 60 60,0 0 60
186 David Choi ZŠ Mládí - 3. C 60 60,0 0 60
186 David Hampl ZŠ Mládí - 1. A 60 60,0 0 60
186 Vojtěch Polák ZŠ Mládí - 3. C 60 60,0 0 60
186 Kamol Hudaybergenov ZŠ Mezi Školami - 3. B 60 60,0 0 60
186 Antonín Vrabec ZŠ Mohylová - 4. A 60 60,0 0 60
186 Pavel Starý ZŠ Mládí - 3. C 60 60,0 0 60
186 Theodor Hally ZŠ Klausova - 3. A 60 60,0 0 60
186 Alexandr Sidorov ZŠ Mládí - 1. A 60 60,0 0 60
186 Jan Kučera ZŠ Mohylová - 1. B 60 60,0 0 60
186 Vojtěch Martínek ZŠ Mohylová - 5. B 60 60,0 0 60
186 Václav Haltuf ZŠ Mládí - 2. C 60 60,0 0 60
186 Daniel Šesták ZŠ Mezi Školami - 2. D 60 60,0 0 60
186 Alan Růžička ZŠ Mohylová - 3. A 60 60,0 0 60
186 Aleš Havránek ZŠ Trávníčkova - 2. C 60 60,0 0 60
186 Gordey Serduk ZŠ Mezi Školami- 1. B 60 60,0 0 60
186 Lukáš Pantoflíček ZŠ Mládí - 2. B 60 60,0 0 60
186 Michael Knob ZŠ Trávníčkova - 4. B 60 60,0 0 60
186 Tadeáš Jan Prch ZŠ Mohylová - 5. B 60 60,0 0 60
186 Tomáš Roedl ZŠ Mládí - 4. A 60 60,0 0 60
186 Jonáš Pokorný ZŠ Mládí - 3. B 60 60,0 0 60
186 Marek Zubín ZŠ Bronzová - 5. A 60 60,0 0 60
186 Dominik Vokůrka ZŠ Bronzová - 5. A 60 60,0 0 60
186 Matyáš Toufar ZŠ Bronzová - 5. A 60 60,0 0 60
186 Tadeáš Žežulka ZŠ Trávníčkova - 5. B 60 60,0 0 60
186 Matyáš Canales Klinka ZŠ Mládí - 5. B 60 60,0 0 60
186 Samuel Hloušek ZŠ Mohylová - 1. B 60 60,0 0 60
186 Sam Kubáč ZŠ Mládí - 2. C 60 60,0 0 60
186 Adam Kříž ZŠ Trávníčkova - 2. A 60 60,0 0 60
186 Matyáš Mlčoch ZŠ Mládí - 4. B 60 60,0 0 60
186 Tomáš Hrstka ZŠ Mohylová - 1. A 60 60,0 0 60
186 Lukáš Mára ZŠ Mohylová - 3. B 60 60,0 0 60
186 Rodion Kosečenko ZŠ Mezi Školami - 1. A 60 60,0 0 60
186 Grigory Danilin ZŠ Mládí - 3. B 60 60,0 0 60
186 Jaroslav Vogel ZŠ Kuncova - 5. C 60 60,0 0 60
186 Martin Strnad ZŠ Mezi Školami - 1. A 60 60,0 0 60
186 Marek Fiedler ZŠ Mezi Školami - 2. C 60 60,0 0 60
186 Richard Gerda ZŠ Mezi Školami - 2. C 60 60,0 0 60
186 Jakub Jeníček ZŠ Mohylová - 4. B 60 60,0 0 60
186 Martin Alger ZŠ Mezi Školami - 3. C 60 60,0 0 60
186 Viktor Varmuža ZŠ Mládí - 3. A 60 60,0 0 60
186 Václav Vitoch ZŠ Mládí - 3. A 60 60,0 0 60
186 Jan Kubr ZŠ Mládí - 4. B 60 60,0 0 60
186 Daniel Khodanych ZŠ Mezi Školami - 1. C 60 60,0 0 60
232 Vojtěch Karel Schula ZŠ Kuncova - 4. C 61 61,0 0 61
232 Matyáš Treyba ZŠ Kuncova - 5. C 61 61,0 0 61
232 Dmitrij Petreckyj ZŠ Mezi Školami - 1. B 61 61,0 0 61
232 Filip Balko ZŠ Kuncova - 5. C 61 61,0 0 61
232 Petr Kestřánek ZŠ Trávníčkova - 1. C 61 61,0 0 61
232 Vojtěch Vodička ZŠ Mládí - 4. C 61 61,0 0 61
232 Melek Surxanova ZŠ Klausova - 3. A 61 61,0 0 61
232 Šimon Březina ZŠ Bronzová - 2. B 61 61,0 0 61
232 David Kopáček ZŠ Mládí - 2. A 61 61,0 0 61
232 Jan Raszka ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
232 David Cortesi ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
232 Richard Kopecký ZŠ Mezi Školami - 1. B 61 61,0 0 61
232 Michal Zika ZŠ Mládí - 1. C 61 61,0 0 61
232 Patrik Vinter ZŠ Mezi Školami - 1. A 61 61,0 0 61
232 Štěpán Smrž ZŠ Kuncova - 5. C 61 61,0 0 61
232 Milan Beran ZŠ Mládí - 4. B 61 61,0 0 61
232 Dominik Krolák ZŠ Bronzová - 2. B 61 61,0 0 61
232 Filip Postředník ZŠ Mezi Školami - 2. C 61 61,0 0 61
232 Adam Vavruška ZŠ Klausova - 3. A 61 61,0 0 61
232 Šimon Kadlec ZŠ Bronzová - 4. C 61 61,0 0 61
232 Milan Kunc ZŠ Mezi Školami - 1. C 61 61,0 0 61
232 Marek Setikovský ZŠ Mládí - 3. A 61 61,0 0 61
232 Daniel Siviček ZŠ Klausova - 3. A 61 61,0 0 61
232 Milan Holeček ZŠ Klausova - 3. A 61 61,0 0 61
232 Ruslan Kovalevič ZŠ Trávníčkova - 1. A 61 61,0 0 61
232 Svatopluk Křístek ZŠ Kuncova - 4. C 61 61,0 0 61
232 Filip Hanzlík ZŠ Trávníčkova - 2. C 61 61,0 0 61
232 Tomáš Chlumský ZŠ Mezi Školami - 2. A 61 61,0 0 61
232 Jan Boroň ZŠ Mohylová - 4. B 61 61,0 0 61
232 Jan Homola ZŠ Kuncova - 4. C 61 61,0 0 61
232 Filip Krucký ZŠ Mládí - 5. A 61 61,0 0 61
232 Ondřej Tecl ZŠ Bronzová - 1. C 61 61,0 0 61
232 Byun Hoyun ZŠ Mezi Školami - 2. D 61 61,0 0 61
232 Miloslav Havrlant ZŠ Trávníčkova - 4. B 61 61,0 0 61
232 Adam Macourek ZŠ Mládí - 4. A 61 61,0 0 61
232 Petr Farabauer ZŠ Trávníčkova - 2 .B 61 61,0 0 61
232 Sergiy Rusnak ZŠ Trávníčkova - 2. C 61 61,0 0 61
232 Karel Schneiberg ZŠ Mezi Školami - 2. B 61 61,0 0 61
232 Samuel El Bakri ZŠ Mezi Školami - 3. D 61 61,0 0 61
232 Lukáš Malát ZŠ Trávníčkova - 3. B 61 61,0 0 61
232 Jan Belza ZŠ Mohylová - 4. A 61 61,0 0 61
232 Tomáš Elich ZŠ Mohylová - 4. A 61 61,0 0 61
232 Adam Ditter ZŠ Bronzová - 3. B 61 61,0 0 61
232 Oliver Chobot ZŠ Mládí - 2. A 61 61,0 0 61
232 Adam Fajbiš ZŠ Bronzová - 3. B 61 61,0 0 61
232 Adam Dluhoš ZŠ Trávníčkova - 2 .B 61 61,0 0 61
232 Adam Pázler ZŠ Bronzová - 3. B 61 61,0 0 61
279 Filip Maruška ZŠ Mohylová - 3. B 62 62,0 0 62
279 Šimon Štěpánek ZŠ Mohylová - 3. A 62 62,0 0 62
279 Jakub Svoboda ZŠ Trávníčkova - 2 .B 62 62,0 0 62
279 Vojtěch Stejskal ZŠ Mohylová - 5. B 62 62,0 0 62
279 Jonáš Raichl ZŠ Mezi Školami - 3. D 62 62,0 0 62
279 Matyáš John ZŠ Mezi Školami - 2. D 62 62,0 0 62
279 Jáchym Soška ZŠ Mohylová - 3. A 62 62,0 0 62
279 Alex Hrubý ZŠ Mohylová - 1. B 62 62,0 0 62
279 Matouš Verner ZŠ Mládí - 3. C 62 62,0 0 62
279 Sebastián Procházka ZŠ Trávníčkova - 2. A 62 62,0 0 62
279 Maxmilián Růžička ZŠ Mládí - 4. C 62 62,0 0 62
279 Matyáš John ZŠ Mezi Školami - 2. D 62 62,0 0 62
279 Michal Svěrák ZŠ Mládí - 4. B 62 62,0 0 62
279 Petr Kučera ZŠ Mládí - 4. C 62 62,0 0 62
279 Lukáš Novák ZŠ Mládí - 5. A 62 62,0 0 62
279 Oliver Bečvář ZŠ Trávníčkova - 2. A 62 62,0 0 62
279 Adam Králík ZŠ Bronzová - 2. B 62 62,0 0 62
279 Alexandros Matarangas ZŠ Mezi Školami - 2. A 62 62,0 0 62
279 Jan Belatka ZŠ Mládí - 2. B 62 62,0 0 62
279 Daniil Ustinov ZŠ Mládí - 2. A 62 62,0 0 62
279 Patrik Švestka ZŠ Mládí - 2. A 62 62,0 0 62
279 Marek Janeba ZŠ Mládí - 3. B 62 62,0 0 62
279 Vladislav Bredikhin ZŠ Bronzová - 3. A 62 62,0 0 62
279 Oleksandr Tokar ZŠ Trávníčkova - 2. C 62 62,0 0 62
279 Bonifác Šír ZŠ Mohylová - 1. B 62 62,0 0 62
279 David Klausner ZŠ Mládí - 2. A 62 62,0 0 62
279 Matěj Pohnan ZŠ Klausova - 3. A 62 62,0 0 62
279 Filip Herman ZŠ Trávníčkova - 1. A 62 62,0 0 62
279 David Nevšímal ZŠ Mohylová - 4. B 62 62,0 0 62
279 Arian Islami ZŠ Mládí - 1. B 62 62,0 0 62
279 Filip Pernička ZŠ Trávníčkova - 2. C 62 62,0 0 62
279 Václav Dominik Štraser ZŠ Mohylová - 1. A 62 62,0 0 62
279 Filip Zelenka ZŠ Kuncova - 4. C 62 62,0 0 62
279 Ondřej Hnilička ZŠ Mládí - 4. A 62 62,0 0 62
279 Lukáš Dvořák ZŠ Klausova - 3. A 62 62,0 0 62
279 Matyáš Szklenar ZŠ Bronzová - 3. B 62 62,0 0 62
279 Boris Kvasnička ZŠ Bronzová - 3. A 62 62,0 0 62
279 Filip Šťastný ZŠ Bronzová - 3. A 62 62,0 0 62
279 Zounes Alazani ZŠ Mezi Školami - 1. C 62 62,0 0 62
279 Kryštof Zahořík ZŠ Mládí - 5. B 62 62,0 0 62
279 Jindřich Lacman ZŠ Kuncova - 4. C 62 62,0 0 62
279 Filip Tesař ZŠ Trávníčkova - 3. C 62 62,0 0 62
279 Jakub Michaeli ZŠ Mládí - 3. A 62 62,0 0 62
279 Vítek Hrach ZŠ Mezi Školami - 2. A 62 62,0 0 62
279 Anh Le Xuan ZŠ Mezi Školami - 2. A 62 62,0 0 62
279 Vojtěch Kameník ZŠ Trávníčkova - 3. A 62 62,0 0 62
279 Vojtěch Sláma ZŠ Trávníčkova - 3. A 62 62,0 0 62
279 Daniel Dočkal ZŠ Mohylová - 5. A 62 62,0 0 62
279 Gilbert Friedman ZŠ Trávníčkova - 3. A 62 62,0 0 62
279 Vojtěch Kaftan ZŠ Kuncova - 4. C 62 62,0 0 62
279 Jindřich Vašina ZŠ Mládí - 1. C 62 62,0 0 62
279 Filip Hrdlička ZŠ Trávníčkova - 2. C 62 62,0 0 62
331 Jan Klement ZŠ Mohylová - 4. A 63 63,0 0 63
331 Marek Klimeš ZŠ Klausova - 3. A 63 63,0 0 63
331 Lukáš Sommer ZŠ Mládí - 2. B 63 63,0 0 63
331 Adam Dynda ZŠ Mohylová - 4. A 63 63,0 0 63
331 Radek Trojan ZŠ Mezi Školami - 2. A 63 63,0 0 63
331 Jan Kuchař ZŠ Trávníčkova - 1. C 63 63,0 0 63
331 Jaroslav Foriška ZŠ Trávníčkova - 3. C 63 63,0 0 63
331 Jan Binko ZŠ Mládí - 3. C 63 63,0 0 63
331 Otto Kuchárik ZŠ Mohylová - 1. B 63 63,0 0 63
331 Matěj Meuer ZŠ Mezi Školami - 2. C 63 63,0 0 63
331 Dmitro Kolosovych ZŠ Mezi Školami - 1. C 63 63,0 0 63
331 Ondřej Spišiak ZŠ Trávníčkova - 3. A 63 63,0 0 63
331 Kryštof Karel Koblic ZŠ Bronzová - 2. C 63 63,0 0 63
331 Bohumil Zahradník ZŠ Mládí - 2. A 63 63,0 0 63
331 Jan Cihlář ZŠ Trávníčkova - 3. A 63 63,0 0 63
331 Šimon Žáček ZŠ Mohylová - 3. B 63 63,0 0 63
331 Jan Slaboch ZŠ Mohylová - 2. A 63 63,0 0 63
331 Vojtěch Jergl ZŠ Mládí - 3. A 63 63,0 0 63
331 Kryštof Boldiš ZŠ Mohylová - 1. B 63 63,0 0 63
331 Matěj Konečný ZŠ Klausova - 3. A 63 63,0 0 63
331 Lukáš Slabej ZŠ Trávníčkova - 2. C 63 63,0 0 63
331 Matěj Merhaut ZŠ Mládí - 2. C 63 63,0 0 63
331 Artur Biley ZŠ Bronzová - 3. B 63 63,0 0 63
331 Ivan Nekonečný ZŠ Mezi Školami - 3. D 63 63,0 0 63
331 Patrik Vodrážka ZŠ Trávníčkova - 4. B 63 63,0 0 63
331 Dominik Ivan ZŠ Trávníčkova - 3. B 63 63,0 0 63
331 William Göbl ZŠ Bronzová - 4. C 63 63,0 0 63
331 Vojtěch Kostka ZŠ Kuncova - 5. C 63 63,0 0 63
331 Giordano Axel ZŠ Mezi Školami - 3. D 63 63,0 0 63
331 Tomi Ahmadayar ZŠ Bronzová - 1. C 63 63,0 0 63
331 Tadeáš Lorenc ZŠ Mládí - 5. B 63 63,0 0 63
331 David Kyndl ZŠ Mládí - 4. C 63 63,0 0 63
331 Mirza Tahirovič ZŠ Mezi Školami - 2. A 63 63,0 0 63
331 Martin Smolka ZŠ Mezi Školami - 2. B 63 63,0 0 63
331 Adam Čížek ZŠ Mohylová - 2. A 63 63,0 0 63
331 Petr Juránek ZŠ Bronzová - 3. B 63 63,0 0 63
331 Dominik Vodrážka ZŠ Trávníčkova - 1. A 63 63,0 0 63
331 Luong Nguyen Than ZŠ Bronzová - 3. B 63 63,0 0 63
331 Matěj Melena ZŠ Mládí - 3. A 63 63,0 0 63
331 Martin Kratochvíl ZŠ Kuncova - 4. C 63 63,0 0 63
331 Marek Horák ZŠ Mezi Školami - 2. B 63 63,0 0 63
331 Maksym Bokoch ZŠ Mezi Školami - 1. A 63 63,0 0 63
331 Jakub Říha ZŠ Trávníčkova - 1. A 63 63,0 0 63
331 Marek Rambousek ZŠ Mezi Školami - 1. A 63 63,0 0 63
375 Alex Jeňo ZŠ Mezi Školami - 3. D 64 64,0 0 64
375 Kryštof Šrajer ZŠ Mohylová - 3. A 64 64,0 0 64
375 Vítek Veselý ZŠ Trávníčkova - 2 .B 64 64,0 0 64
375 Oliver Gajdoš ZŠ Trávníčkova - 2 .B 64 64,0 0 64
375 Mykhalo Prudkyy ZŠ Mezi Školami - 4. C 64 64,0 0 64
375 Ondřej Zeman ZŠ Trávníčkova - 5. B 64 64,0 0 64
375 Jan Teska ZŠ Mezi Školami - 2. D 64 64,0 0 64
375 Josef Wilitzer ZŠ Trávníčkova - 3. B 64 64,0 0 64
375 Jakub Vedral ZŠ Mládí - 1. A 64 64,0 0 64
375 Minh Lai Nhat ZŠ Trávníčkova - 2. A 64 64,0 0 64
375 Martin Sobotka ZŠ Mládí - 2. B 64 64,0 0 64
375 David Cmunt ZŠ Trávníčkova - 3. B 64 64,0 0 64
375 Dominik Swan ZŠ Kuncova - 4. C 64 64,0 0 64
375 Rafael Tůma ZŠ Mohylová - 3. A 64 64,0 0 64
375 Jannik Vašák ZŠ Mládí - 1. B 64 64,0 0 64
375 Martin Patrik Světlík ZŠ Trávníčkova - 1. C 64 64,0 0 64
375 Adam Jelínek ZŠ Mohylová - 4. B 64 64,0 0 64
375 Petr Palucha ZŠ Trávníčkova - 1. C 64 64,0 0 64
375 Prokop Malášek ZŠ Mládí - 2. A 64 64,0 0 64
375 Maxim Gutveis ZŠ Mezi Školami - 1. B 64 64,0 0 64
375 Obadah Chihada ZŠ Mezi Školami - 3. C 64 64,0 0 64
375 Daniel Jiroš ZŠ Trávníčkova - 1. C 64 64,0 0 64
375 Milan Vávra ZŠ Mohylová - 2. A 64 64,0 0 64
375 Jan Macek ZŠ Mládí - 2. B 64 64,0 0 64
375 Jáchym Pavlík ZŠ Mohylová - 1. B 64 64,0 0 64
375 Bruno Armič - Sponza ZŠ Mládí - 4. A 64 64,0 0 64
375 Jiří Remač ZŠ Mohylová - 4. B 64 64,0 0 64
375 Petr Jirák ZŠ Bronzová - 2. C 64 64,0 0 64
375 Dominik Pýcha ZŠ Mohylová - 2. A 64 64,0 0 64
375 Jakub Turček ZŠ Mládí - 4. A 64 64,0 0 64
375 Alexandr Fedoryčak ZŠ Trávníčkova - 1. A 64 64,0 0 64
375 Adam Koteljuk ZŠ Mládí - 1. B 64 64,0 0 64
375 Filip Stašák ZŠ Bronzová - 4. D 64 64,0 0 64
375 Václav Vařeka ZŠ Mládí - 2. B 64 64,0 0 64
375 Samuel Salomonovič ZŠ Bronzová - 4. D 64 64,0 0 64
375 Michal Hrubý ZŠ Mládí - 1. B 64 64,0 0 64
375 Jakub Šťovíček ZŠ Trávníčkova - 1. A 64 64,0 0 64
375 Jiří Tesák ZŠ Trávníčkova - 1. A 64 64,0 0 64
375 Evan Hartinger ZŠ Mezi Školami - 2. B 64 64,0 0 64
375 Hawraa Sakr ZŠ Mezi Školami - 2. B 64 64,0 0 64
375 Rafael Karimov ZŠ Bronzová - 3. B 64 64,0 0 64
375 David Pop ZŠ Mezi Školami - 2. B 64 64,0 0 64
375 Stanislav Budnyk ZŠ Mezi Školami - 2. B 64 64,0 0 64
418 Marek Šimčík ZŠ Mládí - 1. B 65 65,0 0 65
418 Mario Hirschfeld ZŠ Bronzová - 2. B 65 65,0 0 65
418 David Toman ZŠ Bronzová - 3. B 65 65,0 0 65
418 Pavel Albrecht ZŠ Mezi Školami - 2. D 65 65,0 0 65
418 Štěpán Baumruk ZŠ Mezi Školami - 2. D 65 65,0 0 65
418 Jan Novotný ZŠ Mládí - 1. C 65 65,0 0 65
418 Jan Nerad ZŠ Mládí - 5. B 65 65,0 0 65
418 Matěj Staněk ZŠ Mezi Školami - 1. B 65 65,0 0 65
418 Aleš Aubrecht ZŠ Bronzová - 4. D 65 65,0 0 65
418 Lukáš Hošek ZŠ Mládí - 5. A 65 65,0 0 65
418 Samuel Kryzánek ZŠ Mládí - 5. A 65 65,0 0 65
418 Otillo Enej ZŠ Mezi Školami - 1. B 65 65,0 0 65
418 Patrik Janda ZŠ Bronzová - 4. C 65 65,0 0 65
418 Matěj Sedláček ZŠ Bronzová - 4. C 65 65,0 0 65
418 Tomáš Hakala ZŠ Mohylová - 4. B 65 65,0 0 65
418 Patrik Prokeš ZŠ Mohylová - 3. A 65 65,0 0 65
418 Bruno Babka ZŠ Mládí - 5. B 65 65,0 0 65
418 Stanislav Kalinin ZŠ Trávníčkova - 2 .B 65 65,0 0 65
418 Derya Abas ZŠ Trávníčkova - 2. C 65 65,0 0 65
418 Tomáš Fořt ZŠ Mládí - 2. B 65 65,0 0 65
418 Tomáš Sochorovský ZŠ Mládí - 3. B 65 65,0 0 65
418 Gabriel Chod ZŠ Mládí - 4. A 65 65,0 0 65
418 Daniel Soukup ZŠ Mládí - 1. B 65 65,0 0 65
418 Jakub Šejba ZŠ Mohylová - 3. A 65 65,0 0 65
418 Jan Foriška ZŠ Trávníčkova - 1. C 65 65,0 0 65
418 Daniel Švec ZŠ Mezi Školami - 1. C 65 65,0 0 65
418 Dominik Modrovský ZŠ Mohylová - 1. B 65 65,0 0 65
418 Jiří Matuška ZŠ Mohylová - 3. B 65 65,0 0 65
418 Nguyen Phu Cuong ZŠ Mezi Školami - 1. D 65 65,0 0 65
418 Matěj Noga ZŠ Mohylová - 3. B 65 65,0 0 65
418 Adam Peteráč ZŠ Mládí - 1. A 65 65,0 0 65
418 Gorděy Grankin ZŠ Mládí - 1. C 65 65,0 0 65
418 Štěpán Procházka ZŠ Mládí - 4. B 65 65,0 0 65
418 Irind Zelka ZŠ Bronzová - 1. C 65 65,0 0 65
418 Mikuláš Stejskal ZŠ Mohylová - 5. A 65 65,0 0 65
418 Lukáš Herynek ZŠ Bronzová - 2. B 65 65,0 0 65
418 Dominik Sivák ZŠ Mládí - 4. C 65 65,0 0 65
418 Lukáš Vonderka ZŠ Bronzová - 4. C 65 65,0 0 65
456 Daniel Haman ZŠ Trávníčkova - 1. C 66 66,0 0 66
456 Patrik Podzemský ZŠ Mládí - 2. C 66 66,0 0 66
456 Marek Bečička ZŠ Bronzová - 2. B 66 66,0 0 66
456 Šimon Slouk ZŠ Mezi Školami - 2. B 66 66,0 0 66
456 Matěj Soška ZŠ Mohylová - 1. A 66 66,0 0 66
456 Andrej Vorobjov ZŠ Trávníčkova - 2. A 66 66,0 0 66
456 Ivan Tyvodar ZŠ Trávníčkova - 1. A 66 66,0 0 66
456 Jan Valášek ZŠ Trávníčkova - 1. A 66 66,0 0 66
456 David Elich ZŠ Mohylová - 1. A 66 66,0 0 66
456 Jan Korbel ZŠ Mohylová - 1. A 66 66,0 0 66
456 Nikita Kavalov ZŠ Mohylová - 5. B 66 66,0 0 66
456 Tomáš Baránek ZŠ Trávníčkova - 3. A 66 66,0 0 66
456 Nikita Mykytčenko ZŠ Trávníčkova - 3. A 66 66,0 0 66
456 Nikolas Lagrün ZŠ Trávníčkova - 3. A 66 66,0 0 66
456 Vít Lokajíček ZŠ Mládí - 1. A 66 66,0 0 66
456 Oleksyi Tokar ZŠ Trávníčkova - 4. B 66 66,0 0 66
456 František Šuk ZŠ Mezi Školami - 3. B 66 66,0 0 66
456 Vojtěch Bošina ZŠ Mládí - 5. A 66 66,0 0 66
456 Viet Trihn Tran ZŠ Mezi Školami - 4. C 66 66,0 0 66
456 David Zbíral ZŠ Mládí - 1. C 66 66,0 0 66
456 Martin Shu ZŠ Trávníčkova - 3. B 66 66,0 0 66
456 Oskar Kokoška ZŠ Mládí - 1. C 66 66,0 0 66
456 Kryštof Veselý ZŠ Mohylová - 2. A 66 66,0 0 66
456 David Šmucr ZŠ Trávníčkova - 2. C 66 66,0 0 66
456 Nikola Stjepanovič ZŠ Mládí - 2. B 66 66,0 0 66
456 Kryštof Chvojka ZŠ Mezi Školami - 2. C 66 66,0 0 66
456 Vojtěch Beránek ZŠ Mládí - 3. A 66 66,0 0 66
456 Aleš Antoň ZŠ Trávníčkova - 2. C 66 66,0 0 66
456 Jiří Čech ZŠ Mohylová - 3. B 66 66,0 0 66
456 George Getsadze ZŠ Trávníčkova - 2. C 66 66,0 0 66
456 Ondřej Kulhánek ZŠ Trávníčkova - 1. C 66 66,0 0 66
487 Valeriy Mezin ZŠ Trávníčkova - 2. A 67 67,0 0 67
487 Teodor Ioan Danciu ZŠ Mohylová - 1. B 67 67,0 0 67
487 Vitali Yankovskyi ZŠ Mezi Školami - 4. C 67 67,0 0 67
487 Maksym Maruškevyč ZŠ Mezi Školami - 2. D 67 67,0 0 67
487 Matyáš Malý ZŠ Mládí - 5. C 67 67,0 0 67
487 Daniel Sava ZŠ Trávníčkova - 1. C 67 67,0 0 67
487 Adam Cizner ZŠ Mládí - 3. C 67 67,0 0 67
487 Jakub Jirota ZŠ Mohylová - 1. A 67 67,0 0 67
487 Adrian Briscein ZŠ Mládí - 3. C 67 67,0 0 67
487 Jan Krumphanzl ZŠ Mládí - 3. A 67 67,0 0 67
487 Slávek Slíva ZŠ Trávníčkova - 2 .B 67 67,0 0 67
487 Richard Ohera ZŠ Trávníčkova - 5. B 67 67,0 0 67
487 Jan Vajčner ZŠ Mezi Školami - 1. A 67 67,0 0 67
487 Jiří Táborský ZŠ Mezi Školami - 1. A 67 67,0 0 67
487 Jakub Vávra ZŠ Mládí - 2. B 67 67,0 0 67
487 Saeed Alazani Rauf ZŠ Mezi Školami - 3. D 67 67,0 0 67
487 Matěj Rosenbaum ZŠ Mládí - 1. A 67 67,0 0 67
487 Petr Strnad ZŠ Trávníčkova - 2. A 67 67,0 0 67
487 Samuel Tauer ZŠ Bronzová - 2. B 67 67,0 0 67
487 Maxmilian Denis Bilka ZŠ Trávníčkova - 2. C 67 67,0 0 67
487 Antonín Stejskal ZŠ Bronzová - 2. C 67 67,0 0 67
487 Matyáš Tajbr ZŠ Bronzová - 4. D 67 67,0 0 67
487 Matyáš Pokoj ZŠ Bronzová - 2. B 67 67,0 0 67
487 Tomáš Flax ZŠ Bronzová - 2. C 67 67,0 0 67
487 Matvěj Štykov ZŠ Bronzová - 4. C 67 67,0 0 67
512 Kryštof Kozák ZŠ Mohylová - 3. B 68 68,0 0 68
512 Filip Jozíf ZŠ Mládí - 3. A 68 68,0 0 68
512 Vladimír Vorobjev ZŠ Mezi Školami - 2. C 68 68,0 0 68
512 Dominik Remač ZŠ Mohylová - 2. A 68 68,0 0 68
512 Jakub Skuček ZŠ Mezi Školami - 2. C 68 68,0 0 68
512 David Holada ZŠ Mládí - 1. B 68 68,0 0 68
512 Kryštof Bošina ZŠ Mládí - 2. B 68 68,0 0 68
512 Jakub Kahovec ZŠ Mezi Školami - 4. C 68 68,0 0 68
512 Adam Mabrouk ZŠ Mezi Školami - 1. D 68 68,0 0 68
512 Alexander Spirin ZŠ Bronzová - 4. D 68 68,0 0 68
512 Ondřej Kozák ZŠ Mezi Školami - 1. A 68 68,0 0 68
512 Filip Němeček ZŠ Mládí - 1. B 68 68,0 0 68
512 Václav Vodrážka ZŠ Mládí - 2. B 68 68,0 0 68
512 Jan Trubl ZŠ Trávníčkova - 3. B 68 68,0 0 68
512 Aleksandar Atanasov ZŠ Trávníčkova - 3. B 68 68,0 0 68
512 Alexander Korolev ZŠ Mládí - 2. B 68 68,0 0 68
528 Marek Adam ZŠ Mezi Školami - 1. B 69 69,0 0 69
528 Arslan Santiago Pospěch ZŠ Bronzová - 2. C 69 69,0 0 69
528 Filip Pavlík ZŠ Mládí - 1. A 69 69,0 0 69
528 Mnata Kulhánek ZŠ Mohylová - 1. B 69 69,0 0 69
528 Matěj Koníř ZŠ Trávníčkova - 1. C 69 69,0 0 69
528 Vojtěch Románek ZŠ Mohylová - 1. A 69 69,0 0 69
528 Damián Bonuš ZŠ Mohylová - 1. A 69 69,0 0 69
528 Wei Chuang ZŠ Mezi Školami - 1. C 69 69,0 0 69
528 Jakub Najmon ZŠ Mládí - 1. C 69 69,0 0 69
528 Matěj Skryja ZŠ Bronzová - 2. B 69 69,0 0 69
528 Filip Hartmann ZŠ Mládí - 1. C 69 69,0 0 69
528 Samuel Armič - Sponza ZŠ Mládí - 1. C 69 69,0 0 69
540 Jaelan Piotr Pazewicz ZŠ Bronzová - 1. C 70 70,0 0 70
540 Michal Dittrich ZŠ Mezi Školami - 2. D 70 70,0 0 70
540 Tomáš Hlaváček ZŠ Bronzová - 3. A 70 70,0 0 70
540 Marek Hruška ZŠ Mezi Školami - 1. C 70 70,0 0 70
540 Daniil Pavlov ZŠ Trávníčkova - 2. A 70 70,0 0 70
540 Vojtěch Chrastný ZŠ Mládí - 2. C 70 70,0 0 70
540 Ondřej Geško ZŠ Mohylová - 1. A 70 70,0 0 70
547 Daniel Koblic ZŠ Mohylová - 1. B 71 71,0 0 71
547 Jakub Kotilínek ZŠ Mohylová - 1. A 71 71,0 0 71
547 Tomáš Horák ZŠ Bronzová - 3. B 71 71,0 0 71
547 Deyan Strashimirov ZŠ Trávníčkova - 3. A 71 71,0 0 71
547 Nikolas Kirakosjan ZŠ Bronzová - 3. A 71 71,0 0 71
552 Matyáš Válka ZŠ Mládí - 2. A 72 72,0 0 72
552 Šimon Řezáč ZŠ Mohylová - 2. A 72 72,0 0 72
552 Emanuel Skála ZŠ Bronzová - 1. C 72 72,0 0 72


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Dívky I. stupeň
Rank Name Club R1 Average Diff Tot
1 Valeriia Matveeva ZŠ Trávníčkova - 2. A 45 45,0 0 45
2 Gabriela Fiedlerová ZŠ Mezi Školami - 3. A 46 46,0 0 46
2 Kristina Dimitrova ZŠ Mezi Školami - 1. D 46 46,0 0 46
4 Žaneta Janoušková ZŠ Trávníčkova - 5. A 48 48,0 0 48
5 Veronika Shkulenda ZŠ Trávníčkova - 1. A 49 49,0 0 49
6 Alina Skriplenok ZŠ Trávníčkova - 2. A 50 50,0 0 50
6 Terezie Čechová ZŠ Kuncova - 5. C 50 50,0 0 50
6 Michaela Gajdošová Zš Mezi Školami - 1. D 50 50,0 0 50
6 Nikol Šmídová ZŠ Mohylová - 2. A 50 50,0 0 50
10 Eliška Adamková ZŠ Mládí - 5. B 51 51,0 0 51
11 Helena Půchová ZŠ Mezi Školami - 4. A 52 52,0 0 52
11 Alžběta Přibylová ZŠ Mohylová - 2. A 52 52,0 0 52
11 Elizabeth Tomanová ZŠ Mohylová - 3. A 52 52,0 0 52
11 Žofie Kalinová ZŠ Mezi Školami - 1. B 52 52,0 0 52
11 Klára Sionková ZŠ Mládí - 5. C 52 52,0 0 52
11 Tamara Sekyrová ZŠ Kuncova - 4. C 52 52,0 0 52
11 Kristýna Slachová ZŠ Mládí - 3. B 52 52,0 0 52
18 Anokina Liza ZŠ Mezi Školami - 1. A 53 53,0 0 53
18 Tereza Čočková ZŠ Mezi Školami - 4. C 53 53,0 0 53
18 Sophie Pantoflíčková ZŠ Mládí - 4. B 53 53,0 0 53
18 Angelika Tranová ZŠ Mezi Školami - 1. D 53 53,0 0 53
22 Ella Cusanová ZŠ Bronzová - 1. C 54 54,0 0 54
22 Kristýna Terbrová ZŠ Bronzová - 1. C 54 54,0 0 54
22 Hana Půchová ZŠ Mezi Školami - 2. A 54 54,0 0 54
22 Laura Sofie Lehončáková ZŠ Trávníčkova - 2. A 54 54,0 0 54
22 Veronika Svačinová ZŠ Mládí - 5. B 54 54,0 0 54
22 Magdaléna Capoušková ZŠ Bronzová - 5. A 54 54,0 0 54
22 Irene Cantilo ZŠ Mezi Školami - 3. C 54 54,0 0 54
29 Amálka Raichlová ZŠ Mezi Školami - 1. B 55 55,0 0 55
29 Anastasiya Ulynets ZŠ Trávníčkova - 4. B 55 55,0 0 55
29 Alice Kodešová ZŠ Mládí - 5. C 55 55,0 0 55
29 Daniela Dlabačová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 55 55,0 0 55
29 Lucie Mošničková ZŠ Mezi Školami - 2. D 55 55,0 0 55
29 Anna Valášková ZŠ Trávníčkova - 3. A 55 55,0 0 55
35 Rút Muchová ZŠ Mohylová - 3. A 56 56,0 0 56
35 Julie Nejedlá ZŠ Trávníčkova - 2 .B 56 56,0 0 56
35 Kateřina Medková ZŠ Mohylová - 5. B 56 56,0 0 56
35 Jasmin Carmel ZŠ Mládí - 4. A 56 56,0 0 56
35 Frederika Vartanyan ZŠ Mezi Školami - 1. C 56 56,0 0 56
35 Kristina Heringová ZŠ Mezi Školami - 3. A 56 56,0 0 56
35 Tereza Kotrbová ZŠ Mládí - 4. A 56 56,0 0 56
35 Eliška Jelínková ZŠ Mohylová - 3. B 56 56,0 0 56
35 Antonie Zacharová ZŠ Bronzová - 2. B 56 56,0 0 56
35 Viktorie Junková ZŠ Mládí - 5. C 56 56,0 0 56
35 Natálie Urbanová ZŠ Trávníčkova - 3. C 56 56,0 0 56
35 Sofia Krenciv ZŠ Bronzová - 2. C 56 56,0 0 56
35 Aneta Jirmanová ZŠ Bronzová - 4. D 56 56,0 0 56
35 Veronika Kuboňová ZŠ Mohylová - 4. A 56 56,0 0 56
49 Valerie Zálešáková ZŠ Mohylová - 4. A 57 57,0 0 57
49 Anastasia Bredikhina ZŠ Bronzová - 5. A 57 57,0 0 57
49 Lucie Salačová ZŠ Kuncova - 5. C 57 57,0 0 57
49 Eliška Procházková ZŠ Mezi Školami - 2. D 57 57,0 0 57
49 Anna Pataši ZŠ Trávníčkova - 2 .B 57 57,0 0 57
49 Eliška Hřebejková ZŠ Mládí - 2. A 57 57,0 0 57
49 Michaela Magurová ZŠ Trávníčkova - 2. A 57 57,0 0 57
49 Kristýna Kuklová ZŠ Mezi Školami - 3. C 57 57,0 0 57
49 Veronika Jakubíková ZŠ Mezi Školami - 3. C 57 57,0 0 57
49 Eliška Černá ZŠ Mezi Školami - 1. B 57 57,0 0 57
49 Gabriela Stluková ZŠ Mládí - 3. A 57 57,0 0 57
49 Simona Tošnarová ZŠ Mládí - 4. A 57 57,0 0 57
49 Karolína Hnidková ZŠ Mezi Školami - 4. A 57 57,0 0 57
49 Karolína Pánková ZŠ Mládí - 5. A 57 57,0 0 57
49 Karolina Šrámková ZŠ Mládí - 5. C 57 57,0 0 57
49 Kristýna Michalová ZŠ Klausova - 3. A 57 57,0 0 57
49 Kristýna Seidlová ZŠ Trávníčkova - 1. A 57 57,0 0 57
49 Filipa Budinská ZŠ Mládí - 4. B 57 57,0 0 57
49 Rozálie Tůmová ZŠ Mohylová - 5. A 57 57,0 0 57
49 Sofie Hricková ZŠ Mezi Školami - 1. D 57 57,0 0 57
49 Sára Najmonová ZŠ Mládí - 5. B 57 57,0 0 57
49 Ema Marušincová ZŠ Mládí - 5. B 57 57,0 0 57
49 Amálie Valentová ZŠ Mezi Školami - 1. D 57 57,0 0 57
49 Karolína Suchá ZŠ Bronzová - 4. D 57 57,0 0 57
49 Lucie Vypiorová ZŠ Bronzová - 5. A 57 57,0 0 57
49 Nella Hradcová ZŠ Mezi Školami - 1. D 57 57,0 0 57
75 Veronika Peřinová ZŠ Trávníčkova - 3. B 58 58,0 0 58
75 Vendula Vitochová ZŠ Mládí - 3. A 58 58,0 0 58
75 Ema Bláhová ZŠ Trávníčkova - 3. A 58 58,0 0 58
75 Alžběta Dedouchová ZŠ Mohylová - 4. B 58 58,0 0 58
75 Kateřina Svěráková ZŠ Mládí - 2. B 58 58,0 0 58
75 Adéla Hrádková ZŠ Mládí - 3. B 58 58,0 0 58
75 Lucie Fröhlichová ZŠ Mládí - 4. A 58 58,0 0 58
75 Kristýna Harnochová ZŠ Mládí - 1. A 58 58,0 0 58
75 Sára Landová ZŠ Mládí - 4. C 58 58,0 0 58
75 Aneta Joštová ZŠ Mládí - 4. C 58 58,0 0 58
75 Alžběta Jana Vohníková ZŠ Bronzová - 4. C 58 58,0 0 58
75 Tereza Wasserbauerová ZŠ Mezi Školami - 4. C 58 58,0 0 58
75 Sofia Konyaeva ZŠ Mládí - 5. A 58 58,0 0 58
75 Natálie Varmužová ZŠ Mládí - 5. C 58 58,0 0 58
75 Klára Kmentová ZŠ Mohylová - 5. B 58 58,0 0 58
75 Valerie Mardirossianová ZŠ Trávníčkova - 2. A 58 58,0 0 58
75 Anežka Tůmová ZŠ Bronzová - 2. B 58 58,0 0 58
75 Nela Šrinková ZŠ Kuncova - 5. C 58 58,0 0 58
75 Natálie Oberländerová ZŠ Mohylová - 4. A 58 58,0 0 58
75 Julia Heczková ZŠ Mládí - 4. B 58 58,0 0 58
75 Anastasia Kovtun ZŠ Trávníčkova - 2 .B 58 58,0 0 58
75 Kamila Elichanová ZŠ Mládí - 5. B 58 58,0 0 58
75 Lucie Hermanová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 58 58,0 0 58
98 Lucie Lokajíčková ZŠ Kuncova - 5. C 59 59,0 0 59
98 Dominika Šubrtová ZŠ Bronzová - 5. A 59 59,0 0 59
98 Karolína Štolová ZŠ Bronzová - 5. A 59 59,0 0 59
98 Tereza Slaninová ZŠ Trávníčkova - 1. A 59 59,0 0 59
98 Annie Petrová ZŠ Mládí - 2. B 59 59,0 0 59
98 Kateřina Arnoltová ZŠ Mohylová - 4. A 59 59,0 0 59
98 Leyla Abay ZŠ Bronzová - 4. C 59 59,0 0 59
98 Adéla Fořtová ZŠ Mládí - 5. B 59 59,0 0 59
98 Eliška Šimková ZŠ Trávníčkova - 5. B 59 59,0 0 59
98 Emma Kucháriková ZŠ Mohylová - 4. A 59 59,0 0 59
98 Alena Hanzová ZŠ Kuncova - 5. C 59 59,0 0 59
98 Barbora Ester Nováková ZŠ Mládí - 5. B 59 59,0 0 59
98 Kamila Prokůpková ZŠ Mezi Školami - 3. B 59 59,0 0 59
98 Hana Ojdanič ZŠ Trávníčkova - 3. A 59 59,0 0 59
98 Agáta Málková ZŠ Mládí - 2. B 59 59,0 0 59
98 Tereza Petrová ZŠ Bronzová - 2. C 59 59,0 0 59
98 Josefína Jiránková ZŠ Mohylová - 5. B 59 59,0 0 59
98 Emma Hansen ZŠ Mládí - 3. A 59 59,0 0 59
98 Sofia Gurinová ZŠ Bronzová - 4. D 59 59,0 0 59
98 Kateřina Skývová ZŠ Trávníčkova - 3. C 59 59,0 0 59
98 Amálie Urbanová ZŠ Bronzová - 2. C 59 59,0 0 59
98 Anna Novotná ZŠ Mládí - 3. B 59 59,0 0 59
98 Yaroslava Kaurová ZŠ Trávníčkova - 2. A 59 59,0 0 59
98 Barbora Votavová ZŠ Trávníčkova - 3. C 59 59,0 0 59
98 Magdaléna Frantová ZŠ Mládí - 1. C 59 59,0 0 59
98 Anežka Fabiánová ZŠ Mohylová - 4. A 59 59,0 0 59
98 Tereza Považanová ZŠ Mládí - 4. C 59 59,0 0 59
98 Barbora Jarolímková ZŠ Trávníčkova - 5. A 59 59,0 0 59
98 Tatiana Borejša ZŠ Mládí - 5. A 59 59,0 0 59
98 Kateřina Brodská ZŠ Mládí - 5. A 59 59,0 0 59
98 Šárka Šebellová ZŠ Mládí - 3. C 59 59,0 0 59
98 Lea Pospíšilová ZŠ Mezi Školami - 3. C 59 59,0 0 59
98 Phuong Lea ZŠ Mezi Školami - 1. A 59 59,0 0 59
98 Kristýna Horáková ZŠ Mezi Školami - 1. D 59 59,0 0 59
98 Eliška Hromková ZŠ Mládí - 5. A 59 59,0 0 59
133 Klára Horová ZŠ Bronzová - 3. A 60 60,0 0 60
133 Natálie Kysilková ZŠ Bronzová - 2. B 60 60,0 0 60
133 Julie Málková ZŠ Mládí - 5. A 60 60,0 0 60
133 Michaela Rybářová ZŠ Bronzová - 5. A 60 60,0 0 60
133 Beáta Chlebová ZŠ Trávníčkova - 4. B 60 60,0 0 60
133 Zuzana Benešová ZŠ Kuncova - 5. C 60 60,0 0 60
133 Natálie Matušková ZŠ Mohylová - 4. B 60 60,0 0 60
133 Ema Svašková ZŠ Mezi Školami - 1. A 60 60,0 0 60
133 Kateřina Kalvínová ZŠ Trávníčkova - 1. A 60 60,0 0 60
133 Karolína Pohanková ZŠ Mládí - 4. B 60 60,0 0 60
133 Ivana Kopková ZŠ Trávníčkova - 3. A 60 60,0 0 60
133 Ema Braunerová ZŠ Mezi Školami - 2. B 60 60,0 0 60
133 Kateřina Hůzlová ZŠ Mezi Školami - 3. D 60 60,0 0 60
133 Antonie Markéta Potužníková ZŠ Mládí - 2. A 60 60,0 0 60
133 Barbora Uherková ZŠ Mládí - 4. B 60 60,0 0 60
133 Veronika Krásná ZŠ Trávníčkova - 1. A 60 60,0 0 60
133 Vanessa Lamačová ZŠ Klausova - 3. A 60 60,0 0 60
133 Nikita Kuranian ZŠ Mezi Školami - 2. D 60 60,0 0 60
133 Magdaléna Šulcová ZŠ Mládí - 2. A 60 60,0 0 60
133 Markéta Antonie Potužníková ZŠ Mládí - 2. A 60 60,0 0 60
133 Anna Pucholtová ZŠ Mezi Školami - 4. C 60 60,0 0 60
133 Michaela Barbora Margetinová ZŠ Mohylová - 5. A 60 60,0 0 60
133 Eva Davidová ZŠ Mohylová - 4. B 60 60,0 0 60
133 Nicole Čupková ZŠ Bronzová - 2. B 60 60,0 0 60
133 Jasmína Holubová ZŠ Mládí - 5. B 60 60,0 0 60
133 Julie Staňková ZŠ Mezi Školami - 3. A 60 60,0 0 60
133 Barbora Selnekovičová ZŠ Mládí - 5. B 60 60,0 0 60
133 Anna Sidorova ZŠ Mládí - 1. A 60 60,0 0 60
133 Jolana Zavadilová ZŠ Mládí - 3. A 60 60,0 0 60
133 Linda Zídková ZŠ Mohylová - 5. A 60 60,0 0 60
133 Shanosa Hudayberganov ZŠ Mezi Školami - 4. A 60 60,0 0 60
133 Nela Drncová ZŠ Trávníčkova - 1. C 60 60,0 0 60
133 Sára Gawliková ZŠ Mládí - 5. C 60 60,0 0 60
133 Barbora Strychová ZŠ Mládí - 4. A 60 60,0 0 60
133 Tereza Janíková ZŠ Mládí - 3. C 60 60,0 0 60
133 Petra Šafránková ZŠ Mohylová - 5. B 60 60,0 0 60
133 Lejla Kenická ZŠ Mládí - 4. A 60 60,0 0 60
170 Šárka Drastíková ZŠ Mládí - 4. B 61 61,0 0 61
170 Markéta Homolová ZŠ Mládí - 3. C 61 61,0 0 61
170 Renáta Křístková ZŠ Mládí - 4. A 61 61,0 0 61
170 Klára Mikulíková ZŠ Mládí - 4. A 61 61,0 0 61
170 Veronika Horáková ZŠ Mohylová - 4. B 61 61,0 0 61
170 Ema Vařejková ZŠ Mohylová - 5. B 61 61,0 0 61
170 Julie Tremlová ZŠ Trávníčkova - 2. A 61 61,0 0 61
170 Eliška Šormová ZŠ Bronzová - 3. A 61 61,0 0 61
170 Kristýna Vanžurová ZŠ Bronzová - 3. A 61 61,0 0 61
170 Adéla Kotrčová ZŠ Mládí - 5. A 61 61,0 0 61
170 Renáta Zelená ZŠ Bronzová - 3. A 61 61,0 0 61
170 Julie Martinčíková ZŠ Mládí - 3. A 61 61,0 0 61
170 Zuzana Pavlíková ZŠ Mládí - 3. A 61 61,0 0 61
170 Sofie Volková ZŠ Trávníčkova - 2. A 61 61,0 0 61
170 Alexandra Subbotina ZŠ Mládí - 3. A 61 61,0 0 61
170 Sandra Kolomiets ZŠ Mezi Školami - 2. C 61 61,0 0 61
170 Nikol Hanušová ZŠ Mezi Školami - 2. C 61 61,0 0 61
170 Barbora Jindrová ZŠ Trávníčkova - 3. C 61 61,0 0 61
170 Patricie Kvapilová ZŠ Mezi Školami - 3. B 61 61,0 0 61
170 Mia Roženská ZŠ Mohylová - 3. A 61 61,0 0 61
170 Stella Kalčíková ZŠ Mezi Školami - 1. B 61 61,0 0 61
170 Eliška Kuchaříková ZŠ Mohylová - 4. B 61 61,0 0 61
170 Jana Jandová ZŠ Bronzová - 5. A 61 61,0 0 61
170 Florentina Pechlátová ZŠ Mládí - 3. C 61 61,0 0 61
170 Valerie Koločavyna ZŠ Mezi Školami - 4. A 61 61,0 0 61
170 Ema Menclová ZŠ Bronzová - 5. A 61 61,0 0 61
170 Petra Šikýřová ZŠ Mládí - 2. B 61 61,0 0 61
170 Martina Hájková ZŠ Mládí - 5. C 61 61,0 0 61
170 Ester Kremlíková ZŠ Mohylová - 4. A 61 61,0 0 61
170 Barbora Skývová ZŠ Trávníčkova - 5. B 61 61,0 0 61
170 Alexis Briscein ZŠ Mládí - 1. A 61 61,0 0 61
170 Daniela Batelková ZŠ Mezi Školami - 3. C 61 61,0 0 61
170 Sabina Mihulová ZŠ Mládí - 5. C 61 61,0 0 61
170 Kristina Čiháková ZŠ Trávníčkova - 3. A 61 61,0 0 61
170 Adéla Jánská ZŠ Bronzová - 4. D 61 61,0 0 61
170 Christine E. Cianci ZŠ Mládí - 5. A 61 61,0 0 61
170 Lucie Tinklová ZŠ Mohylová - 4. B 61 61,0 0 61
170 Agáta Etzlová ZŠ Mládí - 5. A 61 61,0 0 61
170 Adéla Šimůnková ZŠ Kuncova - 4. C 61 61,0 0 61
170 Magdaléna Holá ZŠ Mládí - 5. A 61 61,0 0 61
170 Nikola Herclíková ZŠ Trávníčkova - 3. B 61 61,0 0 61
170 Karolína Trojanová ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
170 Karolína Budanová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 61 61,0 0 61
170 Anna Kerimova ZŠ Mládí - 2. B 61 61,0 0 61
170 Karolína Nejtková ZŠ Bronzová - 3. B 61 61,0 0 61
170 Julie Piloušková ZŠ Bronzová - 4. C 61 61,0 0 61
170 Karolína Mandíková ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
170 Il'ana Sejčková ZŠ Mládí - 5. A 61 61,0 0 61
170 Adéla Kadlecová ZŠ Mládí - 1. B 61 61,0 0 61
170 Daniela Chalupská ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
170 Laura Hlavičková ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
170 Amálie Hegarová ZŠ Bronzová - 2. C 61 61,0 0 61
170 Irina Narbutová ZŠ Mezi Školami - 3. D 61 61,0 0 61
170 Viola Froňková ZŠ Mládí - 1. C 61 61,0 0 61
224 Tereza Bečičková ZŠ Bronzová - 4. C 62 62,0 0 62
224 Ema Válková ZŠ Mohylová - 3. A 62 62,0 0 62
224 Barbora Strunová ZŠ Mládí - 4. C 62 62,0 0 62
224 Kristýna Velflová ZŠ Mezi Školami - 3. A 62 62,0 0 62
224 Lucie Podušková ZŠ Mládí - 4. C 62 62,0 0 62
224 Valerie Štepánková ZŠ Mládí - 4. C 62 62,0 0 62
224 Kristýna Kopálová ZŠ Mohylová - 1. A 62 62,0 0 62
224 Denisa Hladěnová ZŠ Mládí - 2. C 62 62,0 0 62
224 Stanislava Těteková ZŠ Klausova - 3. A 62 62,0 0 62
224 Karolína Pončáková ZŠ Bronzová - 3. B 62 62,0 0 62
224 Amálie Králová ZŠ Mládí - 2. C 62 62,0 0 62
224 Natálie Fabiánková ZŠ Mohylová - 2. A 62 62,0 0 62
224 Nikola Trávníčková ZŠ Mohylová - 2. A 62 62,0 0 62
224 Kristýna Sedláčková ZŠ Trávníčkova - 3. B 62 62,0 0 62
224 Johana Koudelková ZŠ Bronzová - 3. A 62 62,0 0 62
224 Lucie Culková ZŠ Mládí - 2. C 62 62,0 0 62
224 Eliška Trojanová ZŠ Bronzová - 1. C 62 62,0 0 62
224 Darja Dorofeeva ZŠ Mezi Školami - 4. D 62 62,0 0 62
224 Angelina Vasjo ZŠ Trávníčkova - 2. A 62 62,0 0 62
224 Veronika Kožená ZŠ Mládí - 2. B 62 62,0 0 62
224 Kristýna Benešová ZŠ Mládí - 4. A 62 62,0 0 62
224 Šarlota Dedková ZŠ Trávníčkova - 3. A 62 62,0 0 62
224 Yuliya Khrypta ZŠ Mezi Školami - 1. A 62 62,0 0 62
224 Ema Skálová ZŠ Mládí - 2. C 62 62,0 0 62
224 Sara Marki ZŠ Mezi Školami - 1. A 62 62,0 0 62
224 Lucie Suchánková ZŠ Bronzová - 3. A 62 62,0 0 62
224 Markéta Oupická ZŠ Mezi Školami - 1. A 62 62,0 0 62
224 Adéla Schlägelová ZŠ Mládí - 1. C 62 62,0 0 62
224 Elen Škopková ZŠ Mezi Školami - 3. A 62 62,0 0 62
224 Klára Kessnerová ZŠ Trávníčkova - 3. C 62 62,0 0 62
224 Anastasia Salaujová ZŠ Mezi Školami - 2. D 62 62,0 0 62
224 Kristina Kalabisová ZŠ Mládí - 1. B 62 62,0 0 62
224 Anna Varcopová ZŠ Klausova - 3. A 62 62,0 0 62
224 Eliška Dagmar Nováková ZŠ Mládí - 5. B 62 62,0 0 62
224 Suzana Mabrouk ZŠ Mezi Školami - 3. C 62 62,0 0 62
224 Barbora Michlová ZŠ Mládí - 3. B 62 62,0 0 62
224 Nikola Šebková ZŠ Mezi Školami - 2. C 62 62,0 0 62
224 Anna Rejchrtová ZŠ Mládí - 5. A 62 62,0 0 62
224 Madla Mašatová ZŠ Mohylová - 3. B 62 62,0 0 62
224 Leticie Koňáková ZŠ Mezi Školami - 3. A 62 62,0 0 62
224 Anna Oudránová ZŠ Mládí - 2. A 62 62,0 0 62
224 Nicola Nováková ZŠ Mládí - 2. A 62 62,0 0 62
224 Eliška Nováková ZŠ Bronzová - 2. C 62 62,0 0 62
224 Eliška Blašková ZŠ Mládí - 1. B 62 62,0 0 62
224 Anežka Rýznarová ZŠ Mohylová - 4. A 62 62,0 0 62
224 Claudia Carmel ZŠ Mládí - 2. A 62 62,0 0 62
224 Emma Hořčíková ZŠ Mládí - 4. B 62 62,0 0 62
224 Markéta Mašátová ZŠ Mezi Školami - 1. B 62 62,0 0 62
224 Phuong Thao Nguyen ZŠ Mezi Školami - 3. A 62 62,0 0 62
224 Sara Samira Fridjoi ZŠ Mohylová - 1. B 62 62,0 0 62
224 Kateřina Škábová ZŠ Mládí - 5. B 62 62,0 0 62
224 Marie Melečková ZŠ Mohylová - 3. B 62 62,0 0 62
224 Klára Adlerová ZŠ Mládí - 5. C 62 62,0 0 62
277 Kristýna Chmelová ZŠ Kuncova - 5. C 63 63,0 0 63
277 Marie Otrjachina ZŠ Trávníčkova - 4. B 63 63,0 0 63
277 Alexandra Lur'je ZŠ Trávníčkova - 4. B 63 63,0 0 63
277 Thvy Nguyen ZŠ Mezi Školami - 4. C 63 63,0 0 63
277 Zuzana Ráczová ZŠ Mezi Školami - 4. A 63 63,0 0 63
277 Marie Marchenko ZŠ Trávníčkova - 4. B 63 63,0 0 63
277 Klára Batelková ZŠ Mezi Školami - 3. C 63 63,0 0 63
277 Maya Manichová ZŠ Mládí - 5. A 63 63,0 0 63
277 Beáta Bednaříková ZŠ Mezi Školami - 3. A 63 63,0 0 63
277 Nikita Leontiev ZŠ Mezi Školami - 1. D 63 63,0 0 63
277 Tereza Schwarzová ZŠ Bronzová - 4. D 63 63,0 0 63
277 Denisa Dočynecová ZŠ Trávníčkova - 4. B 63 63,0 0 63
277 Linda Knapová ZŠ Mládí - 5. A 63 63,0 0 63
277 Anna Šrámková ZŠ Mládí - 2. A 63 63,0 0 63
277 Adriana Šormová ZŠ Mohylová - 3. A 63 63,0 0 63
277 Sofie Landová ZŠ Mládí - 4. C 63 63,0 0 63
277 Zuzana Pařízková ZŠ Mládí - 3. C 63 63,0 0 63
277 Kateřina Růžičková ZŠ Mezi Školami - 2. D 63 63,0 0 63
277 Anna Kristina Migel ZŠ Mládí - 3. C 63 63,0 0 63
277 Nela Marie Slabá ZŠ Mládí - 3. C 63 63,0 0 63
277 Barbora Pilonsová ZŠ Mohylová - 2. A 63 63,0 0 63
277 Nikola Grecu ZŠ Bronzová - 2. C 63 63,0 0 63
277 Kristýna Levycká ZŠ Mezi Školami - 3. D 63 63,0 0 63
277 Julie Čapková ZŠ Mládí - 3. B 63 63,0 0 63
277 Miriam Tajbrová ZŠ Bronzová - 2. B 63 63,0 0 63
277 Tereza Šnajdrová ZŠ Bronzová - 3. A 63 63,0 0 63
277 Barbora Haltufová ZŠ Mládí - 4. B 63 63,0 0 63
277 Alexandra Dundrová ZŠ Mládí - 3. C 63 63,0 0 63
277 Anna Aksenovová ZŠ Mládí - 2. C 63 63,0 0 63
277 Amálie Růžičková ZŠ Mohylová - 1. B 63 63,0 0 63
277 Barbora Cesneková ZŠ Bronzová - 3. A 63 63,0 0 63
277 Ellen Piralićová ZŠ Mládí - 1. B 63 63,0 0 63
277 Anastasia Troyanenko ZŠ Mládí - 1. A 63 63,0 0 63
277 Leona Thagi ZŠ Mezi Školami - 1. C 63 63,0 0 63
277 Ema Červená ZŠ Trávníčkova - 3. B 63 63,0 0 63
277 Aneta Eckhardtová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 63 63,0 0 63
277 Karolína Šebestová ZŠ Mládí - 1. A 63 63,0 0 63
277 Lucie Jindřichová ZŠ Bronzová - 5. A 63 63,0 0 63
277 Kristýna Medková ZŠ Mohylová - 3. B 63 63,0 0 63
277 Anna Hronová ZŠ Klausova - 3. A 63 63,0 0 63
277 Aneta Prosmanová ZŠ Mládí - 2. C 63 63,0 0 63
277 Adéla Ondroušková ZŠ Klausova - 3. A 63 63,0 0 63
277 Tereza Baťková ZŠ Bronzová - 4. C 63 63,0 0 63
277 Natálie Borůvková ZŠ Trávníčkova - 2 .B 63 63,0 0 63
277 Karolína Šavlová ZŠ Bronzová - 4. D 63 63,0 0 63
277 Kateřina Kajalová ZŠ Mezi Školami - 5. D 63 63,0 0 63
277 Natálie Chládková ZŠ Trávníčkova - 1. A 63 63,0 0 63
324 Sofie Kochlöfflová ZŠ Mládí - 4. B 64 64,0 0 64
324 Viktorie Pánková ZŠ Mezi Školami - 2. A 64 64,0 0 64
324 Anna Ransdorfová ZŠ Mládí - 4. C 64 64,0 0 64
324 Kateřina Marešová ZŠ Mládí - 4. C 64 64,0 0 64
324 Aneta Koudelková ZŠ Mládí - 4. C 64 64,0 0 64
324 Máša Hrycičenko ZŠ Mezi Školami - 2. D 64 64,0 0 64
324 Agáta Lachetová ZŠ Mládí - 2. C 64 64,0 0 64
324 Lucie Janíková ZŠ Mládí - 1. A 64 64,0 0 64
324 Ema Tichá ZŠ Mohylová - 5. B 64 64,0 0 64
324 Angelika Broučková ZŠ Kuncova - 4. C 64 64,0 0 64
324 Lucie Kolorosová ZŠ Trávníčkova - 3. B 64 64,0 0 64
324 Veronika Ušáková ZŠ Mezi Školami - 3. D 64 64,0 0 64
324 Nikola Kučerová ZŠ Kuncova - 5. C 64 64,0 0 64
324 Helena Samuhelová ZŠ Mezi Školami - 1. C 64 64,0 0 64
324 Aneta Cuzmenco ZŠ Bronzová - 3. B 64 64,0 0 64
324 Yana Dovhanych ZŠ Bronzová - 4. D 64 64,0 0 64
324 Yen Nhi Dien ZŠ Mládí - 4. C 64 64,0 0 64
324 Hana Vavřímková ZŠ Mohylová - 4. A 64 64,0 0 64
324 Natálie Bláhová ZŠ Mládí - 2. C 64 64,0 0 64
324 Marie Kavalová ZŠ Mohylová - 2. A 64 64,0 0 64
324 Kristýna Bártová ZŠ Mohylová - 2. A 64 64,0 0 64
324 Marie Choutková ZŠ Mezi Školami - 2. C 64 64,0 0 64
324 Barbora Smutná ZŠ Mládí - 2. C 64 64,0 0 64
324 Justýna Kadlecová ZŠ Mohylová - 5. B 64 64,0 0 64
324 Emma Čermáková ZŠ Mezi Školami - 2. C 64 64,0 0 64
324 Sára Marušincová ZŠ Mládí - 3. B 64 64,0 0 64
324 Viktorie Štádlerová ZŠ Trávníčkova - 4. B 64 64,0 0 64
324 Anna Podráská ZŠ Klausova - 3. A 64 64,0 0 64
324 Anežka Vaňková ZŠ Mohylová - 5. A 64 64,0 0 64
324 Sofia Elizabeth Hasík ZŠ Mládí - 3. C 64 64,0 0 64
324 Marianna Vaňková ZŠ Mládí - 2. B 64 64,0 0 64
324 Rozálie Berková ZŠ Mezi Školami - 1. B 64 64,0 0 64
324 Jana Motlová ZŠ Mohylová - 4. B 64 64,0 0 64
324 Aurela Musay ZŠ Mezi Školami - 1. B 64 64,0 0 64
324 Vanessa Veselá ZŠ Mládí - 3. A 64 64,0 0 64
324 Tereza Oherová ZŠ Trávníčkova - 3. C 64 64,0 0 64
324 Sabina Melkesová ZŠ Bronzová - 3. A 64 64,0 0 64
324 Lucie Hozáková ZŠ Mezi Školami - 1. D 64 64,0 0 64
324 Lucie Martinásková ZŠ Mohylová - 5. A 64 64,0 0 64
324 Sofie Ondrejčeková ZŠ Mezi Školami - 1. C 64 64,0 0 64
324 Amálie Zímová ZŠ Mezi Školami - 3. C 64 64,0 0 64
324 Štěpánka Pokorná ZŠ Mohylová - 4. B 64 64,0 0 64
324 Eva Marie Kruseová ZŠ Mládí - 3. C 64 64,0 0 64
324 Tereza Rychtaříková ZŠ Mezi Školami - 1. A 64 64,0 0 64
324 Michaela Švarová ZŠ Bronzová - 2. B 64 64,0 0 64
324 Abbie April Cooke ZŠ Mládí - 3. A 64 64,0 0 64
370 Nikola Tichá ZŠ Bronzová - 4. D 65 65,0 0 65
370 Markéta Capoušková ZŠ Bronzová - 2. B 65 65,0 0 65
370 Esther Aurora Nigrini ZŠ Mládí - 2. A 65 65,0 0 65
370 Anna Peterková ZŠ Mohylová - 2. A 65 65,0 0 65
370 Marija Ivankovič ZŠ Kuncova - 4. C 65 65,0 0 65
370 Nikola Popovych ZŠ Mezi Školami - 2. D 65 65,0 0 65
370 Aneta Filipová ZŠ Mezi Školami - 3. D 65 65,0 0 65
370 Aurora Esther Nigrini ZŠ Mládí - 2. A 65 65,0 0 65
370 Rozárka Losmanová ZŠ Mezi Školami - 1. C 65 65,0 0 65
370 Anna Marie Hudečková ZŠ Trávníčkova - 3. C 65 65,0 0 65
370 Bára Uchalová ZŠ Mohylová - 4. A 65 65,0 0 65
370 Klára Kopáčková ZŠ Mládí - 4. C 65 65,0 0 65
370 Tereza Ekartová ZŠ Mládí - 5. A 65 65,0 0 65
370 Natalie Mia Soukupová ZŠ Klausova - 3. A 65 65,0 0 65
370 Anastasia Taučelova ZŠ Mohylová - 4. B 65 65,0 0 65
370 Sofie Kolomazníková ZŠ Mládí - 3. A 65 65,0 0 65
370 Laura Drobilová ZŠ Mohylová - 5. B 65 65,0 0 65
370 Eliška Trojáčková ZŠ Trávníčkova - 4. B 65 65,0 0 65
370 Nikola Popovych ZŠ Mezi Školami - 2. D 65 65,0 0 65
370 Linda Šátková ZŠ Trávníčkova - 4. B 65 65,0 0 65
370 Tereza Sigmundová ZŠ Trávníčkova - 1. C 65 65,0 0 65
370 Marie Kateřina Vohníková ZŠ Bronzová - 4. C 65 65,0 0 65
370 Šárka Trnková ZŠ Mohylová - 2. A 65 65,0 0 65
370 Agáta Setikovská ZŠ Mládí - 5. B 65 65,0 0 65
370 Adéla Kavurová ZŠ Trávníčkova - 4. B 65 65,0 0 65
370 Kateřina Hlaváčková ZŠ Mohylová - 5. A 65 65,0 0 65
370 Sára Poštová ZŠ Bronzová - 4. C 65 65,0 0 65
370 Veronika Hermanová ZŠ Trávníčkova - 4. B 65 65,0 0 65
370 Alena Příhodová ZŠ Mezi Školami - 2. C 65 65,0 0 65
370 Anna Jechová ZŠ Trávníčkova - 5. B 65 65,0 0 65
370 Sara Zarin Khurramová ZŠ Trávníčkova - 5. B 65 65,0 0 65
370 Tereza Zbyňková ZŠ Trávníčkova - 2 .B 65 65,0 0 65
370 Eliška Nováková ZŠ Trávníčkova - 5. B 65 65,0 0 65
370 Eliška Kreislová ZŠ Mohylová - 3. A 65 65,0 0 65
370 Kateřina Pelcová ZŠ Mohylová - 5. A 65 65,0 0 65
370 Yulianna Bulakhova ZŠ Bronzová - 4. C 65 65,0 0 65
370 Diana Loskorikh ZŠ Bronzová - 3. B 65 65,0 0 65
370 Madalina Morarenco ZŠ Mezi Školami - 2. B 65 65,0 0 65
370 Emma Batalová ZŠ Bronzová - 3. A 65 65,0 0 65
370 Karolína Šoljakov ZŠ Trávníčkova - 1. A 65 65,0 0 65
370 Kateřina Panušková ZŠ Bronzová - 3. B 65 65,0 0 65
370 Vanessa Praženicová ZŠ Bronzová - 3. A 65 65,0 0 65
370 Margaréta Kinčíková ZŠ Bronzová - 1. C 65 65,0 0 65
370 Barbora Melmuková ZŠ Bronzová - 3. A 65 65,0 0 65
370 Naděžda Jevdokimova ZŠ Trávníčkova - 2. A 65 65,0 0 65
370 Karolína Kovalová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 65 65,0 0 65
416 Natálie Kasslová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 66 66,0 0 66
416 Jana Bezděkovská ZŠ Mohylová - 4. A 66 66,0 0 66
416 Alexandra Bogoslavecová ZŠ Mládí - 3. A 66 66,0 0 66
416 Anna Kárová ZŠ Mládí - 1. B 66 66,0 0 66
416 Andrea Kopková ZŠ Trávníčkova - 5. B 66 66,0 0 66
416 Barbara Filipová ZŠ Mezi Školami - 1. B 66 66,0 0 66
416 Natálie Hradilová ZŠ Trávníčkova - 5. B 66 66,0 0 66
416 Nela Turoňová ZŠ Trávníčkova - 3. B 66 66,0 0 66
416 Sarah Anna Nigrini ZŠ Mládí - 4. A 66 66,0 0 66
416 Kateřina Peterková ZŠ Mohylová - 4. A 66 66,0 0 66
416 Valeriia Kovtun ZŠ Trávníčkova - 4. B 66 66,0 0 66
416 Nilofar Choudhary ZŠ Trávníčkova - 3. B 66 66,0 0 66
416 Zuzana Krumphanzlová ZŠ Mládí - 4. A 66 66,0 0 66
416 Žaneta Rujová ZŠ Mohylová - 4. A 66 66,0 0 66
416 Violetta Nikolayeva ZŠ Trávníčkova - 2. C 66 66,0 0 66
416 Lucie Brixová ZŠ Mládí - 4. A 66 66,0 0 66
416 Adéla Kazáková ZŠ Mládí - 2. C 66 66,0 0 66
416 Aneta Stejskalová ZŠ Mohylová - 5. B 66 66,0 0 66
416 Julie Brečanová ZŠ Mládí - 1. C 66 66,0 0 66
416 Sofie Anna Sojáková ZŠ Mládí - 2. C 66 66,0 0 66
416 Evelina Hleba ZŠ Mezi Školami - 1. A 66 66,0 0 66
416 Emílie Horáčková ZŠ Mohylová - 4. A 66 66,0 0 66
416 Tereza Magurová ZŠ Trávníčkova - 5. A 66 66,0 0 66
416 Anna Jarošová ZŠ Mohylová - 1. B 66 66,0 0 66
416 Zuzana Žižková ZŠ Mohylová - 5. B 66 66,0 0 66
416 Nela Lávičková ZŠ Trávníčkova - 1. C 66 66,0 0 66
416 Karolína Adamová ZŠ Mezi Školami - 1. A 66 66,0 0 66
416 Eliška Ficbaureová ZŠ Mezi Školami - 2. C 66 66,0 0 66
416 Barbora Vítů ZŠ Bronzová - 1. C 66 66,0 0 66
416 Isabella Cronin ZŠ Mohylová - 4. B 66 66,0 0 66
416 Marie Sklenářová ZŠ Mládí - 4. B 66 66,0 0 66
416 Laura Beranová ZŠ Mezi Školami - 4. C 66 66,0 0 66
416 Simona Medveděva ZŠ Mezi Školami - 3. B 66 66,0 0 66
416 Sandra Urbanová ZŠ Trávníčkova - 3. C 66 66,0 0 66
416 Monika Bartková ZŠ Trávníčkova - 3. A 66 66,0 0 66
416 Lucie Kosová ZŠ Mezi Školami - 2. C 66 66,0 0 66
416 Anežka Jašková ZŠ Mohylová - 3. B 66 66,0 0 66
416 Nora Němcová ZŠ Mládí - 4. B 66 66,0 0 66
416 Amálie Dagmar Daňhelka ZŠ Bronzová - 1. C 66 66,0 0 66
416 Kateřina Čápová ZŠ Bronzová - 1. C 66 66,0 0 66
416 Terezie Filipová ZŠ Mezi Školami - 1. B 66 66,0 0 66
416 Klára Včelková ZŠ Mezi Školami - 2. C 66 66,0 0 66
416 Eva Zavadilová ZŠ Mládí - 1. C 66 66,0 0 66
416 Vasiliki Mataranga ZŠ Mezi Školami - 5. B 66 66,0 0 66
416 Laura Matulová ZŠ Bronzová - 4. C 66 66,0 0 66
416 Ella Kovaříková ZŠ Bronzová - 3. B 66 66,0 0 66
416 Luisa Saifi ZŠ Mezi Školami - 2. A 66 66,0 0 66
416 Viola Masopustová ZŠ Mohylová - 1. A 66 66,0 0 66
416 Sophie Knapová ZŠ Mládí - 2. A 66 66,0 0 66
416 Anna Marešová ZŠ Mládí - 3. B 66 66,0 0 66
416 Barbora Kalbáčová ZŠ Trávníčkova - 2. A 66 66,0 0 66
416 Viktorie Tůmová ZŠ Mládí - 2. B 66 66,0 0 66
416 Markéta Popelková ZŠ Bronzová - 3. B 66 66,0 0 66
416 Jana Cihlářová ZŠ Mohylová - 1. B 66 66,0 0 66
416 Nikita Zolotukhin ZŠ Bronzová - 3. B 66 66,0 0 66
471 Apolena Chudá ZŠ Mohylová - 1. B 67 67,0 0 67
471 Nelly Reiterová ZŠ Klausova - 3. A 67 67,0 0 67
471 Nela Potužníková ZŠ Bronzová - 3. B 67 67,0 0 67
471 Mia Sattler ZŠ Mohylová - 1. A 67 67,0 0 67
471 Sandra Zemanová ZŠ Mládí - 3. C 67 67,0 0 67
471 Helena Čáslavská ZŠ Mládí - 2. A 67 67,0 0 67
471 Anna Štěpánková ZŠ Mohylová - 1. B 67 67,0 0 67
471 Lucie Šotová ZŠ Mládí - 3. A 67 67,0 0 67
471 Kateřina Jeřábková ZŠ Mezi Školami - 2. D 67 67,0 0 67
471 Melissa Ercin ZŠ Bronzová - 1. C 67 67,0 0 67
471 Dominika Černá ZŠ Mládí - 1. B 67 67,0 0 67
471 Adéla Stratilová ZŠ Bronzová - 1. C 67 67,0 0 67
471 Jitka Picková ZŠ Mezi Školami - 2. A 67 67,0 0 67
471 Klára Žáčková ZŠ Trávníčkova - 1. A 67 67,0 0 67
471 Helena Hubatová ZŠ Mohylová - 3. A 67 67,0 0 67
471 Daniela Fialová ZŠ Mohylová - 1. B 67 67,0 0 67
471 Nela Červenková ZŠ Mohylová - 3. A 67 67,0 0 67
471 Sára Pirnerová ZŠ Trávníčkova - 3. A 67 67,0 0 67
471 Veronika Šimková ZŠ Mládí - 1. B 67 67,0 0 67
471 Amálie Pokorná ZŠ Mohylová - 1. B 67 67,0 0 67
471 Amélie Tesařová ZŠ Trávníčkova - 1. A 67 67,0 0 67
471 Ema Linhartová ZŠ Mohylová - 2. A 67 67,0 0 67
471 Kristína Zenkerová ZŠ Trávníčkova - 3. C 67 67,0 0 67
471 Laura Hanzlíková ZŠ Trávníčkova - 1. C 67 67,0 0 67
471 Kristýna Říhová ZŠ Trávníčkova - 4. B 67 67,0 0 67
471 Viktorie Borkowská ZŠ Trávníčkova - 4. B 67 67,0 0 67
471 Elena Vurmová ZŠ Trávníčkova - 2 .B 67 67,0 0 67
471 Barbora Jirková ZŠ Mohylová - 2. A 67 67,0 0 67
471 Barbora Rezeková ZŠ Mládí . 1. B 67 67,0 0 67
471 Tereza Píchová ZŠ Mohylová - 4. A 67 67,0 0 67
471 Natálie Kuberová ZŠ Mohylová - 2. A 67 67,0 0 67
471 Silvie Knotová ZŠ Bronzová - 4. D 67 67,0 0 67
471 Charlotte Bajáková ZŠ Bronzová - 4. D 67 67,0 0 67
471 Anna Zozuláková ZŠ Mezi Školami - 1. A 67 67,0 0 67
471 Hana Frydryšková ZŠ Mohylová - 4. B 67 67,0 0 67
471 Michaela Plchová ZŠ Mládí - 1. C 67 67,0 0 67
471 Adéla Bartošová ZŠ Mládí - 1. A 67 67,0 0 67
471 Amálka Doubková ZŠ Mezi Školami - 1. C 67 67,0 0 67
471 Leontýna Svátková ZŠ Bronzová - 2. B 67 67,0 0 67
471 Ema Adamková ZŠ Mládí - 1. A 67 67,0 0 67
471 Jana Jindřichová ZŠ Bronzová - 2. B 67 67,0 0 67
471 Anežka Vodrážková ZŠ Mládí - 3. B 67 67,0 0 67
471 Amélie Škardová ZŠ Mládí - 3. B 67 67,0 0 67
471 Dominika Šternerová ZŠ Mohylová - 4. B 67 67,0 0 67
515 Tereza Šuková ZŠ Mezi Školami - 2. B 68 68,0 0 68
515 Noyemina Lyubomirova Todorova ZŠ Bronzová - 5. A 68 68,0 0 68
515 Karolína Mašková ZŠ Kuncova - 5. C 68 68,0 0 68
515 Anna Nedvědová ZŠ Kuncova - 5. C 68 68,0 0 68
515 Laura Čupková ZŠ Bronzová - 5. A 68 68,0 0 68
515 Tereza Kyndlová ZŠ Mládí - 1. A 68 68,0 0 68
515 Nikola Jelínková ZŠ Trávníčkova - 1. C 68 68,0 0 68
515 Alžběta Janů ZŠ Mohylová - 1. A 68 68,0 0 68
515 Rebeka Turečková ZŠ Mládí - 5. C 68 68,0 0 68
515 Lucie Linhartová ZŠ Mládí - 3. B 68 68,0 0 68
515 Judita Štěpánková ZŠ Mohylová - 1. A 68 68,0 0 68
515 Simona Svobodová ZŠ Bronzová - 3. A 68 68,0 0 68
515 Anastázie Zemanová ZŠ Bronzová - 3. B 68 68,0 0 68
515 Ema Padevětová ZŠ Mládí - 1. B 68 68,0 0 68
515 Julija Dmytrivna Malendevych ZŠ Bronzová - 3. B 68 68,0 0 68
515 Ester Habartová ZŠ Mezi Školami - 1. D 68 68,0 0 68
515 Chiara Juliána Beňáková ZŠ Trávníčkova - 3. A 68 68,0 0 68
515 Denisa Válková ZŠ Bronzová - 4. C 68 68,0 0 68
515 Aneta Vlasáková ZŠ Mohylová - 2. A 68 68,0 0 68
515 Zuzana Nevrklová ZŠ Trávníčkova - 3. C 68 68,0 0 68
515 Kristýna Ferencová ZŠ Trávníčkova - 5. A 68 68,0 0 68
515 Tu Uyen Tran ZŠ Bronzová - 4. D 68 68,0 0 68
515 Veronika Lázoková ZŠ Mezi Školami - 1. A 68 68,0 0 68
515 Veronika Pelikánová ZŠ Trávníčkova - 3. B 68 68,0 0 68
515 Nikola Miňovská ZŠ Mezi Školami - 1. A 68 68,0 0 68
515 Barbora Soldánová ZŠ Bronzová - 4. D 68 68,0 0 68
515 Viktorie Štefcová ZŠ Bronzová - 1. C 68 68,0 0 68
515 Nela Sládková ZŠ Bronzová - 4. D 68 68,0 0 68
515 Sirin Chihada ZŠ Mezi Školami - 1. C 68 68,0 0 68
515 Tamara Knappová ZŠ Klausova - 3. A 68 68,0 0 68
515 Tereza Kubešová ZŠ Mládí - 1. B 68 68,0 0 68
515 Markéta Adamková ZŠ Mládí - 4. A 68 68,0 0 68
515 Ema Dibelková ZŠ Bronzová - 2. B 68 68,0 0 68
515 Vanessa Kalvarová ZŠ Klausova - 3. A 68 68,0 0 68
515 Vanessa Nikola Mykulyak ZŠ Bronzová - 2. C 68 68,0 0 68
515 Magdaléna Vláčilová ZŠ Mládí - 2. C 68 68,0 0 68
515 Adriana Matoušová ZŠ Mládí - 1. A 68 68,0 0 68
515 Anna Smítková ZŠ Mohylová - 3. B 68 68,0 0 68
515 Šárka Bernatová ZŠ Bronzová - 2. C 68 68,0 0 68
554 Eliška Kudláčová ZŠ Mohylová - 3. B 69 69,0 0 69
554 Hana Prokešová ZŠ Mládí - 2. C 69 69,0 0 69
554 Viktorie Aksenjuk ZŠ Bronzová - 3. A 69 69,0 0 69
554 Anna Boldišová ZŠ Mohylová - 3. B 69 69,0 0 69
554 Nicole Leshchuk ZŠ Mládí - 1. C 69 69,0 0 69
554 Karolína Šedková ZŠ Mezi Školami - 3. C 69 69,0 0 69
554 Karolína Šrajerová ZŠ Mohylová - 1. A 69 69,0 0 69
554 Maria Isabella Hasík ZŠ Mládí - 1. C 69 69,0 0 69
554 Lucie Zemanová ZŠ Bronzová - 4. C 69 69,0 0 69
554 Natália Viterová ZŠ Trávníčkova - 2. A 69 69,0 0 69
554 Linda Drozdová ZŠ Trávníčkova - 1. C 69 69,0 0 69
554 Rozina Zvolánková ZŠ Mládí - 1. A 69 69,0 0 69
554 Barbora Bezchlebová ZŠ Mohylová - 1. A 69 69,0 0 69
554 Natálie Kulatá ZŠ Trávníčkova - 2. C 69 69,0 0 69
554 Anna Oupická ZŠ Mezi Školami - 1. A 69 69,0 0 69
554 Aglaya Parsamova ZŠ Bronzová - 3. B 69 69,0 0 69
554 Anna Klementová ZŠ Mohylová - 2. A 69 69,0 0 69
554 Vanesa Voleská ZŠ Mezi Školami - 1. D 69 69,0 0 69
554 Diana Procházková ZŠ Trávníčkova - 3. C 69 69,0 0 69
554 Maxia Mykaylo ZŠ Trávníčkova - 2. C 69 69,0 0 69
554 Kateřina Reifová ZŠ Trávníčkova - 5. B 69 69,0 0 69
554 Eliška Tůnová ZŠ Mládí - 1. B 69 69,0 0 69
554 Ema Soukupová ZŠ Trávníčkova - 2. C 69 69,0 0 69
577 Viktorie Šeborová ZŠ Mohylová - 2. A 70 70,0 0 70
577 Anna Belatková ZŠ Mládí - 3. B 70 70,0 0 70
577 Eliška Baštecká ZŠ Mohylová - 3. B 70 70,0 0 70
577 Sára Nebaldová ZŠ Mohylová - 3. B 70 70,0 0 70
577 Oleksandra Kytsiuk ZŠ Trávníčkova - 2. C 70 70,0 0 70
577 Tereza Kožená ZŠ Mládí - 5. C 70 70,0 0 70
577 Aneta Dvornáková ZŠ Mládí - 1. B 70 70,0 0 70
577 Adéla Hálková ZŠ Bronzová - 2. B 70 70,0 0 70
577 Ruslana Dymova ZŠ Bronzová - 2. C 70 70,0 0 70
577 Sheyma Alazani ZŠ Mezi Školami - 1. B 70 70,0 0 70
577 Tereza Kučerová ZŠ Mohylová - 1. A 70 70,0 0 70
577 Teodora Manea ZŠ Mezi Školami - 1. D 70 70,0 0 70
589 Kristýna Procházková ZŠ Mohylová - 2. A 71 71,0 0 71
589 Magdaléna Barbora Juřičková ZŠ Bronzová - 2. B 71 71,0 0 71
589 Lada Hofmannová ZŠ Mohylová - 3. A 71 71,0 0 71
589 Alma Viktorie Dalíková ZŠ Mládí - 1. C 71 71,0 0 71
589 Magdalena Poláková ZŠ Mládí - 1. A 71 71,0 0 71
589 Sára Hamplová ZŠ Kuncova - 4. C 71 71,0 0 71
589 Eliška Jedličková ZŠ Mezi Školami - 1. B 71 71,0 0 71
589 Eliška Brožová ZŠ Bronzová - 3. B 71 71,0 0 71
589 Kristýna Píchová ZŠ Mohylová - 1. A 71 71,0 0 71
589 Sára Čojdžildav ZŠ Mohylová - 1. A 71 71,0 0 71
589 Kateřina Černá ZŠ Mohylová - 1. A 71 71,0 0 71
600 Andrea Krajňáková ZŠ Trávníčkova - 3. B 72 72,0 0 72
600 Sidra Chihada ZŠ Mezi Školami - 1. C 72 72,0 0 72
600 Viktorie Čmolíková ZŠ Trávníčkova - 1. C 72 72,0 0 72
600 Kristýna Hladíková ZŠ Mezi Školami - 1. A 72 72,0 0 72
600 Kristina Smolová ZŠ Bronzová - 1. C 72 72,0 0 72
600 Anna Víchová ZŠ Mohylová - 1. B 72 72,0 0 72
600 Julie Čtveráková ZŠ Mohylová - 1. A 72 72,0 0 72


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Tymy chlapci I. stupen
Rank Team R1 Avg Total
1ZŠ Mezi Školami - 3. A142 47,3142
2ZŠ Mládí - 5. C143 47,7143
3ZŠ Bronzová - 4. D152 50,7152
4ZŠ Bronzová - 3. A155 51,7155
4ZŠ Mohylová - 5. A155 51,7155
6ZŠ Mezi Školami - 2. A156 52,0156
7ZŠ Mezi Školami - 2. B157 52,3157
8ZŠ Trávníčkova - 5. A158 52,7158
8ZŠ Mládí - 5. B158 52,7158
8ZŠ Mládí - 4. B158 52,7158
11ZŠ Trávníčkova - 4. B160 53,3160
11ZŠ Mládí - 2. C160 53,3160
13ZŠ Mládí - 5. A161 53,7161
14ZŠ Mládí - 4. C162 54,0162
14ZŠ Mládí - 3. B162 54,0162
16ZŠ Trávníčkova - 3. C163 54,3163
16ZŠ Kuncova - 4. C163 54,3163
16ZŠ Klausova - 3. A163 54,3163
19ZŠ Bronzová - 5. A164 54,7164
19ZŠ Mládí - 2. A164 54,7164
21ZŠ Mládí - 4. A165 55,0165
21ZŠ Mohylová - 4. A165 55,0165
23ZŠ Mohylová - 3. A166 55,3166
23ZŠ Mládí - 3. C166 55,3166
25ZŠ Trávníčkova - 1. A167 55,7167
25ZŠ Trávníčkova - 2. A167 55,7167
25ZŠ Kuncova - 5. C167 55,7167
28ZŠ Mezi Školami - 1. B169 56,3169
28ZŠ Mohylová - 4. B169 56,3169
28ZŠ Trávníčkova - 1. C169 56,3169
28ZŠ Mládí - 3. A169 56,3169
28ZŠ Trávníčkova - 3. A169 56,3169
33ZŠ Trávníčkova - 5. B170 56,7170
33ZŠ Mezi Školami - 1. C170 56,7170
35ZŠ Bronzová - 2. B171 57,0171
36ZŠ Bronzová - 4. C172 57,3172
37ZŠ Trávníčkova - 2. C173 57,7173
37ZŠ Mohylová - 1. B173 57,7173
37ZŠ Mezi Školami - 3. D173 57,7173
40ZŠ Mohylová - 1. A174 58,0174
41ZŠ Mezi Školami - 2. C175 58,3175
41ZŠ Mezi Školami - 2. D175 58,3175
41ZŠ Mohylová - 3. B175 58,3175
44ZŠ Mládí - 1. C176 58,7176
44ZŠ Mezi Školami - 3. C176 58,7176
44ZŠ Bronzová - 3. B176 58,7176
47ZŠ Mohylová - 5. B177 59,0177
48ZŠ Bronzová - 2. C178 59,3178
48ZŠ Mezi Školami - 1. A178 59,3178
50ZŠ Bronzová - 1. C180 60,0180
50ZŠ Mohylová - 2. A180 60,0180
52ZŠ Mládí - 2. B181 60,3181
52ZŠ Trávníčkova - 2. B181 60,3181
52ZŠ Mezi Školami - 1. D181 60,3181
55ZŠ Mezi Školami - 4. C184 61,3184
55ZŠ Mládí - 1. A184 61,3184
57ZŠ Mezi Školami - 2. A187 62,3187
58ZŠ Trávníčkova - 3. B188 62,7188
59ZŠ Mládí - 1. B190 63,3190


 
1ZŠ Mezi Školami - 3. AR1 Avg Total
 Damian Mehinbašič59 59,059
 David Záveský47 47,047
 Erik Novák59 59,059
 Hugo Fuxa36 36,036
 142 47,3142
 
2ZŠ Mládí - 5. CR1 Avg Total
 Andrej Stjepanović59 59,059
 Filip Malášek52 52,052
 Matyáš Borek58 58,058
 Matyáš Malý67 67,067
 Ruben Konečný38 38,038
 Alan Kmairi53 53,053
 Jakub Černík56 56,056
 Vojtěch Braniš55 55,055
 143 47,7143
 
3ZŠ Bronzová - 4. DR1 Avg Total
 Aleš Aubrecht65 65,065
 Alexander Spirin68 68,068
 David Jevdokymov60 60,060
 David Kolář59 59,059
 Eduard Khilyazev50 50,050
 Eduard Korol53 53,053
 Filip Stašák64 64,064
 Matyáš Tajbr67 67,067
 Samuel Salomonovič64 64,064
 Vojtěch Zachar59 59,059
 Jakub Jánský49 49,049
 Jakub Néma58 58,058
 152 50,7152
 
4ZŠ Bronzová - 3. AR1 Avg Total
 Boris Kvasnička62 62,062
 Filip Šťastný62 62,062
 Jakub Vopálenský49 49,049
 Martin Šmerda51 51,051
 Nikolas Kirakosjan71 71,071
 Štěpán Adam55 55,055
 Štěpán Olišar59 59,059
 Vladislav Bredikhin62 62,062
 Vojtěch Večerka56 56,056
 Tomáš Hlaváček70 70,070
 155 51,7155
 
4ZŠ Mohylová - 5. AR1 Avg Total
 Daniel Dočkal62 62,062
 David Pospíšil46 46,046
 David Vítek58 58,058
 Dominik Šebor51 51,051
 Mikuláš Stejskal65 65,065
 155 51,7155
 
6ZŠ Mezi Školami - 2. AR1 Avg Total
 Alexander Nosák49 49,049
 Alexandros Matarangas62 62,062
 Jakub Pohl51 51,051
 Jan Babický56 56,056
 Mirza Tahirovič63 63,063
 Tomáš Chlumský61 61,061
 Tomáš Vytřísal58 58,058
 156 52,0156
 
7ZŠ Mezi Školami - 2. BR1 Avg Total
 Adam Žižka59 59,059
 Bedřich Beran48 48,048
 David Pop64 64,064
 Evan Hartinger64 64,064
 Jakub Martinásek58 58,058
 Karel Schneiberg61 61,061
 Marek Horák63 63,063
 Sebastián Hodboď51 51,051
 Stanislav Budnyk64 64,064
 Šimon Slouk66 66,066
 Vojtěch Hladík58 58,058
 157 52,3157
 
8ZŠ Trávníčkova - 5. AR1 Avg Total
 Artur Kvetsko51 51,051
 David Jarolímek54 54,054
 Ondřej Koromház53 53,053
 Petr Novotný58 58,058
 158 52,7158
 
8ZŠ Mládí - 5. BR1 Avg Total
 Bruno Babka65 65,065
 Jan Nerad65 65,065
 Kryštof Zahořík62 62,062
 Marco Jimenéz51 51,051
 Matyáš Canales Klinka 60 60,060
 Maxim Besson52 52,052
 Mikuláš Kandravý55 55,055
 Tadeáš Lorenc63 63,063
 Vojtěch Novotný56 56,056
 158 52,7158
 
8ZŠ Mládí - 4. BR1 Avg Total
 David Wayne Drahovzal53 53,053
 Dominik Mukonkole Lubanda54 54,054
 Jan Kubr60 60,060
 Jan Pavel Roderic Kruse57 57,057
 Jan Šimša57 57,057
 Matyáš Mlčoch60 60,060
 Michal Podrazil59 59,059
 Michal Svěrák62 62,062
 Milan Beran61 61,061
 Nicolas Piralić 51 51,051
 Ondřej Šimek57 57,057
 Štěpán Procházka65 65,065
 158 52,7158
 
11ZŠ Trávníčkova - 4. BR1 Avg Total
 Adam Podrabský56 56,056
 David Machač47 47,047
 Jakub Šindela59 59,059
 Luka Marčič57 57,057
 Michael Knob60 60,060
 Miloslav Havrlant61 61,061
 Oleksyi Tokar66 66,066
 Patrik Vodrážka63 63,063
 Peter Toperczer58 58,058
 160 53,3160
 
11ZŠ Mládí - 2. CR1 Avg Total
 Adam Balíček54 54,054
 Matěj Merhaut63 63,063
 Patrik Podzemský66 66,066
 Richard Bohdaň51 51,051
 Sam Kubáč60 60,060
 Tobiáš Pánek55 55,055
 Tomáš Szitányi58 58,058
 Václav Haltuf60 60,060
 Vladimir Nahornyj59 59,059
 Vojtěch Chrastný70 70,070
 160 53,3160
 
13ZŠ Mládí - 5. AR1 Avg Total
 Filip Krucký61 61,061
 Jan Tomášek59 59,059
 Lukáš Hošek65 65,065
 Lukáš Novák62 62,062
 Samuel Kryzánek65 65,065
 Šimon Podešva51 51,051
 Vojtěch Bošina66 66,066
 Martin Hřebejk51 51,051
 161 53,7161
 
14ZŠ Mládí - 4. CR1 Avg Total
 Albert Fryc53 53,053
 David Kyndl63 63,063
 Dominik Sivák65 65,065
 Lukáš Císař55 55,055
 Marek Fiala59 59,059
 Matěj Bek56 56,056
 Maxmilián Růžička62 62,062
 Michael Juránek57 57,057
 Patrik Hampl54 54,054
 Petr Kučera62 62,062
 Vojtěch Vodička61 61,061
 162 54,0162
 
14ZŠ Mládí - 3. BR1 Avg Total
 David Niclas Sionko52 52,052
 David Pěkník55 55,055
 Filip Holada56 56,056
 Grigory Danilin60 60,060
 Jáchym Dundr55 55,055
 Jonáš Pokorný60 60,060
 Marek Janeba62 62,062
 Sajfi Elichanov58 58,058
 Samuel Větvička57 57,057
 Šimon Alexander Stibila56 56,056
 Tomáš Sochorovský65 65,065
 Tomáš Ždánský55 55,055
 Vincent Fryc56 56,056
 162 54,0162
 
16ZŠ Trávníčkova - 3. CR1 Avg Total
 Andy Topeczer55 55,055
 Filip Tesař62 62,062
 Jaroslav Foriška63 63,063
 Lukáš Neuberg52 52,052
 Mikuláš Dolejš60 60,060
 Patrik Jindra56 56,056
 Vilém Turnwald56 56,056
 163 54,3163
 
16ZŠ Kuncova - 4. CR1 Avg Total
 Dominik Swan64 64,064
 Jakub Šetka58 58,058
 Jan Homola61 61,061
 Jindřich Lacman62 62,062
 Maksym Zhmachenko54 54,054
 Martin Kratochvíl63 63,063
 Matěj Weinzettel53 53,053
 Svatopluk Křístek61 61,061
 Vlastimil Rác56 56,056
 Vojtěch Kaftan62 62,062
 Vojtěch Karel Schula61 61,061
 Filip Zelenka62 62,062
 163 54,3163
 
16ZŠ Klausova - 3. AR1 Avg Total
 Adam Vavruška61 61,061
 Alan Grogera59 59,059
 Daniel Siviček61 61,061
 Jakub Rais53 53,053
 Jiří Pospíšil53 53,053
 Lukáš Dvořák62 62,062
 Marek Klimeš63 63,063
 Matěj Konečný63 63,063
 Matěj Pohnan62 62,062
 Melek Surxanova61 61,061
 Milan Holeček61 61,061
 Nikola Žižkovič57 57,057
 Ondřej Franc58 58,058
 Theodor Hally60 60,060
 163 54,3163
 
19ZŠ Bronzová - 5. AR1 Avg Total
 Alan Svítek57 57,057
 David Pazourek54 54,054
 Dominik Vokůrka60 60,060
 Marek Zubín60 60,060
 Matyáš Toufar60 60,060
 Pavel Fomin54 54,054
 Vojtěch Petr56 56,056
 164 54,7164
 
19ZŠ Mládí - 2. AR1 Avg Total
 Bohumil Zahradník63 63,063
 Daniil Ustinov62 62,062
 David Klausner62 62,062
 David Kopáček61 61,061
 Jan Boháček55 55,055
 Jan Kubíček59 59,059
 Lukáš Podrazil59 59,059
 Marek Semrád50 50,050
 Matyáš Válka72 72,072
 Oliver Chobot61 61,061
 Patrik Švestka62 62,062
 Prokop Malášek64 64,064
 164 54,7164
 
21ZŠ Mládí - 4. AR1 Avg Total
 Adam Macourek61 61,061
 Bruno Armič - Sponza64 64,064
 Gabriel Chod65 65,065
 Jakub Reguli55 55,055
 Jakub Turček64 64,064
 Jakub Zobal56 56,056
 Lukáš Kopecký59 59,059
 Martin Šimša57 57,057
 Matyáš Příhoda54 54,054
 Ondřej Hnilička62 62,062
 Tomáš Roedl60 60,060
 165 55,0165
 
21ZŠ Mohylová - 4. AR1 Avg Total
 Adam Dynda63 63,063
 Antonín Vrabec60 60,060
 David Mochan51 51,051
 Jan Belza61 61,061
 Jan Klement63 63,063
 Šimon Fikar57 57,057
 Tomáš Elich61 61,061
 Vojtěch Petráň57 57,057
 165 55,0165
 
23ZŠ Mohylová - 3. AR1 Avg Total
 Alan Růžička60 60,060
 David Hőhlig59 59,059
 Jáchym Soška62 62,062
 Jakub Šejba65 65,065
 Kryštof Šrajer64 64,064
 Marek Fleischhans59 59,059
 Martin Slaboch59 59,059
 Patrik Prokeš65 65,065
 Rafael Tůma64 64,064
 Šimon Štěpánek62 62,062
 Thomas Ploch52 52,052
 Tomáš Kočovský55 55,055
 166 55,3166
 
23ZŠ Mládí - 3. CR1 Avg Total
 Adam Cizner67 67,067
 Adrian Briscein67 67,067
 David Choi60 60,060
 Filip Pavlovič52 52,052
 Jan Binko63 63,063
 Kryštof Jakovenko58 58,058
 Marek Bradáč59 59,059
 Matouš Verner62 62,062
 Pavel Starý60 60,060
 Štěpán Pejšek56 56,056
 Tobiáš Mayerhofer59 59,059
 Tomáš Krucký59 59,059
 Vojtěch Polák60 60,060
 166 55,3166
 
25ZŠ Trávníčkova - 1. AR1 Avg Total
 Alexandr Fedoryčak64 64,064
 Daniel Tomšíček56 56,056
 Dominik Vodrážka63 63,063
 Filip Herman62 62,062
 Ivan Tyvodar66 66,066
 Jakub Říha63 63,063
 Jakub Šťovíček64 64,064
 Jan Kopic60 60,060
 Jan Valášek66 66,066
 Jiří Tesák64 64,064
 Ondřej Horálek51 51,051
 Ruslan Kovalevič61 61,061
 167 55,7167
 
25ZŠ Trávníčkova - 2. AR1 Avg Total
 Adam Kříž60 60,060
 Andrej Vorobjov66 66,066
 Daniil Pavlov70 70,070
 Jan Kalbáč58 58,058
 Jiří Arnolt59 59,059
 Minh Lai Nhat64 64,064
 Oliver Bečvář62 62,062
 Ondřej Červený50 50,050
 Petr Strnad67 67,067
 Sebastián Procházka62 62,062
 Valeriy Mezin67 67,067
 167 55,7167
 
25ZŠ Kuncova - 5. CR1 Avg Total
 Daniel Rakovič59 59,059
 David Jelínek58 58,058
 Filip Balko61 61,061
 Jaroslav Vogel60 60,060
 Luboš Digmayer59 59,059
 Martin Trnka55 55,055
 Matyáš Treyba61 61,061
 Štěpán Smrž61 61,061
 Tomáš Ptáček54 54,054
 Vojtěch Kostka63 63,063
 167 55,7167
 
28ZŠ Mezi Školami - 1. BR1 Avg Total
 Marek Adam69 69,069
 Otillo Enej65 65,065
 Sheyma Alazani70 70,070
 Erik Musil55 55,055
 Dmitrij Petreckyj61 61,061
 Gordey Serduk60 60,060
 Matěj Staněk65 65,065
 Maxim Gutveis64 64,064
 Richard Kopecký61 61,061
 Viktor Konečný54 54,054
 169 56,3169
 
28ZŠ Mohylová - 4. BR1 Avg Total
 Adam Dedek54 54,054
 Adam Jelínek64 64,064
 David Nevšímal62 62,062
 Jáchym Míkovec58 58,058
 Jakub Jeníček60 60,060
 Jan Boroň61 61,061
 Jan Tichon59 59,059
 Jiří Remač64 64,064
 Kryštof Jeníček59 59,059
 Viktor Šupita57 57,057
 Tomáš Hakala65 65,065
 169 56,3169
 
28ZŠ Trávníčkova - 1. CR1 Avg Total
 Daniel Haman66 66,066
 Daniel Jiroš64 64,064
 Daniel Sava67 67,067
 Jan Foriška65 65,065
 Jan Kuchař63 63,063
 Laurentiu Strimbanu57 57,057
 Martin Patrik Světlík64 64,064
 Matěj Koníř69 69,069
 Ondřej Kulhánek66 66,066
 Petr Kestřánek61 61,061
 Petr Palucha64 64,064
 Štěpán Kopelent51 51,051
 169 56,3169
 
28ZŠ Mládí - 3. AR1 Avg Total
 Filip Jozíf68 68,068
 Jakub Michaeli62 62,062
 Jan Krumphanzl67 67,067
 Marek Setikovský61 61,061
 Matěj Melena63 63,063
 Prokop Hlaváč52 52,052
 Václav Vitoch60 60,060
 Viktor Varmuža60 60,060
 Vojtěch Beránek66 66,066
 Vojtěch Jergl63 63,063
 Vojtěch Pruner57 57,057
 169 56,3169
 
28ZŠ Trávníčkova - 3. AR1 Avg Total
 Deyan Strashimirov71 71,071
 Gilbert Friedman62 62,062
 Jakub Dolejší59 59,059
 Jan Cihlář63 63,063
 Miloš Melichar58 58,058
 Nikolas Lagrün66 66,066
 Ondřej Spišiak63 63,063
 Radim Drnec52 52,052
 Tomáš Baránek66 66,066
 Vojtěch Kameník62 62,062
 Vojtěch Sláma62 62,062
 Nikita Mykytčenko66 66,066
 169 56,3169
 
33ZŠ Trávníčkova - 5. BR1 Avg Total
 Jiří Pyroutek59 59,059
 Matyáš Salamon58 58,058
 Max Yushkevich59 59,059
 Ondřej Zeman64 64,064
 Richard Ohera67 67,067
 Samuel Banienuba55 55,055
 Tadeáš Žežulka60 60,060
 Tomáš Šimek57 57,057
 170 56,7170
 
33ZŠ Mezi Školami - 1. CR1 Avg Total
 Daniel Khodanych60 60,060
 Dmitro Kolosovych63 63,063
 Marek Hruška70 70,070
 Matěj Novotný57 57,057
 Milan Kunc61 61,061
 Nikolas Purgert56 56,056
 Thong Zhu57 57,057
 Wei Chuang69 69,069
 Zounes Alazani62 62,062
 Daniel Švec65 65,065
 170 56,7170
 
35ZŠ Bronzová - 2. BR1 Avg Total
 Adam Králík62 62,062
 Dominik Krolák61 61,061
 Jáchym Bureš59 59,059
 Lukáš Herynek65 65,065
 Marek Bečička66 66,066
 Mario Hirschfeld65 65,065
 Matěj Skokan58 58,058
 Matěj Skryja69 69,069
 Matyáš Pokoj67 67,067
 Robin Štěrba54 54,054
 Samuel Tauer67 67,067
 Šimon Březina61 61,061
 171 57,0171
 
36ZŠ Bronzová - 4. CR1 Avg Total
 Adam Prokipchyn56 56,056
 Jiří Křivánek55 55,055
 Lukáš Vonderka65 65,065
 Matěj Sedláček65 65,065
 Matvěj Štykov67 67,067
 Patrik Janda65 65,065
 Šimon Kadlec61 61,061
 William Göbl63 63,063
 172 57,3172
 
37ZŠ Trávníčkova - 2. CR1 Avg Total
 Aleš Antoň66 66,066
 Aleš Havránek60 60,060
 David Šmucr66 66,066
 Filip Hanzlík61 61,061
 Filip Hrdlička62 62,062
 Filip Pernička62 62,062
 George Getsadze66 66,066
 Lukáš Slabej63 63,063
 Maxmilian Denis Bilka67 67,067
 Oleksandr Tokar62 62,062
 Sergiy Rusnak61 61,061
 Tomáš Jandák52 52,052
 Maxia Mykaylo69 69,069
 173 57,7173
 
37ZŠ Mohylová - 1. BR1 Avg Total
 Alex Hrubý62 62,062
 Bonifác Šír62 62,062
 Daniel Koblic71 71,071
 Dominik Modrovský65 65,065
 Jáchym Pavlík64 64,064
 Jan Kučera60 60,060
 Kryštof Boldiš63 63,063
 Kryštof Prokop56 56,056
 Mnata Kulhánek69 69,069
 Otto Kuchárik63 63,063
 Petr Sýkora57 57,057
 Samuel Hloušek60 60,060
 Teodor Ioan Danciu67 67,067
 173 57,7173
 
37ZŠ Mezi Školami - 3. DR1 Avg Total
 Petr Jedlička55 55,055
 Alex Jeňo64 64,064
 Gerhard Berka57 57,057
 Ivan Nekonečný63 63,063
 Jonáš Raichl62 62,062
 Saeed Alazani Rauf67 67,067
 Samuel El Bakri61 61,061
 Giordano Axel63 63,063
 173 57,7173
 
40ZŠ Mohylová - 1. AR1 Avg Total
 Damián Bonuš69 69,069
 Daniel Pospíšil57 57,057
 David Elich66 66,066
 Jakub Jirota67 67,067
 Jakub Kotilínek71 71,071
 Jan Korbel66 66,066
 Matěj Soška66 66,066
 Ondřej Geško70 70,070
 Tomáš Hrstka60 60,060
 Václav Dominik Štraser62 62,062
 Vojtěch Nevšímal57 57,057
 Vojtěch Románek69 69,069
 174 58,0174
 
41ZŠ Mezi Školami - 2. CR1 Avg Total
 Filip Postředník61 61,061
 Jakub Skuček68 68,068
 Kevin Havránek55 55,055
 Kryštof Chvojka66 66,066
 Marek Fiedler60 60,060
 Matěj Meuer63 63,063
 Richard Gerda60 60,060
 Vladimír Vorobjev68 68,068
 175 58,3175
 
41ZŠ Mezi Školami - 2. DR1 Avg Total
 Adrian Šura58 58,058
 Byun Hoyun61 61,061
 Daniel Šesták60 60,060
 Jan Teska64 64,064
 Maksym Maruškevyč67 67,067
 Matyáš John62 62,062
 Michal Dittrich70 70,070
 Patrik Mareš57 57,057
 Pavel Albrecht65 65,065
 Štěpán Baumruk65 65,065
 Matyáš John62 62,062
 175 58,3175
 
41ZŠ Mohylová - 3. BR1 Avg Total
 Filip Maruška62 62,062
 Jiří Čech66 66,066
 Jiří Matuška65 65,065
 Josef Hanák58 58,058
 Kryštof Kozák68 68,068
 Lukáš Mára60 60,060
 Matěj Noga65 65,065
 Šimon Žáček63 63,063
 Tobiáš Chudý57 57,057
 175 58,3175
 
44ZŠ Mládí - 1. CR1 Avg Total
 David Zbíral66 66,066
 Filip Hartmann69 69,069
 Gorděy Grankin65 65,065
 Jakub Najmon69 69,069
 Jan Novotný65 65,065
 Jindřich Vašina62 62,062
 Matyáš Havelka59 59,059
 Michal Zika61 61,061
 Oskar Kokoška66 66,066
 Samuel Armič - Sponza69 69,069
 Viktor Sgariboldi56 56,056
 176 58,7176
 
44ZŠ Mezi Školami - 3. CR1 Avg Total
 Jiří Kamas52 52,052
 Martin Alger60 60,060
 Obadah Chihada64 64,064
 176 58,7176
 
44ZŠ Bronzová - 3. BR1 Avg Total
 Adam Ditter61 61,061
 Adam Fajbiš61 61,061
 Adam Pázler61 61,061
 Artur Biley63 63,063
 David Toman65 65,065
 Luong Nguyen Than63 63,063
 Matyáš Szklenar62 62,062
 Patrik Szklenar54 54,054
 Petr Juránek63 63,063
 Rafael Karimov64 64,064
 Tomáš Horák71 71,071
 176 58,7176
 
47ZŠ Mohylová - 5. BR1 Avg Total
 Jerguš Novota59 59,059
 Nikita Kavalov66 66,066
 Ondřej Hloušek58 58,058
 Tadeáš Jan Prch60 60,060
 Vojtěch Martínek60 60,060
 Vojtěch Stejskal62 62,062
 177 59,0177
 
48ZŠ Bronzová - 2. CR1 Avg Total
 Antonín Stejskal67 67,067
 Arslan Santiago Pospěch69 69,069
 David Cortesi61 61,061
 Jan Raszka61 61,061
 Kryštof Karel Koblic63 63,063
 Petr Jirák64 64,064
 Sofia Krenciv56 56,056
 Tomáš Flax67 67,067
 178 59,3178
 
48ZŠ Mezi Školami - 1. AR1 Avg Total
 Jan Vajčner67 67,067
 Jiří Táborský67 67,067
 Maksym Bokoch63 63,063
 Marek Rambousek63 63,063
 Markéta Oupická62 62,062
 Ondřej Kozák68 68,068
 Patrik Vinter61 61,061
 Rodion Kosečenko60 60,060
 Martin Strnad60 60,060
 Patrik Musil58 58,058
 178 59,3178
 
50ZŠ Bronzová - 1. CR1 Avg Total
 Emanuel Skála72 72,072
 Irind Zelka65 65,065
 Jaelan Piotr Pazewicz70 70,070
 Ondřej Tecl61 61,061
 Sebastian Timko56 56,056
 Tomi Ahmadayar63 63,063
 180 60,0180
 
50ZŠ Mohylová - 2. AR1 Avg Total
 Adam Čížek63 63,063
 Dominik Pýcha64 64,064
 Dominik Remač68 68,068
 Jakub Vlasák58 58,058
 Jan Slaboch63 63,063
 Jaroslav Hampl59 59,059
 Kryštof Veselý66 66,066
 Milan Vávra64 64,064
 Šimon Řezáč72 72,072
 180 60,0180
 
52ZŠ Mládí - 2. BR1 Avg Total
 Alexander Korolev68 68,068
 Filip Merhaut59 59,059
 Jakub Vávra67 67,067
 Jan Belatka62 62,062
 Jan Macek64 64,064
 Kryštof Bošina68 68,068
 Lukáš Pantoflíček60 60,060
 Lukáš Sommer63 63,063
 Martin Sobotka64 64,064
 Nikola Stjepanovič66 66,066
 Tomáš Fořt65 65,065
 Václav Vodrážka68 68,068
 Václav Vařeka64 64,064
 181 60,3181
 
52ZŠ Trávníčkova - 2. BR1 Avg Total
 Adam Dluhoš61 61,061
 Jakub Svoboda62 62,062
 Oliver Gajdoš64 64,064
 Petr Farabauer61 61,061
 Slávek Slíva67 67,067
 Stanislav Kalinin65 65,065
 Vít Pressler59 59,059
 Vítek Veselý64 64,064
 181 60,3181
 
52ZŠ Mezi Školami - 1. DR1 Avg Total
 Adam Mabrouk68 68,068
 David Antonín57 57,057
 Nguyen Phu Cuong65 65,065
 Kristýna Horáková59 59,059
 181 60,3181
 
55ZŠ Mezi Školami - 4. CR1 Avg Total
 Jáchym Žilina51 51,051
 Jakub Kahovec68 68,068
 Viet Trihn Tran66 66,066
 Vitali Yankovskyi67 67,067
 184 61,3184
 
55ZŠ Mládí - 1. AR1 Avg Total
 Adam Peteráč65 65,065
 Alexandr Sidorov60 60,060
 David Hampl60 60,060
 Filip Pavlík69 69,069
 Jakub Vedral64 64,064
 Matěj Rosenbaum67 67,067
 Vít Lokajíček66 66,066
 184 61,3184
 
57ZŠ Mezi Školami - 2. AR1 Avg Total
 Anh Le Xuan62 62,062
 Radek Trojan63 63,063
 Vítek Hrach62 62,062
 187 62,3187
 
58ZŠ Trávníčkova - 3. BR1 Avg Total
 David Cmunt64 64,064
 Dominik Ivan63 63,063
 Jan Trubl68 68,068
 Josef Wilitzer64 64,064
 Lukáš Malát61 61,061
 Martin Shu66 66,066
 188 62,7188
 
59ZŠ Mládí - 1. BR1 Avg Total
 Adam Koteljuk64 64,064
 Arian Islami62 62,062
 Daniel Soukup65 65,065
 David Holada68 68,068
 Filip Němeček68 68,068
 Jannik Vašák64 64,064
 Marek Šimčík65 65,065
 Michal Hrubý64 64,064
 190 63,3190


Dívky II. stupeň | Dívky I. stupeň | Chlapci II. stupeň | Chlapci I. stupeň | Teams - Tymy chlapci I. stupen | Teams - Tymy divky I. stupen | Teams - Tymy chlapci II. stupen | Teams - Tymy divky II. stupen | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Tymy divky I. stupen
Rank Team R1 Avg Total
1ZŠ Mezi Školami - 1. D149 49,7149
1ZŠ Trávníčkova - 2. A149 49,7149
3ZŠ Mládí - 5. B162 54,0162
4ZŠ Mládí - 5. C163 54,3163
5ZŠ Mezi Školami - 1. B164 54,7164
5ZŠ Mohylová - 2. A164 54,7164
7ZŠ Kuncova - 5. C165 55,0165
7ZŠ Trávníčkova - 1. A165 55,0165
9ZŠ Trávníčkova - 2. B168 56,0168
9ZŠ Mládí - 4. B168 56,0168
9ZŠ Bronzová - 5. A168 56,0168
9ZŠ Mezi Školami - 3. C168 56,0168
13ZŠ Mohylová - 3. A169 56,3169
13ZŠ Mládí - 4. A169 56,3169
13ZŠ Mezi Školami - 4. A169 56,3169
13ZŠ Mládí - 3. B169 56,3169
17ZŠ Bronzová - 1. C170 56,7170
18ZŠ Mohylová - 4. A171 57,0171
19ZŠ Bronzová - 4. D172 57,3172
19ZŠ Mezi Školami - 1. A172 57,3172
19ZŠ Trávníčkova - 3. A172 57,3172
19ZŠ Mezi Školami - 2. D172 57,3172
23ZŠ Trávníčkova - 5. A173 57,7173
23ZŠ Mohylová - 5. B173 57,7173
25ZŠ Trávníčkova - 3. C174 58,0174
25ZŠ Bronzová - 2. B174 58,0174
25ZŠ Mládí - 3. A174 58,0174
25ZŠ Mládí - 5. A174 58,0174
29ZŠ Mládí - 4. C175 58,3175
29ZŠ Mezi Školami - 4. C175 58,3175
31ZŠ Mládí - 2. B176 58,7176
32ZŠ Mohylová - 5. A177 59,0177
32ZŠ Mládí - 2. A177 59,0177
32ZŠ Kuncova - 4. C177 59,0177
35ZŠ Bronzová - 4. C178 59,3178
35ZŠ Mohylová - 4. B178 59,3178
35ZŠ Trávníčkova - 4. B178 59,3178
38ZŠ Mládí - 1. A179 59,7179
38ZŠ Bronzová - 2. C179 59,7179
38ZŠ Klausova - 3. A179 59,7179
41ZŠ Mohylová - 3. B180 60,0180
41ZŠ Mezi Školami - 3. D180 60,0180
41ZŠ Mládí - 3. C180 60,0180
44ZŠ Trávníčkova - 3. B181 60,3181
45ZŠ Bronzová - 3. A182 60,7182
45ZŠ Mládí - 1. C182 60,7182
47ZŠ Mezi Školami - 1. C183 61,0183
48ZŠ Mezi Školami - 3. A184 61,3184
48ZŠ Mezi Školami - 2. A184 61,3184
48ZŠ Mezi Školami - 2. C184 61,3184
51ZŠ Mládí - 1. B185 61,7185
51ZŠ Trávníčkova - 5. B185 61,7185
53ZŠ Mládí - 2. C186 62,0186
54ZŠ Bronzová - 3. B187 62,3187
54ZŠ Mezi Školami - 2. B187 62,3187
56ZŠ Trávníčkova - 2. C188 62,7188
57ZŠ Mohylová - 1. B191 63,7191
57ZŠ Trávníčkova - 1. C191 63,7191
59ZŠ Mohylová - 1. A195 65,0195


 
1ZŠ Mezi Školami - 1. DR1 Avg Total
 Amálie Valentová57 57,057
 Angelika Tranová53 53,053
 Ester Habartová68 68,068
 Kristina Dimitrova46 46,046
 Lucie Hozáková64 64,064
 Nella Hradcová57 57,057
 Nikita Leontiev63 63,063
 Sofie Hricková57 57,057
 Teodora Manea70 70,070
 Vanesa Voleská69 69,069
 Michaela Gajdošová50 50,050
 149 49,7149
 
1ZŠ Trávníčkova - 2. AR1 Avg Total
 Alina Skriplenok50 50,050
 Angelina Vasjo62 62,062
 Barbora Kalbáčová66 66,066
 Julie Tremlová61 61,061
 Laura Sofie Lehončáková54 54,054
 Michaela Magurová57 57,057
 Naděžda Jevdokimova65 65,065
 Natália Viterová69 69,069
 Sofie Volková61 61,061
 Valerie Mardirossianová58 58,058
 Valeriia Matveeva45 45,045
 Yaroslava Kaurová59 59,059
 149 49,7149
 
3ZŠ Mládí - 5. BR1 Avg Total
 Adéla Fořtová59 59,059
 Agáta Setikovská65 65,065
 Barbora Selnekovičová60 60,060
 Barbora Ester Nováková59 59,059
 Eliška Adamková51 51,051
 Eliška Dagmar Nováková62 62,062
 Ema Marušincová57 57,057
 Jasmína Holubová60 60,060
 Kamila Elichanová58 58,058
 Kateřina Škábová62 62,062
 Sára Najmonová57 57,057
 Veronika Svačinová54 54,054
 162 54,0162
 
4ZŠ Mládí - 5. CR1 Avg Total
 Alice Kodešová55 55,055
 Karolina Šrámková57 57,057
 Klára Adlerová62 62,062
 Klára Sionková52 52,052
 Martina Hájková61 61,061
 Rebeka Turečková68 68,068
 Sabina Mihulová61 61,061
 Sára Gawliková60 60,060
 Tereza Kožená70 70,070
 Viktorie Junková56 56,056
 Natálie Varmužová58 58,058
 163 54,3163
 
5ZŠ Mezi Školami - 1. BR1 Avg Total
 Eliška Černá57 57,057
 Rozálie Berková64 64,064
 Amálka Raichlová55 55,055
 Aurela Musay64 64,064
 Barbara Filipová 66 66,066
 Eliška Jedličková71 71,071
 Markéta Mašátová62 62,062
 Stella Kalčíková61 61,061
 Žofie Kalinová52 52,052
 Terezie Filipová66 66,066
 164 54,7164
 
5ZŠ Mohylová - 2. AR1 Avg Total
 Alžběta Přibylová52 52,052
 Aneta Vlasáková68 68,068
 Anna Klementová69 69,069
 Anna Peterková65 65,065
 Barbora Jirková67 67,067
 Barbora Pilonsová63 63,063
 Ema Linhartová67 67,067
 Kristýna Bártová64 64,064
 Kristýna Procházková71 71,071
 Marie Kavalová64 64,064
 Natálie Fabiánková62 62,062
 Natálie Kuberová67 67,067
 Nikol Šmídová50 50,050
 Nikola Trávníčková62 62,062
 Šárka Trnková65 65,065
 Viktorie Šeborová70 70,070
 164 54,7164
 
7ZŠ Kuncova - 5. CR1 Avg Total
 Alena Hanzová59 59,059
 Anna Nedvědová68 68,068
 Karolína Mašková68 68,068
 Kristýna Chmelová63 63,063
 Lucie Lokajíčková59 59,059
 Lucie Salačová57 57,057
 Nela Šrinková58 58,058
 Nikola Kučerová64 64,064
 Terezie Čechová50 50,050
 Zuzana Benešová60 60,060
 165 55,0165
 
7ZŠ Trávníčkova - 1. AR1 Avg Total
 Amélie Tesařová67 67,067
 Karolína Šoljakov65 65,065
 Kateřina Kalvínová60 60,060
 Klára Žáčková67 67,067
 Kristýna Seidlová57 57,057
 Natálie Chládková63 63,063
 Tereza Slaninová59 59,059
 Veronika Krásná60 60,060
 Veronika Shkulenda49 49,049
 165 55,0165
 
9ZŠ Trávníčkova - 2. BR1 Avg Total
 Anastasia Kovtun58 58,058
 Aneta Eckhardtová63 63,063
 Anna Pataši57 57,057
 Daniela Dlabačová55 55,055
 Elena Vurmová67 67,067
 Julie Nejedlá56 56,056
 Karolína Budanová61 61,061
 Karolína Kovalová65 65,065
 Lucie Hermanová58 58,058
 Natálie Borůvková63 63,063
 Natálie Kasslová66 66,066
 Tereza Zbyňková65 65,065
 168 56,0168
 
9ZŠ Mládí - 4. BR1 Avg Total
 Barbora Haltufová63 63,063
 Barbora Uherková60 60,060
 Emma Hořčíková62 62,062
 Filipa Budinská57 57,057
 Julia Heczková58 58,058
 Karolína Pohanková60 60,060
 Marie Sklenářová66 66,066
 Nora Němcová66 66,066
 Sofie Kochlöfflová64 64,064
 Sophie Pantoflíčková53 53,053
 Šárka Drastíková61 61,061
 168 56,0168
 
9ZŠ Bronzová - 5. AR1 Avg Total
 Anastasia Bredikhina57 57,057
 Dominika Šubrtová59 59,059
 Ema Menclová61 61,061
 Jana Jandová61 61,061
 Karolína Štolová59 59,059
 Laura Čupková68 68,068
 Lucie Jindřichová63 63,063
 Lucie Vypiorová57 57,057
 Magdaléna Capoušková54 54,054
 Michaela Rybářová60 60,060
 Noyemina Lyubomirova Todorova68 68,068
 168 56,0168
 
9ZŠ Mezi Školami - 3. CR1 Avg Total
 Amálie Zímová64 64,064
 Daniela Batelková61 61,061
 Irene Cantilo54 54,054
 Karolína Šedková69 69,069
 Klára Batelková63 63,063
 Kristýna Kuklová57 57,057
 Lea Pospíšilová59 59,059
 Suzana Mabrouk62 62,062
 Veronika Jakubíková57 57,057
 168 56,0168
 
13ZŠ Mohylová - 3. AR1 Avg Total
 Adriana Šormová63 63,063
 Eliška Kreislová65 65,065
 Elizabeth Tomanová52 52,052
 Ema Válková62 62,062
 Helena Hubatová67 67,067
 Lada Hofmannová71 71,071
 Mia Roženská61 61,061
 Nela Červenková67 67,067
 Rút Muchová56 56,056
 169 56,3169
 
13ZŠ Mládí - 4. AR1 Avg Total
 Barbora Strychová60 60,060
 Klára Mikulíková61 61,061
 Kristýna Benešová62 62,062
 Lejla Kenická60 60,060
 Lucie Brixová66 66,066
 Lucie Fröhlichová58 58,058
 Markéta Adamková68 68,068
 Renáta Křístková61 61,061
 Sarah Anna Nigrini66 66,066
 Simona Tošnarová57 57,057
 Tereza Kotrbová56 56,056
 Zuzana Krumphanzlová66 66,066
 Jasmin Carmel56 56,056
 169 56,3169
 
13ZŠ Mezi Školami - 4. AR1 Avg Total
 Helena Půchová52 52,052
 Shanosa Hudayberganov60 60,060
 Zuzana Ráczová63 63,063
 Karolína Hnidková57 57,057
 Valerie Koločavyna61 61,061
 169 56,3169
 
13ZŠ Mládí - 3. BR1 Avg Total
 Adéla Hrádková58 58,058
 Amélie Škardová67 67,067
 Anežka Vodrážková67 67,067
 Anna Belatková70 70,070
 Anna Marešová66 66,066
 Anna Novotná59 59,059
 Barbora Michlová62 62,062
 Julie Čapková63 63,063
 Kristýna Slachová52 52,052
 Lucie Linhartová68 68,068
 Sára Marušincová64 64,064
 169 56,3169
 
17ZŠ Bronzová - 1. CR1 Avg Total
 Adéla Stratilová67 67,067
 Amálie Dagmar Daňhelka66 66,066
 Barbora Vítů66 66,066
 Eliška Trojanová62 62,062
 Ella Cusanová54 54,054
 Kateřina Čápová66 66,066
 Kristina Smolová72 72,072
 Kristýna Terbrová54 54,054
 Margaréta Kinčíková65 65,065
 Melissa Ercin67 67,067
 Viktorie Štefcová68 68,068
 170 56,7170
 
18ZŠ Mohylová - 4. AR1 Avg Total
 Anežka Fabiánová59 59,059
 Anežka Rýznarová62 62,062
 Bára Uchalová65 65,065
 Emílie Horáčková66 66,066
 Emma Kucháriková59 59,059
 Ester Kremlíková61 61,061
 Hana Vavřímková64 64,064
 Jana Bezděkovská66 66,066
 Kateřina Arnoltová59 59,059
 Kateřina Peterková66 66,066
 Natálie Oberländerová58 58,058
 Tereza Píchová67 67,067
 Valerie Zálešáková57 57,057
 Veronika Kuboňová56 56,056
 Žaneta Rujová66 66,066
 171 57,0171
 
19ZŠ Bronzová - 4. DR1 Avg Total
 Adéla Jánská61 61,061
 Aneta Jirmanová56 56,056
 Barbora Soldánová68 68,068
 Charlotte Bajáková67 67,067
 Karolína Suchá57 57,057
 Karolína Šavlová63 63,063
 Nela Sládková68 68,068
 Nikola Tichá65 65,065
 Silvie Knotová67 67,067
 Sofia Gurinová59 59,059
 Tereza Schwarzová63 63,063
 Tu Uyen Tran68 68,068
 Yana Dovhanych64 64,064
 172 57,3172
 
19ZŠ Mezi Školami - 1. AR1 Avg Total
 Anna Oupická69 69,069
 Anna Zozuláková67 67,067
 Ema Svašková60 60,060
 Evelina Hleba66 66,066
 Karolína Adamová66 66,066
 Kristýna Hladíková72 72,072
 Nikola Miňovská68 68,068
 Sara Marki62 62,062
 Tereza Rychtaříková64 64,064
 Veronika Lázoková68 68,068
 Yuliya Khrypta62 62,062
 Anokina Liza53 53,053
 Phuong Lea59 59,059
 172 57,3172
 
19ZŠ Trávníčkova - 3. AR1 Avg Total
 Anna Valášková55 55,055
 Ema Bláhová58 58,058
 Hana Ojdanič59 59,059
 Chiara Juliána Beňáková68 68,068
 Ivana Kopková60 60,060
 Kristina Čiháková61 61,061
 Monika Bartková66 66,066
 Sára Pirnerová67 67,067
 Šarlota Dedková62 62,062
 172 57,3172
 
19ZŠ Mezi Školami - 2. DR1 Avg Total
 Anastasia Salaujová62 62,062
 Eliška Procházková57 57,057
 Kateřina Jeřábková67 67,067
 Kateřina Růžičková63 63,063
 Lucie Mošničková55 55,055
 Nikita Kuranian60 60,060
 Nikola Popovych65 65,065
 172 57,3172
 
23ZŠ Trávníčkova - 5. AR1 Avg Total
 Barbora Jarolímková59 59,059
 Kristýna Ferencová68 68,068
 Tereza Magurová66 66,066
 Žaneta Janoušková48 48,048
 173 57,7173
 
23ZŠ Mohylová - 5. BR1 Avg Total
 Aneta Stejskalová66 66,066
 Ema Tichá64 64,064
 Ema Vařejková61 61,061
 Josefína Jiránková59 59,059
 Kateřina Medková56 56,056
 Klára Kmentová58 58,058
 Laura Drobilová65 65,065
 Petra Šafránková60 60,060
 Zuzana Žižková66 66,066
 173 57,7173
 
25ZŠ Trávníčkova - 3. CR1 Avg Total
 Anna Marie Hudečková65 65,065
 Barbora Votavová59 59,059
 Barbora Jindrová61 61,061
 Diana Procházková69 69,069
 Kateřina Skývová59 59,059
 Klára Kessnerová62 62,062
 Kristína Zenkerová67 67,067
 Natálie Urbanová56 56,056
 Sandra Urbanová66 66,066
 Tereza Oherová64 64,064
 Zuzana Nevrklová68 68,068
 174 58,0174
 
25ZŠ Bronzová - 2. BR1 Avg Total
 Adéla Hálková70 70,070
 Anežka Tůmová58 58,058
 Antonie Zacharová56 56,056
 Ema Dibelková68 68,068
 Jana Jindřichová67 67,067
 Leontýna Svátková67 67,067
 Magdaléna Barbora Juřičková71 71,071
 Markéta Capoušková65 65,065
 Michaela Švarová64 64,064
 Miriam Tajbrová63 63,063
 Natálie Kysilková60 60,060
 Nicole Čupková60 60,060
 174 58,0174
 
25ZŠ Mládí - 3. AR1 Avg Total
 Abbie April Cooke64 64,064
 Alexandra Bogoslavecová66 66,066
 Alexandra Subbotina61 61,061
 Emma Hansen59 59,059
 Gabriela Stluková57 57,057
 Jolana Zavadilová60 60,060
 Julie Martinčíková61 61,061
 Lucie Šotová67 67,067
 Sofie Kolomazníková65 65,065
 Vanessa Veselá64 64,064
 Vendula Vitochová58 58,058
 Zuzana Pavlíková61 61,061
 174 58,0174
 
25ZŠ Mládí - 5. AR1 Avg Total
 Agáta Etzlová61 61,061
 Anna Rejchrtová62 62,062
 Eliška Hromková59 59,059
 Christine E. Cianci61 61,061
 Il'ana Sejčková61 61,061
 Julie Málková60 60,060
 Karolína Pánková57 57,057
 Kateřina Brodská59 59,059
 Linda Knapová63 63,063
 Magdaléna Holá61 61,061
 Maya Manichová63 63,063
 Sofia Konyaeva58 58,058
 Tatiana Borejša59 59,059
 Tereza Ekartová65 65,065
 Adéla Kotrčová61 61,061
 174 58,0174
 
29ZŠ Mládí - 4. CR1 Avg Total
 Aneta Joštová58 58,058
 Aneta Koudelková64 64,064
 Anna Ransdorfová64 64,064
 Barbora Strunová62 62,062
 Kateřina Marešová64 64,064
 Klára Kopáčková65 65,065
 Lucie Podušková62 62,062
 Sára Landová58 58,058
 Sofie Landová63 63,063
 Tereza Považanová59 59,059
 Valerie Štepánková62 62,062
 Yen Nhi Dien64 64,064
 175 58,3175
 
29ZŠ Mezi Školami - 4. CR1 Avg Total
 Mykhalo Prudkyy64 64,064
 Tereza Čočková53 53,053
 Tereza Wasserbauerová58 58,058
 175 58,3175
 
31ZŠ Mládí - 2. BR1 Avg Total
 Agáta Málková59 59,059
 Anna Kerimova61 61,061
 Annie Petrová59 59,059
 Kateřina Svěráková58 58,058
 Marianna Vaňková64 64,064
 Petra Šikýřová61 61,061
 Veronika Kožená62 62,062
 Viktorie Tůmová66 66,066
 176 58,7176
 
32ZŠ Mohylová - 5. AR1 Avg Total
 Anežka Vaňková64 64,064
 Kateřina Hlaváčková65 65,065
 Kateřina Pelcová65 65,065
 Linda Zídková60 60,060
 Lucie Martinásková64 64,064
 Michaela Barbora Margetinová60 60,060
 Rozálie Tůmová57 57,057
 177 59,0177
 
32ZŠ Mládí - 2. AR1 Avg Total
 Anna Oudránová62 62,062
 Anna Šrámková63 63,063
 Claudia Carmel62 62,062
 Eliška Hřebejková57 57,057
 Esther Aurora Nigrini65 65,065
 Helena Čáslavská67 67,067
 Magdaléna Šulcová60 60,060
 Markéta Antonie Potužníková60 60,060
 Nicola Nováková62 62,062
 Sophie Knapová66 66,066
 Antonie Markéta Potužníková60 60,060
 Aurora Esther Nigrini65 65,065
 177 59,0177
 
32ZŠ Kuncova - 4. CR1 Avg Total
 Adéla Šimůnková61 61,061
 Angelika Broučková64 64,064
 Marija Ivankovič65 65,065
 Sára Hamplová71 71,071
 Tamara Sekyrová52 52,052
 177 59,0177
 
35ZŠ Bronzová - 4. CR1 Avg Total
 Alžběta Jana Vohníková58 58,058
 Denisa Válková68 68,068
 Julie Piloušková61 61,061
 Laura Matulová66 66,066
 Leyla Abay59 59,059
 Lucie Zemanová69 69,069
 Marie Kateřina Vohníková65 65,065
 Sára Poštová65 65,065
 Tereza Baťková63 63,063
 Tereza Bečičková62 62,062
 Yulianna Bulakhova65 65,065
 178 59,3178
 
35ZŠ Mohylová - 4. BR1 Avg Total
 Alžběta Dedouchová58 58,058
 Anastasia Taučelova65 65,065
 Dominika Šternerová67 67,067
 Eliška Kuchaříková61 61,061
 Eva Davidová60 60,060
 Hana Frydryšková67 67,067
 Isabella Cronin66 66,066
 Jana Motlová64 64,064
 Lucie Tinklová61 61,061
 Natálie Matušková60 60,060
 Štěpánka Pokorná64 64,064
 Veronika Horáková61 61,061
 178 59,3178
 
35ZŠ Trávníčkova - 4. BR1 Avg Total
 Adéla Kavurová65 65,065
 Alexandra Lur'je63 63,063
 Anastasiya Ulynets55 55,055
 Beáta Chlebová60 60,060
 Denisa Dočynecová63 63,063
 Eliška Trojáčková65 65,065
 Kristýna Říhová67 67,067
 Linda Šátková65 65,065
 Marie Otrjachina63 63,063
 Valeriia Kovtun66 66,066
 Veronika Hermanová65 65,065
 Viktorie Borkowská67 67,067
 Viktorie Štádlerová64 64,064
 Marie Marchenko63 63,063
 178 59,3178
 
38ZŠ Mládí - 1. AR1 Avg Total
 Adéla Bartošová67 67,067
 Adriana Matoušová68 68,068
 Alexis Briscein61 61,061
 Anastasia Troyanenko63 63,063
 Anna Sidorova60 60,060
 Ema Adamková67 67,067
 Karolína Šebestová63 63,063
 Kristýna Harnochová58 58,058
 Lucie Janíková64 64,064
 Magdalena Poláková71 71,071
 Rozina Zvolánková69 69,069
 Tereza Kyndlová68 68,068
 179 59,7179
 
38ZŠ Bronzová - 2. CR1 Avg Total
 Amálie Hegarová61 61,061
 Amálie Urbanová59 59,059
 Daniela Chalupská61 61,061
 Eliška Nováková62 62,062
 Karolína Mandíková61 61,061
 Karolína Trojanová61 61,061
 Laura Hlavičková61 61,061
 Ruslana Dymova70 70,070
 Šárka Bernatová68 68,068
 Tereza Petrová59 59,059
 Vanessa Nikola Mykulyak68 68,068
 Nikola Grecu63 63,063
 179 59,7179
 
38ZŠ Klausova - 3. AR1 Avg Total
 Adéla Ondroušková63 63,063
 Anna Hronová63 63,063
 Anna Podráská64 64,064
 Anna Varcopová62 62,062
 Kristýna Michalová57 57,057
 Natalie Mia Soukupová65 65,065
 Nelly Reiterová67 67,067
 Stanislava Těteková62 62,062
 Tamara Knappová68 68,068
 Vanessa Kalvarová68 68,068
 Vanessa Lamačová60 60,060
 179 59,7179
 
41ZŠ Mohylová - 3. BR1 Avg Total
 Anežka Jašková66 66,066
 Anna Boldišová69 69,069
 Anna Smítková68 68,068
 Eliška Baštecká70 70,070
 Eliška Jelínková56 56,056
 Eliška Kudláčová69 69,069
 Kristýna Medková63 63,063
 Madla Mašatová62 62,062
 Marie Melečková62 62,062
 Sára Nebaldová70 70,070
 180 60,0180
 
41ZŠ Mezi Školami - 3. DR1 Avg Total
 Aneta Filipová65 65,065
 Kristýna Levycká63 63,063
 Nela Telvaková59 59,059
 Veronika Ušáková64 64,064
 Irina Narbutová61 61,061
 Kateřina Hůzlová60 60,060
 180 60,0180
 
41ZŠ Mládí - 3. CR1 Avg Total
 Alexandra Dundrová63 63,063
 Anna Kristina Migel63 63,063
 Eva Marie Kruseová64 64,064
 Florentina Pechlátová61 61,061
 Markéta Homolová61 61,061
 Nela Marie Slabá63 63,063
 Sandra Zemanová67 67,067
 Sofia Elizabeth Hasík64 64,064
 Šárka Šebellová59 59,059
 Tereza Janíková60 60,060
 Zuzana Pařízková63 63,063
 180 60,0180
 
44ZŠ Trávníčkova - 3. BR1 Avg Total
 Aleksandar Atanasov68 68,068
 Andrea Krajňáková72 72,072
 Ema Červená63 63,063
 Kristýna Sedláčková62 62,062
 Lucie Kolorosová64 64,064
 Nela Turoňová66 66,066
 Nilofar Choudhary66 66,066
 Veronika Pelikánová68 68,068
 Nikola Herclíková61 61,061
 Veronika Peřinová58 58,058
 181 60,3181
 
45ZŠ Bronzová - 3. AR1 Avg Total
 Barbora Cesneková63 63,063
 Barbora Melmuková65 65,065
 Eliška Šormová61 61,061
 Emma Batalová65 65,065
 Johana Koudelková62 62,062
 Klára Horová60 60,060
 Kristýna Vanžurová61 61,061
 Lucie Suchánková62 62,062
 Renáta Zelená61 61,061
 Sabina Melkesová64 64,064
 Simona Svobodová68 68,068
 Tereza Šnajdrová63 63,063
 Vanessa Praženicová65 65,065
 Viktorie Aksenjuk69 69,069
 182 60,7182
 
45ZŠ Mládí - 1. CR1 Avg Total
 Adéla Schlägelová62 62,062
 Alma Viktorie Dalíková71 71,071
 Eva Zavadilová66 66,066
 Julie Brečanová66 66,066
 Magdaléna Frantová59 59,059
 Maria Isabella Hasík69 69,069
 Michaela Plchová67 67,067
 Nicole Leshchuk69 69,069
 Viola Froňková61 61,061
 182 60,7182
 
47ZŠ Mezi Školami - 1. CR1 Avg Total
 Amálka Doubková67 67,067
 Rozárka Losmanová65 65,065
 Sidra Chihada72 72,072
 Sirin Chihada68 68,068
 Sofie Ondrejčeková64 64,064
 Frederika Vartanyan56 56,056
 Leona Thagi63 63,063
 Helena Samuhelová 64 64,064
 183 61,0183
 
48ZŠ Mezi Školami - 3. AR1 Avg Total
 Beáta Bednaříková63 63,063
 Elen Škopková62 62,062
 Julie Staňková60 60,060
 Kristýna Velflová62 62,062
 Leticie Koňáková62 62,062
 Phuong Thao Nguyen62 62,062
 184 61,3184
 
48ZŠ Mezi Školami - 2. AR1 Avg Total
 Hana Půchová54 54,054
 Luisa Saifi66 66,066
 Viktorie Pánková64 64,064
 Jitka Picková67 67,067
 184 61,3184
 
48ZŠ Mezi Školami - 2. CR1 Avg Total
 Alena Příhodová65 65,065
 Eliška Ficbaureová66 66,066
 Emma Čermáková64 64,064
 Klára Včelková66 66,066
 Lucie Kosová66 66,066
 Marie Choutková64 64,064
 Nikol Hanušová61 61,061
 Nikola Šebková62 62,062
 Sandra Kolomiets61 61,061
 184 61,3184
 
51ZŠ Mládí - 1. BR1 Avg Total
 Adéla Kadlecová61 61,061
 Aneta Dvornáková70 70,070
 Anna Kárová66 66,066
 Dominika Černá67 67,067
 Eliška Blašková62 62,062
 Eliška Tůnová69 69,069
 Ellen Piralićová63 63,063
 Ema Padevětová68 68,068
 Kristina Kalabisová62 62,062
 Tereza Kubešová68 68,068
 Veronika Šimková67 67,067
 Barbora Rezeková67 67,067
 185 61,7185
 
51ZŠ Trávníčkova - 5. BR1 Avg Total
 Andrea Kopková66 66,066
 Anna Jechová65 65,065
 Barbora Skývová61 61,061
 Eliška Nováková65 65,065
 Eliška Šimková59 59,059
 Kateřina Reifová69 69,069
 Natálie Hradilová66 66,066
 Sara Zarin Khurramová65 65,065
 185 61,7185
 
53ZŠ Mládí - 2. CR1 Avg Total
 Adéla Kazáková66 66,066
 Agáta Lachetová64